Piesardzības horoskops. No kā šogad jāuzmanās katras zodiaka zīmes pārstāvjiem

21-09-2017

sieviete_mezs

Katrai zodiaka zīmei jaunais 2017.gads var atnest veiksmi, taču sasniegt apgaismību un simbiozi ar Visumu izdosies tikai tiem, kas zinās, no kā jāpiesargās visvairāk. Šīs zināšanas noderēs pat visdrosmīgākajiem cilvēkiem, jo panākumi ir drosmes un veiksmes apkopojums komplektā ar piesardzību. Ugunīgā gaiļa gads solās būt ārkārtīgi provokatīvs un neparasts, tāpēc piesardzība nenāks par ļaunu nevienam.

Auns
auns

Auniem astrologi iesaka sevi upurēt citu cilvēku vai iemīļotās nodarbes labā un riskēt tikai piemērotākajos brīžos. Šādus momentus noteikt nāksies tikai jums pašiem – tajā palīdzēs intuīcija. Zvaigznes vēlas jūs redzēt nevis kā neapdomīgi riskējošus cilvēkus, bet kā dzīvespriecīgus un piesardzīgus azartspēlmaņus, kuri zina, kad spēle ir tā vērta, un kad nē. Tikai šāda politika palīdzēs jums sausiem iznākt no ūdens.

Vērsis
versis

Šīs zīmes pārstāvjiem vajadzēs iemācīties apvaldīt savas emocijas. Piesargieties no krasiem emociju uzplūdiem, kas var atgrūst no jums tuvus cilvēkus. Šis gads Vēršiem var kļūt par gadu cīņai pašiem ar sevi. Atcerieties, ka emocionāli sprādzieni var kļūt par nopietna konflikta sākumu. Ja jūs nevēlaties zaudēt mīlestību, draudzību un lietišķo partnerību, tad vispirms domājiet un tikai pēc tam runājiet.

Dvīņi
dvinis

Dvīņiem astrologi iesaka piesargāties no bezdarbības. Ja jums šķitīs, ka var nedaudz atslābināties, aizmirstot par pienākumiem, atcerieties, ka 2017.gadā atslābt nedrīkst. Jebkura vēlme aizmirst par darbu augšupejas un krasu kritumu brīžos var atnest jums liekas finansiāla rakstura problēmas. Tas pats attiecas uz mīlestību.

Vēzis
vezis

Vēžiem ir jāpiesargājas no nepareizi saliktām prioritātēm. Gada sākumā padomājiet, kura no dzīves sfērām prasa no jums vislielākos laika un spēka ieguldījumus. Ja tā ir mīlestība, tad nenomierinieties, kamēr neesat atrisinājuši visas problēmas šajā sfērā un nejūtiet, ka var pārslēgties uz kaut ko citu. Neatsakieties no problēmām, kamēr neesat tās atrisinājuši līdz galam.

Lauva
lauva

Lauvām 2017.gadā vēlams piesargāties no pārmērīgas drošsirdības. Nemēģiniet radīt iespaidu uz apkārtējiem cilvēkiem ar drosmi, jo jūs varat ciest fiasko, kļūstot par izsmiekla upuri. Uzmanieties no kritikas, kādu pauž tie, kurus jūs cienāt, un tie, kuri var ietekmēt masas. Pretējā gadījumā var parādīties ļoti daudz problēmu. Piesargieties no muļķības, jo muļķība ir drosmes otrā puse. Esiet apdomīgāki un piesardzīgāki.

Jaunava
jaunava

Šīs zīmes pārstāvjiem labāk neko iepriekš neplānot. Astrologi Jaunavām iesaka rīkoties pēc iedvesmas, analizējot situāciju, nevis prognozējot kaut ko nākotnei. Būvēt plānus var pāris nedēļu ietvaros, bet ne vairāk. Piesargieties no tā, jo vēlme visu zināt uz priekšu var likt jums vilties un aizsākt lielas problēmas.

Svari
svari
Piesargieties no saviem netikumiem un vājībām – tās šogad var ņemt pār jums virsroku. Astrologi saka, 2017.gads ir laiks, kad problēmas mūs piemeklē mūsu pašu dēļ. Uz Svariem tas attiecas dubultā. Runa nav tikai par egoismu un slinkumu. Viss var izrādīties daudz dziļāk, ne tik virspusēji. Atrisināt problēmas jums palīdzēs savlaicīga pašanalīze.

Skorpions
skorpions
2017.gadā jums var iestāties visnotaļ labvēlīgs laiks, tāpēc galvenokārt vajag uzmanīties no bezdarbības. Negaidiet, ka kaut kas notiks pats no sevis, bet rīkojieties paši. Domājiet par to, kā atrisināt to vai citu uzdevumu, nevis par to, kā tikt vaļā no problēmas. Neceriet, ka kāds jums palīdzēs, jo cilvēki ir skaudīgi. Jo vairāk uzvaru jūs gūsiet, jo grūtāk būs sasniegt nākamo.

Strēlnieks
strelnieks

Strēlniekiem 2017.gads var dāvāt veiksmi, meklējot sevi pašu un savu sūtību šajā dzīvē. Jums nevajag apstāties pie sasniegtā. Pēc tam, kad sajutīsiet spēku pieplūdumu un noskaņojumu, novirziet šo enerģijas plūsmu vajadzīgajā gultnē. Kad jums viss izdosies, nostipriniet panākumus. Nepametiet darbus nepabeigtus. Pat neliela nesavāktas puzles daļiņa var izjaukt kopējo bildi.

Mežāzis
mezazis

Nopietnu lēmumu pieņemšanā cenšaties pirmkārt balstīties uz savu dzīves pieredzi. Visvairāk jums vajag piesargāties no jums apkārt esošo cilvēku padomiem. Neviens nevar ieraudzīt šo pasauli, kāda tā šķiet jums. Nebaidieties iet uz priekšu, balstoties uz loģiku. Piesargieties no balss, kas jums sacīs, ko darīt. Intuīcija vairumā gadījumu Ugunīgā gaiļa gadā būs bezspēcīga.

Ūdensvīrs
udensvirs

Ūdensvīriem nāksies aizmirst par atpūtu, ja jūs pastāvīgi atliksiet darāmo uz tālāku nākotni. Piesargieties no tā, jo problēmām piemīt īpašība uzkrāties. Esiet tālredzīgāki, atbrīvojoties no problēmām maksimāli ātri. Brīvais laiks jums var kļūt par pašu lielāko dārgumu. Cieniet sevi un netērējiet sevi nodarbēm, kas nedod nekādu labumu.

Zivis
zivis

Riskēt kārām Zivīm veiksme var atmest ar roku un pateikt “uzredzēšanos”. Visums 2017.gadā neatbalsta nepamatotus riskus jūsu zodiaka zīmei. Kādā neparastā situācijā, iespējams, var iet uz risku, taču neaizmirstiet par atkāpšanās ceļiem. Parūpējieties, lai avantūras neatņemtu visu, kas jums ir. Tas attiecas uz finansēm, mīlestību un veselību.
Avots: “tayni-mirozdaniya.ru”

loading...