Piektā oktobra Pilnmēness – maģisks un agresīvs. Kā izmantot savā labā?

05-10-2017

pilnmeness


Pilnmēness vienmēr ir maģisks laiks ar lielu astroloģisku nozīmi. Pilnmēness periodā saistība starp cilvēku un mēness ciklu kļūst ļoti spēcīga, bet dzīvē iezīmējas liktenīgi pagriezieni.

Oktobra Pilnmēness būtiski atšķiras no visiem pārējiem. Tas būs agrs, bet Mēness paaugstinātā enerģētika – visai destruktīva. Daudzējādā ziņā tas saistīts ar Auna zvaigznāja ietekmi, kas piešķirs savu agresīvu raksturu nakts spīdekļa enerģijai. Šī Uguns stihijas zīme ir ļoti provokatīva, impulsīva un uzstājīga, attiecīgi Mēness atspoguļos šo negatīvo nokrāsu.

Kā Pilnmēness ietekmēs cilvēkus
5. oktobrī cilvēki ir spēcīgā Pilnmēness ietekmē. Mēness destruktīvā enerģija lielā mērā ietekmēs mūsu enerģiju un rīcību. Necenties savaldīt emocijas: impulsivitātei jādod vaļa. Mēness un Auna apvienotā enerģētika padarīs attiecības viegli uzliesmojošas un emocijas – grūti kontrolējamas. Tāpēc iespējamas emocionālas attiecību skaidrošanas augstos toņos, konflikti un strīdi.

Mēness un Auna ietekme attieksies ne tikai uz emocijām, cietīs arī produktivitāte, spēja koncentrēties un noturība. Būs grūti koncentrēties uz svarīgām dzīves norisēm, bet personīga iniciatīva var aizbaidīt veiksmi uz ilgāku laiku. Šajā Mēness diennaktī pieņemtajiem lēmumiem būs neatgriezeniskas sekas, kas būs grūti maināmas.

Enerģētiku nebūs iespējams līdzsvarot pat tad, ja nolemsi šo dienu pavadīt vienatnē – tādējādi varēsi tikai ierobežot negatīvās enerģijas plūsmas ietekmi. Nāksies pilnībā paļauties uz gadījuma veiksmi, jo 5. oktobrī notikumi risināsies pēc neizplānojama scenārija – no tevis būs atkarīgs vien tas, pa kuru ceļu iesi un kā reaģēsi uz pārmaiņām.

Ļoti svarīgi atteikties no jebkurām avantūrām un neattaisnota riska. Tā kā Mēness ietekmi ir grūti uzminēt, var nākties nožēlot iesaistīšanos jebkurās spēlītēs.

5. oktobra Pilnmēness pozitīvie aspekti
5. oktobrī cilvēki sajutīs spēcīgu Mēness ietekmi, kuru pastiprinās Auna agresīvā enerģētika, kas krietni mazina jebkuras pozitīvas enerģijas plūsmas. Tomēr tāpēc nevajag krist izmisumā. Katrs Pilnmēness ir iespēja pārskatīt savu dzīvi, pārkārtot organismu un enerģētiku kopumā.

Pati svarīgākā (un pozitīvākā) šī Pilnmēness iezīme – paaugstināta seksuālā enerģija. Tas nozīmē, ka katram cilvēkam 5.oktobrī var ļoti paveikties mīlestībā!

Tieši privātā dzīve arī kļūs par tavu glābēju negatīvu emociju un traču pilnajā pasaulē. laika pavadīšana ar mīļoto cilvēku remdēs satraukumu. Nebaidies parādīt vājumu un lūgt atbalstu, tici, visas jūtas šodien būs abpusējas. Tiem, kuriem šobrīd nav otrās pusītes, astrologi iesaka ieskatīties tuvākajā apkārtnē: paziņu lokā noteikti atradīsies kandidāts uz tavas sirds īpašu uzmanību!

Otra īpašā šī Pilnmēness iezīme: iespēja paskatīties uz pasauli no jauna skatpunkta. Reizēm tas var būt sāpīgi, bet, tikai ieraugot visas šķautnes, sapratīsi, kā rīkoties, lai sasniegtu vēlamo. Tādās dienās nekas nenotiek tāpat vien, katra uzvara prasa smagu darbu. Iespēja norūdīt gara spēku!

loading...