Piesardzības horoskops. Kā no nepatikšanām izvairīties katrai zodiaka zīmei?

10-10-2019


Auns
Bīsties no spontānas un nepārdomātas rīcības. Apkārtējie un notikumi tevi var provocēt uz sasteigtu lēmumu pieņemšanu.

Vērsis
Liels risks ciest finansiālus zaudējumus. Nepiekrīti šaubīgiem un no likuma viedokļa “pelēkiem” pasākumiem.

Dvīņi
Saprašanās trūkums, nepilnīga informācija var izraisīt strīdus un konfliktus ģimenē, attiecībās, biznesā un sabiedrībā. Runā skaidri un uzklausi citus!

Vēzis
Tu vari palaist garām patiesi lielisku iespēju, par ko vēlāk ilgi nožēlosi. Esi izlēmīgāks un neatlaidīgāks – ņem to, kas pieder tikai tev.

Lauva
Traumu risks, draudi veselībai. Izvairies no bīstamām vietām, nepārsniedz ātrumu, nestrādā ar asiem instrumentiem bez aizsardzības.

Jaunava
Pasaudzē savu psiholoģisko veselību, vienkārši atpūties. Pārmērīgs darbs bez apstājas – galvenie draudi tavai veselībai.

Svari
Kāds netīši vai apzināti tevi maldina. Tas draud ar finansiāliem un citiem zaudējumiem, tāpēc pārbaudi visu pats un naudas lietas citiem neuztici.

Skorpions
Vari kļūdīties cilvēkos, lai cik dīvaini tas būtu. Tu tik ļoti tici savām analīzes spējām, ka vairs neko neapšaubi. Liec lietā ne tikai intuīciju, bet arī citus informācijas avotus.

Strēlnieks
Lieka pašdarbība un, iespējams, lepnība var radīt problēmas. Esi pragmatiskāks un elastīgāks.

Mežāzis
Esi uzmanīgāks it visā, šobrīd problēmas sev vari radīt tikai pats. Nedomā par pagātnes kļūdām, tas viss sen beidzies, vēro pašreizējo situāciju.

Ūdensvīrs
Tu riskē sabojāt attiecības ar ļoti tuviem cilvēkiem, tāpēc samazini savu augstprātību – ģimene tevi ļoti mīl, atbildi ar to pašu.

Zivis
Atgriezies uz zemes – augsts risks kaut ko palaist garām reālajā dzīvē. Svarīgi izpildīt savus pienākumus, atdot parādus.

loading...