Piecpadsmit maģiski augi, kas atvaira nelaimes un aizsargā mājokli

01-12-2017

augi

Kopš seniem laikiem augi ir izmantoti ne tikai kā pārtikā un piemājas zemes rotāšanai, bet arī kā aizsargātāji no ļaunajiem gariem un dažāda veida negatīvas ietekmes. Speciālisti ir pārliecināti, ka izmantojot vairākus augus, var veicināt nelaimju atvairīšanu, bet apmaiņā saņemt dažādus labumus.

1.Kapmirte
Myrthle flower, typical plants of Sardinia, Italy

Šis augs iemieso sevī gaišas jūtas un uzticīgu mīlestību. Tas spēj aizsargāt dzimtu no nolādējuma, nostiprināt laulības savienību, neitralizēt piebūrumu.

2. Akācija
akacija

Šim augam piemīt spēja atdot savu pozitīvo enerģiju. Noliekot akācijas zariņu gultas galvgalī, var iegūt neizsīkstošu jaudīgas enerģijas plūsmu. Ar akācijas palīdzību sendienās ārstēja gan sieviešu, gan vīriešu neauglību.

3. Irbenājs
irbenajs
Šis augs ir visu līgavu un stipras sieviešu draudzības simbols. Ne velti, senatnē šis krūms auga katrā lauku sētā. Pats par sevi irbenājs ir spēcīgs talismans pret lāstiem un ļaunu aci. Sendienās bija pieņemts izsmidzināt irbenāja uzlējumu uz takām, pa kurām staigāja mīļotais cilvēks, lai nekad neizzustu viņa kaislīgās jūtas pret otru pusīti.

4. Paparde
paparde

Papardei piemīt spēja izpildīt vēlēšanās, tostarp pašas lolotākās un šķietami neiespējamās. Runā, ka kabatā, maciņā vai somiņā jānēsā izkaltēta un sasmalcināta papardes lapiņa. Tas ļaus aizsargāties no ļaunas acs, gūt panākumus profesionālajā jomā, nostiprināt veselību.

5.Apinis
apinis

Svarīgs atribūts, ko izmantoja pirms laulību ceremonijas. Apinis ir auglības un bagātības simbols. Agrākos laikos pirms ieiešanas baznīcā līgavas māte apbārstīja jauno pāri ar apiņu rogām, lai ģimenē dzimtu veseli bērni un vienmēr valdītu labklājība.

6.Ozols
ozols
Šis koks apvelta ar varenību un spēku. Tomēr ozols savu maģisko spēku piešķir tikai cienījamiem un taisnīgiem cilvēkiem. Ozols spēj aizsargāt no lāstiem un no sliktu cilvēku satikšanas ceļā. Tamdēļ ozola mizas gabaliņu vai zīli ielika kabatā un vienmēr nēsāja līdzi.

7.Bērzs
berzi1
Šis koks spēj uzlādēt ar pozitīvo enerģiju un optimismu. Tiek uzskatīts par skaistuma, maiguma un sievišķības simbolu. Sniedz palīdzību novārgušiem un slimiem cilvēkiem. Senatnē no bērza koksnes izgatavoja šūpuļus mazuļiem.

8. Dilles
dilles
Dilles kā spēcīgu talismanu senatnē izmantoja daudzās valstīs. Tās izžāvēja, sasmalcināja, ielika auduma maisiņā un piekarināja pie mājokļa ieejas durvīm. Rezultātā neviens no cilvēkiem, kas vēlēja mājokļa iemītniekiem ļaunu, nespēja pārkāpt pāri mājas slieksnim. Daudzas sievietes aizsardzībai pret ļaunu aci, iešuva dilles bērnu apģērba oderē.

9. Piparmētra
piparmetra

Spēcīgs talismans pret ļaunajiem gariem. No piparmētrām veidoja buntītes, kuras izvietoja dzīvojamajās telpās. Šis augs arī piesaista mājoklim veiksmi un bagātību. Nereti piparmētras tika izmantotas, lai veiktu “gaišos” rituālus. Piparmētras lapiņas glabāja maciņos, ar tām ieberzēja sienas slēptuvēm, kur glabājās vērtslietas un nauda.

10. Asinszāle
asinszale
Šā auga sakne aizsargā no ienaidniekiem. To izmantoja arī maģiskos rituālos, kas vērsti uz mīlestības piesaistīšanu. Jaunas sievietes, kas vēlējās ātrāk apprecēties, kabatās nēsāja mazu asinszāles saknes gabaliņu.

11.Sīpols
sipoli

Šis augs tika uzskatīts par aizsargātāju no dažāda veida burvestībām. Ar sīpolu novārījuma palīdzību iznīcināja ļaunumu, kādu varēja nodarīt skauģi. Sīpolus sagrieza uz pusēm un uz nakti izlika visu mājokļa telpu stūros, kas ļāva attīrīt mitekli no sliktās enerģētikas. No rīta sīpolus izmeta, nepieskaroties tiem ar plikām rokām. Saimnieces nekad neizmeta atkritumos sīpolu mizas, jo ticēja, ka tādējādi ģimeni neatstāj veselība un veiksme. Sīpolu mizas vajadzēja noteikti sadedzināt.

12. Ķiploks
kiploki
Vēl viens spēcīgs talismans. No ķiploku galviņām bieži izgatavoja virtenes, kuras izkarināja virtuvē, istabās un priekšnamā. Neviens cilvēks ar ļauniem nodomiem nevarēja brīvi ieiet mājoklī, kurā bija šādi rotājumi. Pirms kāzām līgavām bieži iepina matos ķiploku sloksnītes. Savukārt līgavaiņi ielika kabatās ķiploka daiviņas. Tika uzskatīts, kas tas topošajai ģimenei piesaistīs laimi un bagātību.

13. Nātre
natre
Senatnē ticēja, ka šā auga spēcīgās aizsardzības spējas pasargās mājokli no nelabvēļiem un zagļiem. Tamdēļ pagalmā izmētāja nātru lapas un kātus. No nātrēm visbiežāk izgatavoja amuletus un talismanus. Šos augus saplūca kailām rokām vai nogrieza ar nazi, kas bija īpaši domāts šai procedūrai. Tika uzskatīts, ka nātres nedrīkst izraut ar visu sakni, jo tad augs zaudēs savas galvenās maģiskās spējas.

14. Magone
magones
Šis augs arī ir spēcīgs talismans, kas aizsargā no sliktiem cilvēkiem, raganām, vampīriem, ļauniem burvjiem un magiem. Lai šādi cilvēki un radības nevarētu pārkāpt mājas slieksnim, zem kājslauķa izkaisīja nedaudz magoņu sēklu. Turklāt šo augu bieži stādīja pagalmā, lai nešķīstie spēki nevarētu iekļūt pat dārzā. Tika uzskatīts, ka ļaunie gari nevarēs pasākt neko citu, kamēr nebūs izskaitījuši visas sēkliņas magoņu pogaļās. Par īpaši spēcīgu talismanu uzskatīja magones, kas iesējas pašas, tā nekad neiznīdēja.

15. Āboliņš
abolins
Šim augam piemīt milzīgs spēks, kas spēj norobežot cilvēku no dažāda veida kaitēm. Īpaši spēcīgu dziedniecisko ietekmi āboliņš atstāj uz cilvēkiem, kam ir garīgas saslimšanas. Turklāt šis augs dāvā skaistumu, jaunību un ilgmūžību. Sendienās tā lapiņas izžāvēja, ietina kabatlakatiņā un nēsāja kabatā. Ticēja, ka tam kurš vasaras saulgriežos izmantos āboliņa lapiņas ugunskura iedegšanai, šis augs dāvās drīzu tikšanos ar savu otro pusīti.

Avots: “mirror-venus.ru”

loading...