Piesaisti naudu ar Pārpilnības čeku! Precīzi norādījumi, kā tas īsti darāms

17-12-2017

cheks

Dažādu sapņu piepildīšanās un vizualizācijas tehniku piekritēji vienā balsī atzīst: jā, jo spilgtāk iztēlosies vēlamo, jo lielāka iespēja, ka tas piepildīsies. Šonedēļ esot īpaši labvēlīgs brīdis, lai piesaistītu naudu ar Pārpilnības čeku, kļūstot par Pasakainu iespēju bankas klientu. Jocīgi? Varbūt arī, bet ja nu izdodas!

Lai piedalītos rituālā, noteikumi ir tikai divi: kāds senlolots sapnis un noskaņošanās uz veiksmi.
“Klienta” uzdevums: iemācīties burvju tehniku, kā pieslēgties Visuma neierobežotajām iespējām un aizpildīt savu personīgo Pārpilnības čeku. Pēc tam atliks vien sagaidīt lielākas naudas summas parādīšanos tavā dzīvē.

Lai vērstos pie Pasakainu iespēju bankas, vajadzīgs čeks. To var uzzīmēt pats, skatoties uz te redzamajiem paraugiem krievu un angļu valodā.

Kā jānorāda naudas summa?
Naudas summa uz Pārpilnības čeka jānorāda konkrēti. Nevienā bankā neizmaksā aptuvenu summu, un šī banka nav nekāds izņēmums! Tikpat precīzi jānorāda mērķis, kādam tērēsi saņemto naudu.
Parādu un kredītu atmaksa nedrīkst tikt minēta kā mērķis! Tāpat nedrīkst rakstīt, kādā veidā gribētos naudu saņemt. Piemēram, nederēs ieraksts par vēlamo paaugstinājumu amatā vai laimestu loterijā. Visums visu nokārtos tā, lai prasītā summa nokļūtu pie adresāta.

Kā tas darbojas?

Tātad pareizi aizpildīts čeks ir atslēga kontam Visuma iespēju bankā. Ja tā īpašnieks gatavs uz brīnumiem, uz čeka minētā vēlēšanās drīzumā īstenosies viņa dzīvē.

Piemēram, cilvēkam ir sapnis pabūt Parīzē. Vai nopirkt auto, dārgu fotoaparātu, motoru laivai. Visi šie mērķi ir pilnīgi konkrēti un sasniedzami. Visums nevarēs tos nepareizi iztulkot, tāpēc tos var droši norādīt čekā. Tikai nevajag rakstīt summas un norādīt mērķus, kuru sasniegšanai grūti noticēt. Ticība rezultātam ir enerģija, kas baro mērķi iegūt vēlamo. Ja tās nav, neizbēgami radīsies iekšējas šaubas, kas traucēs sapņa piepildīšanai.

Vajadzīga augoša Mēness enerģija!

Vēl viens svarīgs aspekts – čeka aizpildīšanas laiks. Tas jādara augošā Mēnesī, jaunā Mēnesī vai pirmajās dienās pēc tā iestāšanās.

Ļoti svarīgi likt lietā maģisko Mēness enerģiju. Čeks jāaizpilda šajā laikā, norāda savs pilns vārds, vēlēšanās un nepieciešamā naudas summa. Ja summu precizēt nav iespējams, attiecīgajā ailē ieraksts “Apmaksāts”.

Kad čeks gatavs, to noliek sev vien zināmā vietiņā un aizmirst par to līdz nākamajam Jaunajam Mēnesim. Informācija par vēlēšanos ir tikusi nogādāta Visuma bankā, un tā ķērusies pie izpildes.
Šajā laikā nevajag pastāvīgi domāt par vēlēšanos un steidzināt Visumu. Tas pats vislabāk zinās, kad pienācis piemērots brīdis, bet steiga tikai traucēs.

Starp citu, nākamajā Jaunajā Mēnesī var noformēt čeku par citu vēlēšanos, negaidot, līdz piepildīsies pirmā. Par katru vēlēšanos, kas piepildās, jāpasaka paldies un pats čeks jāsadedzina, pelni jāieber ziedu podiņā.

loading...