Pielabini Saturnu! Desmit vēdiskā astrologa padomi laimīgākai dzīvei

12-04-2018

astrologija


1. Nesāc svarīgus darbus sestdienā vai otrdienā. Nekādā gadījumā šajās dienās nerīko kāzas un nesāc jaunu biznesu.

Sestdiena ir Saturna pārvaldīta diena. Šī planēta ir traucēkļu, lēnas kustības, atmaksas un smagas karmas diena. Sestdienā vēlams meditēt, pavadīt laiku vienatnē un ievērot askēzi garīgu mērķu vārdā.

Sestdienā, piemēram, vari ievērot atslodzes dienu, badoties, ja to pieļauj veselības stāvoklis, vai ievērot klusēšanu.

Otrdiena ir Marsa, kara planētas, pārvaldībā un nozīmē konfliktus, strīdus un izlēmīgu rīcību. Šajā dienā vēlams nodarboties ar sportu, darīt jebkuru smagu, fizisku darbu vai sākt darbus, kas prasa sāncensību un agresiju.

2. Pilnmēness ir labs laiks pasaulīgiem darbiem, tomēr šajā dienā jāievēro piesardzība. Saskaņā ar statistiku šajā laikā notiek visvairāk noziegumu un ceļu satiksmes negadījumu.

Zinātne jau sen apstiprinājusi, ka Pilnmēness laikā saasinās daudzas psihiskas saslimšanas.
Francijā un ASV daudzi ārsti nekad neplāno smagas operācijas Pilnmēness laikā. Pēdējā dilstoša mēness diena ir labākais laiks nopietnai meditācijai.

3. Jebkuru radošu, veidojošu darbību vislabāk sākt augošā Mēnesī, attīrošas un graujošas darbības – dilstošā. Visas zāļu sievas un dziednieki zina: ja vāc ārstniecības augus augošā Mēnesī tuvāk Pilnmēnesim, tiem ir vislielākais dziednieciskais spēks.4. Svarīgu darbu sākšanai vispiemērotākais laiks ir astroloģiskais dienas vidus, kuru var viegli aprēķināt, ja zināms Saules lēkta un rieta laiks.

Pietiek vienkārši saskaitīt stundas starp lēktu un rietu un sadalīt šo skaitli ar divi. Iegūto summu pieskaita saullēkta laikam – lūk, arī astroloģiskais dienas vidus.

5. Labvēlīgākais laiks jaunu un svarīgu darbu sākšanai gada laikā ir brīdis, kad Saule un Mēness ir vienādā eksaltācijā. Parasti tas notiek pavasara vidū, kad Saule ir Auna zīmē, bet Mēness – Vērša zīmes sākumā.

6. Ja gaidāms tāls ceļojums, vislabāk to sākt piektdienā, savukārt pirmdiena ir ideāla diena īsiem ceļojumiem.

7. Labvēlīgākais laiks garīgām praksēm ir aptuveni 48 minūtes pirms saullēkta. Šis brīdis piemērots meditācijai, lūgšanām un svēto rakstu studijām.

8. Jebkurš aptumsums parasti ir ļoti nelabvēlīgs laiks jaunu lietu sākšanai vai esošo turpināšanai. Šajā laikā vislabāk atrasties vienatnē un nodoties garīgām praksēm vai nodarboties ar rituālu darbību, kas vērsta un vēlmju piepildīšanu.

Vēdiskā astroloģija neiesaka šajā laikā skatīties uz aptumsumu, gulēt vai vienkārši atrasties aptumsušā debesu spīdekļa gaismā.

9. Vēl kāds nelabvēlīgs periods ir brīdis, kad Saule pāriet no vienas horoskopa zīmes citā. Tas parasti notiek vidējos mūsdienu mēnešu datumos.

10. Ja tava dzīve kļuvusi pārāk grūta, sanīkuma un bezizejas sajūtas kļuvušas par ierastu stāvokli, tu daudz strādā, bet atdeve ir maza, visticamāk, uz tevi sācis slikti iedarboties Saturns – atriebes, smagas karmas un bēdīga likteņa planēta. Šādos gadījumos vēlams koriģēt šīs planētas ietekmi, piemēram, sestdienās praktizējot askēzi (atturēšanās no ēdiena, runāšanas, saskarsmes) – tas būtu ziedojums Saturnam.

Šie ir ārēji un vienkārši līdzekļi, bet pats galvenais ir iekšējas pārmaiņas, to īpašību attīstīšana, kas ir tīkamas Saturnam un veicina garīgu attīstību. Piemēram, pacietība, darba mīlestība, nerunīgums, nopietnība, atbildība un askētisms.

Avots: garsoz.ru

loading...