Piektdien – impulsīvs Jaunmēness Aunā. Kā tas mūs ietekmēs?

03-04-2019

jauns_meness1

Jauns Mēness, kas mūs apspīdēs 5. aprīlī, norisināsies kareivīgajā Auna zīmē, nesniedzot lielus, taustāmus ieguvumus. Tas drīzāk būs labvēlīgs sava ceļa gājējiem, bet pagriezīs muguru visam, kas saistīts ar masu kultūru.

Jaunais Mēness mūs padarīs neatkarīgākus – gan domāšanas, gan tīri fizisku vajadzību aspektā. Dažiem ģimene var atgādināt cietumu, no kura jābēg. Pareizāk gan šo laiku izmantot, lai pētītu savas saknes.

Iespējams spēcīgs enerģētisks uzliesmojums, kas palīdzēs spert soļus, kuri, iespējams, būs pretēji tev ierastajiem.

Jaunais Mēness mudina būt drosmīgākam, lai ieskatītos acīs realitātei. Tomēr jāatceras, ka veiksme ir kaut kas nesataustāms un neredzams, kaut arī bieži klātesošs mūsu dzīvē.

Jābūt pietiekami gudram, lai ieraudzītu un izprastu dzīves pozitīvos aspektus, pat ja šķiet, ka sākusies melnā svītra. Atrodi gaismas stariņu pat tumšā mežā. Tu vienmēr vari saglabāt humora sajūtu!

Spēsi novērtēt augsto mākslu un ar gaumi un stilu darīt jebkuru darbu. Var iepatikties greznība, vari sākt nodarboties ar labdarību!

Plutons un Saturns atradīsies tikai 3 grādu atstatumā viens no otra, bet tu izjutīsi, kā caur tevi plūsmo enerģija, kas atgādina aptumsuma enerģiju.

Avots: “Esotericblog”

loading...

2 Comments

  1. Сергей 04.04.2019 at 22:47 - Atbildēt

    Тяга к курению “умирает” навсегда, если воспользоваться дедовским советом http://stopsmokk.blogspot.com Помогает даже заядлым курильщикам с многолетним стажем. Я кypил 23 гoдa пo пaчкe вдeнь, но бросил без моральных и физических усилий за 2 дня! s

  2. aizdevumus 13.04.2019 at 14:12 - Atbildēt

    Mēs piedāvājam visu veidu finanšu aizdevumus @ 3% procentu likmi. Mēs dodam no aizdevumiem robežās no €10,000.00 līdz €50,000,000.00. Visiem ieinteresētajiem pretendentiem e-pasts tagad: sloanslimited@gmail.com

    WhatsApp vai zvaniet: +1201865546