HOROSKOPS. Divas piemērotākās suņu šķirnes katrai zodiaka zīmei

25-02-2020

sunji

Lai arī tas, kādu suņu šķirni izvēlēties, nav akmenī kalts, vienmēr ir interesanti zināt, kāda suņu šķirne sader ar tavu personību un temperamentu. Atrodi sev piemērotāko.

Auns: Džeka Rasela terjers
jack-russell-terrier-photo

Auni ir apveltīti ar aktīvu ķermeni un prātu. Viņi ir arī neatkarīgi un dinamiski pēc dabas. Džeka Rasela terjers ir idēala mājdzivnieka izvēle, jo tas ir dzīvelīgs, neatkarīgs, attapīgs un veikls.

Auns: Šnaucers
snaucers

Vēl viena ar Aunu saderīga šķirne ir šnaucers. Izcils sargsuns, tas ir enerģisks un vispārēji ar labu temperamentu, kas sader ar Auna mundro dabu.

Vērsis: Sanbernārs
sanbernars

Cilvēki ar šo zīmi ir smagi strādājoši, un tie ir uzticami, bet var rasties nosliece uz slinkumu, ja esošajam uzdevumam nav motivējoša atalgojuma. Sanbernārs ir laipns suns ar mierīgu temperamentu, kuram ļoti patīk gulšņāt. Tomēr šai lielajai šķirnei patīk spēlēties ārpus telpām un ir ideāli piemēroti, lai vilktu nelielus ratus vai kamanas.

Vērsis: Skotu terjers
skotu_terjers
Vēršiem patīk saglabāt ciešas saites ar nelielo ģimeni un draugiem nevis iesaistīties lielās grupās, tāpat kā skotu terjeriem.

Dvīņi: Zelta retrīvers
retrivers

Draudzīgi un inteliģenti, zelta retrīveri spēs izklaidēt Dvīņus. Dvīņi vienmēr meklē nākamo lietu, ar kuru stimulēt savus zinātkāros prātus un spēlēties mīlošs retrīvers nodrošinās, ka neviens mirklis nebūs truls.

Dvīņi: Labradors
labradors

Dvīņiem patīk iegūt jaunus draugus un daudzveidību savās draudzībās. Līdzīgi labradoram piemīt sabiedriska daba, un to droši var atstāt bērnu, mazāku mājdzvinieku, vecāku cilvēku tuvumā, kā arī jebkurā sabiedriskā pasākumā.

Vēzis: Špics

SONY DSC

SONY DSC

Vēži ir emocionālas radības un attiecību apgādnieki. Viņi vēlas suņus, kuri ir tikpat jūtīgi un uzticami. Špics ideāli atbilst šim aprakstam. Tas ir klēpja sunītis, kuram nepieciešama pastāvīga uzmanība, rūpes un mīļums.

Vēzis: Čivava
chihuahua

Šim mazajam, cimperlīgajam sunītim ir nepieciešama lutināšana, un tam ir diezgan krasas garastāvokļa maiņas – gluži kā tipiskam Vēzim, kurš kļūst nelaimīgs, ja to ignorē. Par spīti tā mazajam izmēram, čivava ir drošsirdīgs un izteikti uzticīgs savam saimniekam.

Lauva: Rotveilers
rottweiler

Spēcīgajam Lauvam ir nepieciešams tikpat dzīvelīgs mājdzivnieks. Masīvais un muskuļotais rotveilers var būt vai nu maigais nezvērs vai arī biedējošs zvērs, atkarībā no īpašnieka rakstura. Tāpat kā Lauvām, kurām līdera īpašības nāk dabiski, rotveilerim vienmēr vajag kaut ko darīt.

Lauva: Vācu aitusuns
aitusuns

Lauvas pārvalda Saule, un cilvēks, dzimis šajā zīmē, izstaro neatkārtojamu drosmi un atdevi – tāpat kā vācu aitusuņi. Suns var būt dominējošs, un viņam ir nepieciešams bezbailīgs īpašnieks, lai līdzsvarotu tā agresīvo dabu, padarot to piemērotu Lauvai.

Jaunava: Bladhaunds
bladhaunds

Cilvēki, kuri pieder šai Zemes elementa zīmei mēdz būt zinātkāri, loģiski un bezrūpīgi. Tāpēc suns, kurš ir inteliģents un nevis lipīgi atkarīgs no sava saimniekam, der Jaunavām vislabāk. Bladhaundiem piemīt šādas īpašības un patika pret ošņāšanu. Nav brīnums, ka viņus izmanto policijā u.c. tiesībsargājošās iestādēs.

Jaunava: Bīgls
bigls

Draudzīgs, miermīlīgs un viegli ķemmējams bīgls būtu lielisks mājdzivnieks neatkarīgajai un pragmātiskajai Jaunavai.Svari: Vipets
vipets

Svariem piemīt instinktīva spēja nolasīt citu cilvēku domas, viņi ir labi klausītāji un ar savām labajām komunikācijas spējām ikvienam var likt justies labāk. Vipeta draudzīgais raksturs un stilīgais izskats labi sader ar mūžīgi pievilcīgajiem, Venēras pārvaldītajiem Svariem.

Svari: Īru un angļu seters
seters

Kaut arī Svariem mēdz būt līdzsvarota pieeja dzīvei, viņi mēdz nepieciešamībai socializēties un stāties pie saviem pienākumiem. Tāpat kā viņiem īru vai angļu seteriem labāk patīk spēlēties nekā strādāt! Šos divus arī saistītu viņu dabiskā stūrgalvība un slinkā uzvedība.

Skorpions: Pireneju kalnu suns
pireneju

Pireneju kalnu suns ir spēcīgs suns ar skaistu, biezu spalvu, kurš izstaro majestātiskumu. Kad netiek provocēts, mierīgs un ar labām manierēm, bet tas varētu mēģināt dominēt pār mazāk drošu saimnieku. Tas šo suni padara par ļoti saderīgu ar Skorpionu, kurš bieži vien izrāda dominējošas iezīmes.Skorpions: Portugāļu ūdenssuns
pireneju_udenssuns
Ūdens zīme simbolizē “tumšo” zodiaka pusi. Rezultātā Skorpioniem patīk darīt lietas, kuras ir eksotiskas vai vienkārši atšķirīgas. Portugāļu ūdenssuns ir aktīva un pašpietiekama šķirne, kura ērti justos ar Skorpionu, kā savu saimnieku.

Strēlnieks: Kurts
kurts

Tipisks Strēlnieks ir brīvais gars, mierīgs un ar noslieci uz ceļošanu un jaunu vietu izpētīšanu.

Kurts būtu ideāls mājdzivnieks, jo šī šķirne ir mierīgas dabas, bet ļoti aktīvi – patīk sacensības un medības mežonīgos apvidos.

Strēlnieks: Borderkollijs
borderkollijs
Borderkollijs ir ļoti labi trenējama suņu šķirne, kura diezgan paļaujas uz iedrošinājumu no saviem saimniekiem. Viņu temperaments labi sader ar iecietīgo un liberālo Strēlnieki.Mežāzis: Bokseris
Boxer dog looking forward with a blurred background.

Mežāžiem patīk tikt galā ar dzīves izaicinājumiem sev ierastajos veidos. Viņi augstu vērtē stabilitāti, mieru un briedumu. Bokseri pieder pie darba suņu šķirnes, kura ir apveltīta ar spēcīgu prātu, un tie ir jāaudzina pacilājošā un pārliecinošā veidā. Pie tam, viņiem dažbrīd piemītošā stūrgalvība labi saderēs ar Mežāža personību.

Mežāzis: Dalmācietis
dalmacietis
Mežāži mēdz būt stūrgalvīgi un izteikti uzticīgi tiem, kurus mīl. Dalmācieši ir uzticīgi, aizsargājoši un spēlēties mīloši un būtu labi kompanjoni ikvienam, kurš ir dzimis šajā zīmē.

Ūdensvīrs: Aļaskas malamuts
malamuts

Pārvalda Saturns, Ūdensvīrs var likties auksts un bez emocijām tiem, kuri viņus nepazīst. Arī Aļaskas malamuti ir tramīgi, satiekot jaunus cilvēkus, bet, tiklīdz iepazinušies, viņi apklāj tos ar slienām un patiesu mīlestību!

Ūdensvīrs: Rodēzijas ridžbeks
ridzbeks

Ūdensvīri ir dziļi domātāji, kas liek viņiem apšaubīt itin visu apkārtējo un ar laiku liek izveidoties dumpinieciskai attieksmei. Rodēzijas ridžbeks ir jūtīgs suns ar ekspresīvām acīm, kuras vienmēr šķiet dziļu domu pārņemtas. Šie suņi nav īpašniekam iesācējam – viņiem ir stipra griba, un suns salīdzinoši grūti trenējami – ideāla saderība Ūdensvīram.

Zivis: Papilons
papilons

Ideāls suns Zivīm būtu papilons. Šis dzīvelīgais, rotaļīgais, tomēr graciozais suns būtu ideāls klēpja sunītis ideālistiskās un sapņojošās Zivs mājās.

Zivis: Mopsis
mopsis

Cilvēki, kas dzimuši zem šīs zīmes ir ļoti jūtīgi un tiecas pēc savu mīļoto uzmanības. Rotaļīgajiem un bērniem līdzīgajiem mopšiem arī ir nepieciešams pastāvīgs kompanjons, kas tos padara par lielisku izvēli Zivij.

loading...

3 Comments

 1. rencuks 06.10.2016 at 11:22 - Atbildēt

  Visi vini ir mili un cilveku labakie draugi,tikai mes cilveki reizem nesam cienigi saukties par vinu draugiem.

 2. Itka 14.10.2016 at 15:13 - Atbildēt

  īsti vārdi īstajā vietā. Piekrītu teiktajam.

 3. dusmīgs 08.01.2018 at 13:03 - Atbildēt

  Ielieciet atbilstošas bildes un aprakstus, pie levretes bildes rakstīts kurts un pie samojeda bildes rakstīts špics!!!!!
  ja kaut ko raksta, varbūt vajag paskatīties ko!