Pieci baisi Vangas pareģojumi, kas jau piepildījušies

10-12-2017

vanga2

1911. gada 1. janvārī Strumicas pilsētā Osmaņu impērijā pasaulē nāca Vangēlija Dimitrova, kas vēlāk kļuva pasaulslavena kā dziedniece un pareģe Vanga.

Gaišreģes spējas sievietei atklājās Otrā pasaules kara gados, kad viņa sāka pareģot likteņus un noteikt pazudušu cilvēku atrašanās vietu. Pakāpeniski viņas vārds kļuva par sinonīmu nākotnes pareģošanai.

Aklās pareģes pravietojumi, kas attiecās uz veselu valstu vai visas cilvēces likteni, kļuva zināmi visā pasaulē.

Bez šaubām, ne tuvu visi pareģojumi piepildījās, bet daudz ir arī to, kas izrādījās precīzi. Starp tiem – visas planētas nozīmes notikumi.

2001. gada 11. septembris

“Šausmas, šausmas! Brāļi amerikāņi kritīs, dzelzs putnu noknābāti. Vilki gaudos no krūmiem, un nevainīgas asinis plūdīs straumē.”

0

Acīmredzot šis pareģojums piepildījās 2011. gada 11. septembrī, kad “Al Quaeda” teroristi ar nolaupītām lidmašīnām ietriecās Pasaules tirdzniecības centra Dvīņu torņos un Pentagona ēkā. Ar gaudojošajiem vilkiem tik lielas skaidrības nav. Iespējams, šī daļa saistīta ar toreizējo ASV prezidentu Džordžu Bušu junioru – viņa vārds tulkojumā no angļu valodas ir “krūms”.

Kurska zem ūdens. Zemūdene “Kurska”

“Gadsimta beigās, 1999. vai 2000. gadā, Kurska nokļūs zem ūdens, un visa pasaule to apraudās.”

1

Šķietami: kā gan pilsēta, kas atrodas starp mežiem un stepēm krietni virs jūras līmeņa, pēkšņi var izrādīties zem ūdens? Izrādījās, ka runa ir nevis par pilsētu, bet par atomzemūdeni “Kursk”, kas nogrima Barenca jūrā 2000. gada augustā.

Briesmīgā traģēdija prasīja vairāk nekā 100 cilvēku dzīvības. 2009. gadā Murmanskā laukumā pie katedrāles tika uzstādīta piemiņas zīme “Kursk”. Tā kļuva par daļu no kara laikā bojā gājušajiem jūrniekiem veltīta memoriāla.

Strēlnieks Ukrainā. Terorists Stelkovs?
2

“Pazemes alu un rokām veidotu kalnu zemē viss nodrebēs, un tāpēc daudz kas sabruks Rietumos un pacelsies Austrumos. Un nāks Strēlnieks, un stāvēs viņš divdesmit un trīs gadus, bet tas, kas pastāvēja divdesmit un trīs gadus, sabirzīs pīšļos…”

Šķiet ļoti ticams, ka ar “pazemes alu un rokām veidotu kalnu zemi” domāta Doņecka ar tās ogļu šahtām un terikoniem – uzbērumiem, kas veidojas ogļu un rūdas ieguves procesā. Strēlnieks varētu būt prokrievisko teroristu līderis Igors Strelkovs, bijušais pašpasludinātās Doņeckas Republikas aizsardzības ministrs, kurš Ukrainas kara sākumā bija “tautas spēku” priekšgalā. Bet kara sākumā neatkarīgā Ukraina atzīmēja pastāvēšanas 23 gadus.

Saudzējiet Sibīrijas sirdi!

3
“Saudzējiet Sibīrijas sirdi! Ūdens līs pāri malām, neredzēti spēcīgs sprādziens…”

Vanga izteica šos vārdus aptuveni 20 gadus pirms avārijas Sajānas-Šusenskas HES, kas notika 2009. gada augustā. Šajā tehnogēnajā katastrofā gāja bojā 75 cilvēki, un tās sekoas bija jūtamas visā akvatorija vidē. Avārija kļuva par vienu no lielākajām pasaules hidroenerģētikā un neapšaubāmi lielākā Krievijas teritorijā.

…cilvēki sadalīsies pēc ticības pazīmes
4

“Pasaule pārdzīvos daudz kataklizmu un spēcīgu satricinājumu. Mainīsies veids, kā cilvēki sevi apzinās. Ļaudis dalīsies pēc ticības pazīmes…”

Šī pareģumojuma īstenošanās notiek visā 21. gadsimta gaitā. Paralēli šausminošām dabas katastrofām (lai atceramies kaut vai spēcīgās zemestrīces Haiti un Ķīnā), pasauli nemitīgi satricina terorakti. Neviens nevar justies pilnīgā drošībā. Sprādzieni dārd visur, sākot no nemieru plosītajiem Tuvajiem Austrumiem un Ziemeļāfrikas līdz labklājības valstīm Eiropā un ASV. Radikālie islāmisti kļuvuši par vienu no galvenajiem draudiem cilvēcei.

loading...