Pieci vienkārši priekšmeti, kas aizsargā pret lāstu un enerģētiskajiem vampīriem

12-12-2019


Daudziem lāsts un negatīva enerģija atgādina tīros pesteļus, tomēr neviens nenoliegs: ir cilvēki, kuru klātbūtnē un pēc saskarsmes ar viņiem sajūta ir kā izspiestam citronam. Ļoti iespējams, ka sarunas biedrs ir šāds “enerģijas zaglis”. Ezoteriķi ir pārliecināti, ka šīs piecas vienkāršās lietas palīdzēs pret šādu ietekmi aizsargāties.

1. Baznīcas krustiņš vai krucifikss ir ļoti spēcīgs amulets pret ļaunu aci un pat lāstu. Parasti krustiņu cilvēki nēsā “pēc inerces”, neaizdomājoties par šī talismana spēku. Krustiņš var būt zelta, sudraba, vai vara, un pat koka – jebkura materiāla krucifikss sargā cilvēku pret nelabvēlīgu ietekmi.

2. Spraužamadata vai kniepadata. Šo priekšmetu vari atrast šujampiederumu kastītē vai vecmāmiņas lādītē. Ezoteriķi uzskata, ka aiztaisīta spraužamadata darbojas kā cilvēka biolauka slēdzene, kas nelaiž cauri negatīvu ietekmi. Tieši tāpēc tās vēl pirms desmitiem gadu piesprauda pie līgavas kleitas un jaundzimuša bērna ratiņiem. Starp citu, mūsdienās tās darina no sudraba un pat zelta, lai amulets būtu ne tikai aizsardzībai, bet arī kalpotu kā savdabīga rota.

Ja spraužamadata saņēmusi spēcīgu enerģētisko triecienu, tā var negaidīti kļūt tumšāka. To var notīrīt ar tekošu ūdeni vai ar parastu vārāmo sāli.

3. Gredzeni un zīmoggredzeni (īpaši ar dārgakmeņiem).
Domāju, daudzi būs ievērojuši, ka praktiski ikvienam ekstrasensam vai ezoteriķim, kurus vērojam televīzijas pārraidēs, uz pirkstiem ir vismaz viens gredzens vai zīmoggredzens. Parasti – pat vairāki.

Tādi aksesuāri ir ne tikai rotaslietas, to mērķis – “apgredzenot” cilvēka astrālo ķermeni, radīt ap to zināmu aizsardzības kokonu.

Ja gredzens ir vēl arī masīvs, atbilst cilvēka īpašībām un vajadzībām (labāk der necaurspīdīgs pusdārgakmenis), aizsardzība kļūst daudzkārt spēcīgāka.

Vislielākais spēks un enerģija ir tā dēvētajiem dzimtas gredzeniem, kas tiek nodoti no paaudzes paaudzē.

Ja gredzens aizturējis ļoti spēcīga vampīra vai maga triecienu, tam parādās plaisas, robi un citi bojājumi. Palīdzēs remonts un mazgāšana sālsūdenī.

4. Pusdārgakmeņi – amuleti – ir lielisks veids, kā uzsvērt savu individualitāti un aizsargāt sevi pret negatīvu enerģiju.

Vislabāk šim mērķim der pusdārgakmeņu kristāli, piemēram, opāls, jašma, nefrīts, hematīts, baltais un rozā turmalīns, kvarcs, ametists, kaķacs, dzinars. Tos var nēsāt kā piespraudi uz krūtīm.

Var nēsāt līdzi arī neapstrādātus akmeņus, vienkārši ieliekot krūšu vai sānu kabatiņā.

5. Sarkans diegs ap delnas locītavu noder uzmanības novēršanai. Pirkt gan to nav vērts, parasts vilnas vai zīda dzīpars savu funkciju pildīs tikpat labi. Dzīparu nēsā ap delnas locītavu vai arī iesien tajā pusdārgakmeni vai citu talismanu.

loading...