Piecpadsmit zodiakāli nesaderīgi pāri, starp kuriem var iedegties vislielākā kaisle

12-12-2017

paris

Bieži mūs zināmiem cilvēkiem piesaista tīra kaisle, lai gan zināms, ka ilgtermiņa perspektīvā viņi nav mums piemēroti. Astroloģijā tradicionāli saderīgas skaitās savas vai radniecīgas stihijas zodiaka zīmes. Proti, Zemes zīmes (Mežāzis, Vērsis, Jaunava) ir saderīgi ar savas stihijas vai ūdens stihijas zīmēm (Vēzis, Skorpions, Zivis). Uguns zīmes (Auns, Lauva, Strēlnieks) labi sader cita ar citu vai Gaisa zīmēm (Svari, Ūdensvīrs, Dvīņi).

Tāpat ir stihijas, kas parasti tiek uzskatītas par savstarpēji nesaderīgām, Zeme/Gaiss, Uguns/Ūdens, Gaiss/Ūdens, Zeme/Uguns. Taču mēs ne vienmēr rīkojamies pēc noteikumiem un ne vienmēr meklējam, kas mums ir labi ilgtermiņā, bet drīzāk to, kas mūs apmierina dotajā brīdī.

Lūk, 15 nesaderīgi pāri, starp kuriem bieži uzliesmo spēcīga jūtu ķīmija!

auns

Auns un Skorpions
Šis ir pāris, kam nereti izveidojas karstas mīlas attiecības. Abas zodiaka zīmes pārvalda Marss – seksa, agresijas un enerģijas planēta. Kaisle kļūs par īstu superlīmi, kas noturēs šīs zīmes kopā. Jāgatavojas bezgalīgiem gultas priekiem, bet nākotnē arī konfliktiem

Starp abiem izraisīsies tāds kaisles nokaitējums, ka viņi ar grūtībām spēs atrauties viens no otra. Vīrieši Auni, aizmirstot visu, pārgalvīgi metīsies jaunās attiecībās. Sieviete Skorpions piesaistīs viņu ar savu nesatricināmo uzvedību un slēpto kaisli. Viņas seksuālā pievilcība kļūs par viņa vājumu, bet viņa pārliecinātība – par viņas vājību.

Pārī sieviete Auns un vīrietis Skorpions abi viens otru turēs sasprindzinājumā.

svari

Svari un Zivis

Kad sapņainās Zivis satiekas ar ideālistu Svariem, starp viņiem izveidojas romāns, kas būvēts uz abu fantāzijām. Centieni aizbēgt no realitātes radīs idilli, kas maskēs problēmas līdz pilnīgam to noliegumam.

Šī ir viena no sarežģītākajām kombinācijām, kas pilna mīlestības. Abas zīmes vēlas padarīt viens otru laimīgu ar sentimentālu žestu palīdzību.

Zivis vēlas dzīvot tālu no reālās pasaules, norobežojoties no ikdienas stresa. Vienlaikus Svari vienmēr meklē ideālo partneri, kas atbildīs visiem viņu standartiem.

Zivis piespiedīs Svariem uzskatīt, ka viņi ir radīti viens otram pat tad, ja tā ir tikai šķietamība.

Diemžēl, kad dzīvē radīsies grūtības, abas zīmes sāks no tām izvairīties un bēgt no realitātes.

Lauva un Vērsis

lauva

Starp Lauvu un Vērsi izveidosies atsaucīgas, spilgtas un sentimentālas attiecības. Šis ir pāris, kas nokaitina visus ar publisku savu jūtu izrādīšanu. Lauva, kuru pārvalda Saule, alkst pēc apbrīnas, kamēr Vērsis, kuru pārvalda Venera, vienkārši vēlas komfortablu dzīvi.

Lauvam patīk Vērša jūtīgums, savukārt Vērsis jūtas glaimots par to, ka Lauva spēj likt viņam sajusties mīlētam un īpašam.

Tā kā abas ir fiksētās zodiaka zīmes, Lauva un Vērsis būs uzticīgi viens otram, taču ir ļoti stūrgalvīgi un necenšas mainīt savus paradumus. Viņi nepiekrīt izmaiņām, kas var aizskart Lauvas lepnumu un Vērša pašapmierinātību.

Kad kaut kas nenotiek pēc plāna, neviens no abiem nav gatavs atzīt savu vainu. Abi ir spītīgi un dara visu pēc sava prāta, kas beidzas ar konfliktu.

strelnieks
Strēlnieks un Jaunava

Šīs zodiaka zīmes līdzsvaro viena otru, bet vienlaikus var viens otru padarīt traku. Strēlnieks jūtas nepiespiesti un vienmēr tiecas iepazīt jaunus cilvēkus un vietas. Jaunava savukārt ir atturīga un tiecas būt apdomīga, nevis nepārdomāti mesties dēkā.

Strēlnieks atbrīvos Jaunavu no pārmērīga saspringuma un ietiepības, taču dažkārt nostādīs viņu neērtā situācijā. No savas puses Jaunava atturēs Strēlnieku no neprātīgas rīcības un liks viņam aizdomāties par sekām.

Šiem abiem būs pastāvīgas pievilkšanās un atgrūšanas attiecības, kas radīs neatkārtojamu ķīmiju gultā. Kā likums, šīs zīmes iepazīstas jaunībā, mācoties vecākajās klasēs, un paliek kopā, neraugoties uz savām atšķirībām.

mezazis
Mežāzis un Ūdensvīrs

Starp šīm zīmēm izveidojas sakars, jo abas pārvalda Saturns – ierobežojumu un karmas planēta.

Mežāzis ir tradīciju piekritējs un ciena noteikumus un robežas, gaidot to pašu no citiem. Ūdensvīrs ir dumpinieks, kas neieredz robežas un vienmēr cenšas tās pārkāpt.

Tā kā Mežāži sabiedrībā vienmēr uzvedas kā džentlmeņi vai izsmalcinātas lēdijas, viņiem ir slepenas noslieces, par kurām neviens nenojauš, kamēr nenonāk ar viņu gultā. Ūdensvīrs savas dīvainības neslēpj ne sabiedrībā, ne gultā, kas papildina viņa vēlmi eksperimentēt un ieviest jauninājumus.

Tā kā Ūdensvīrs gūst labumu no neprognozējamības, bet Mežāzis nemīl pārsteigumus, tas izraisīs īstus sprādzienus gan labā, gan sliktā nozīmē.

vezis
Vēzis un Dvīņi

Vēzis ir pakļauts noskaņojuma pārmaiņām un var īsā laikā no laimes stāvokļa ieslīgt depresijā. Dvīņi ir bezrūpīgi, taču maina savu viedokli mazākā iemesla dēļ. Vēža un Dvīņu attiecības atgādinās amerikāņu kalniņus, jo abas zodiaka zīmes ir neprognozējamas, kad cenšas tikt galā ar emocijām.

Dvīņi pārāk nopietni neuztver Vēža aizkaitināmību, jo tā ir loģiska zīme, kas domā ar galvu, nevis vadās no emocijām.

No otras puses, Vēzi pārvalda emocijas un intuīcija. Tas rada līdzsvaru, kurā vienai zīmei piemīt stiprā puse, kas pietrūkst otrai. Taču vēlāk tas var arī kļūt par vilšanās un savstarpējas nesaprašanās avotu. Seksā Dvīņi peld pa straumi, bet Vēzis uztur veselīgas un romantiskas attiecības.

udensvirs
Ūdensvīrs un Skorpions

Ūdensvīrs un Skorpions – tās ir divas zodiaka zīmes, kas mīl pētīt aizliegto augli un runāt par lietām, par kurām daudziem cilvēkiem ir pat neērti domāt. Starp viņiem būs intriga, un tas izraisīs garas sarunas līdz pat rīta gaismai.

Abas šīs zodiaka zīmes ir fiksētas, bet tas nozīmē, ka ir nepiekāpīgas un nav gatavas iet uz kompromisu, kad izceļas konflikts. Ūdensvīrs var būt diezgan augstprātīgs, kad kāds neatbalsta viņa vērtības, bet Skorpions ienīst, kad ar viņu runā augstprātīgi, un var zaudēt savaldību, ja viņā izraisa nepilnvērtības sajūtu.

Gultā Ūdensvīrs atmodinās Skorpiona seksualitāti, atklājot viņam neparasta veida tuvību, par kuru reti kurš nojauš, jo viņi savas emocijas bieži neizrāda.

svari
Svari un Skorpions

Skorpions ir noslēgts un reti pievērš sev uzmanību. Svariem piemīt starojošs skatiens un atklāts smaids, kas piesaista visu apkārtējo uzmanību.

Tā kā Svari ir ļoti komunikabli, viņi palīdzēs Skorpionam izkļūt no viņa apvalka un labi pavadīt laiku. Skorpions to novērtēs, jo iepazīsies ar cilvēkiem, ar kuriem viņam būs daudz kas kopējs.

Skorpions reti runā par to, kas notiek viņa domās, un Svariem būs interesanti iepazīt viņu labāk. Gultā Svari palīdzēs Skorpionam sajusties mīlētam un dievinātam.

Problēmas radīsies, kad Svari saskarsies ar vēsu Skorpiona uzvedību, bet Skorpionu saniknos Svaru vēlme izokšķerēt informāciju, ar kuru viņš nevēlas dalīties.

auns
Auns un Vēzis

Auns mīl justies kā varonis, bet Vēzim ir vajadzīga aizsardzība un glābšana. Tas īpaši attiecas uz pāriem, kurā Auns ir vīrietis un Vēzis sieviete. Viņa būs tā, kurai visu laiku vajadzīga palīdzība, jo bieži viņa ir diezgan ievainojama, bet viņš būs laimīgs sievieti iekarot un nākt palīgā.

Šī ir laba kombinācija intīmajām attiecībām, kur Auns ievedīs Vēzi īstā pasakā. Līdz zināmam laikam tas glaimos Aunam, kamēr viņš neatklās būtisku trūkumu – sievietes Vēža emocionālo atkarību.

Auna zīmē dzimušajiem ir nepieciešama telpa un neatkarība, un tas aizvainos Vēzi, kurš jutīsies nemīlēts un nevēlams. Pats to nezinot, Auns aizvainos Vēzi un jutīsies vainīgs vienkārši par to, ka ir uzdrošinājies būt pats.

zivs
Zivis un Strēlnieks

Abas zodiaka zīmes pārvalda Jupiters – paplašināšanās un veiksmes planēta. Abas zīmes paļaujas uz ārējiem spēkiem dzīves virzības jautājumos, mīl zināšanas un dzīves garīgo pusi, kas atspoguļojas arī intīmajā sfērā.

Tomēr Strēlnieks ir rīcības cilvēks un sekos saviem mērķiem, kad veiksme atrodas viņa pusē.

Zivis ir Ūdens zīme, kas mīl paļauties uz citiem cilvēkiem, lai rīkotos pēc norādījumiem. Strēlnieku tas apmierina, taču viņš negrib saskarties ar sekām gadījumā, ja pieņems nepareizu lēmumu. Tas liks Strēlniekam vilties, bet Zivis būs apvainojušās, kad tām pateiks, ka visu nāksies darīt pašām.

Tā kā abas zīmes ir mainīgas, tās var viegli pielāgoties viens otra trūkumiem, taču viņu pieeja dzīvei nesakrīt.

lauva
Lauva un Mežāzis

Abas šīs zodiaka zīmes mīl statusu un autoritāti, tāpēc tās piesaista viena otru. Lauva – labsirdīga un kaislīga zīme, savukārt Mežāzis – aukstasinīgs un praktisks.

Viņi uz visu skatās dažādi, un viņu vērtības nesakrīt. Lauvam piemīt spēcīgs ego un pašcieņa, kuru viegli sašūpot, ja viņam nepievērš uzmanību.

Mežāzis noliks Lauvu pie vietas, norādot viņam uz trūkumiem ar konstruktīvas kritikas palīdzību. Tas var uzkurināt Lauvu, kurš nav pieradis, ka kāds aiziet tik tālu, vai arī stipri sadusmot. Savukārt Lauva var ienest daudz gaismas tumšajā Mežāža personībā.

Tomēr šis ir viens no sarežģītākajiem pāriem, jo abi ar grūtībām spēs attaisnot viens otra cerības.

versis
Vērsis un Svari

Šajā pārī būs īpašs romantisks gars, jo abus pārvalda Venera. Venera vēlas skaistumu un harmoniju, kas pirmajā acu uzmetienā var kļūt par labu pamatu saderībai.

Tomēr Vērsim vajadzīgs komforts un viņš paļaujas uz taktilo uztveri un gaumi. Savukārt Svari mīl estētiski skaistas lietas un paļaujas un vizuālajām un ožas sajūtām.

Tas atnesīs daudz jutekliskuma šajā pārī, bet abas zīmes otru uztvers kā atkarīgu. Svariem ir nepieciešama emocionālā drošība, bet Vērsis būs īpašnieks, un viņam vajadzīga fiziskā drošība. Svari mīl flirtēt, un tas kļūs par problēmu Vērsim, kurš grib, lai viņa partneris pilnībā pieder viņam.

vezis
Vēzis un Lauva

Šeit satiekas Saules (Lauvas pārvaldītāja) un Mēness (Vēža pārvaldītājs) kombinācija. Abiem būs īpašs sakars, kurā viens papildina otru, jo šīs abas zīmes atrodas viena otrai kaimiņos. Vīrietis Lauva vēlas iekarot sievieti Vēzi un izturēties pret viņu kā pret princesi.

Vēzis ir mājās sēdētājs un parādīs Lauvam vienkāršos dzīves priekus tādus kā mīlestība, uzticība un ģimenes vērtības. Tas var radīt pamatu labvēlīgām attiecībām, ja starp abiem ir lielas atšķirības. Vēzim ir nosliece uz trauksmainību, un tad, ja tā sāks izpausties, tas traucēs Lauvam.

Pēc dabas priecīgais Lauva uzskatīs to par negatīvu īpatnību, kas apdzēsīs kaisles liesmu. Lauva var būt prasīgs, kas aizvainos jūtīgo Vēzi.

udensvirs
Ūdensvīrs un Zivis

Abas zīmes ir diezgan zinātkāras un būs gatavas piedzīvojumiem. Sākumā viņiem būs interesanti vienam otra kompānijā un, iespējams, izrādīsies, ka abiem ir daudz kā kopēja. Zivis izklaidēsies kopā ar Ūdensvīru un mēģinās aizvest viņu savu fantāziju pasaulē. Vai Ūdensvīrs gribēs Zivīm sekot – tas jau ir cits jautājums.

Ūdensvīram ir nepieciešama brīvība un viņš vēlas izpētīt pasauli pēc saviem noteikumiem. Zivis ir līdzjūtīgas un tiek uzskatītas par vienu no jūtīgākajām zodiaka zīmēm, savukārt Ūdensvīrs dod priekšroku mazāk emocionālām būtnēm.

Gultā Ūdensvīrs, visticamāk, uzņemsies kontroli, bet Zivis drīzāk slieksies pakļauties. Tomēr galu galā šīm abām zīmēm būs grūti apmierināt vienai otras vajadzības.

auns
Auns un Mežāzis

Šis ir stiprs pāris un laba kombinācija lietišķajās, bet ne romantiskajās attiecībās.

Abu zīmju pārstāvji pēc dabas ir līderi, taču viņiem sava pieeja, kad lieta attiecas uz virzību pa karjeras kāpnēm. Tas izraisīs pie cīņu par varu, kas sarežģīs situāciju un ievainos abu partneru ego.

Lai gan Aunam nepieciešams neliels konflikts, lai sajustu dzirkstelīti gultā, viņš ne pārāk labi tiks galā ar pārāk lielu sāncensību. Mežāzis parasti labi kontrolē sevi un nonāk pie panākumiem ar aprēķinu, kamēr Auns ir pionieris, kurš metas iekšā lietās bez skaidra plāna.

Tā kā Mežāzis ir Zemes zīme, viņš metodiski veic darbības, lieliski zinot to, kas notiks. Aunam ir komfortabli nezināt un vienkārši pieļaut, kas viss pavērsīsies viņam par labu.

Avots: “tayni-mirozdaniya.ru”

loading...