Pieci talismani JŪNIJAM. Saulgriežu mēnesis ir īpašs, izmanto to!

29-05-2019

Zilā krāsa
sieviete_udens1

2019. gada vasaras sākums ir laiks, kad vajadzīga lielākā garīgā koncentrācija. Var risināties daudzi notikumi, kas prasīs ātru reakciju. Zilā krāsa šai ziņā ir ļoti piemērota enerģētiskajā nozīmē.

Zilās nokrāsas vari saskaņot atbilstoši savai zodiaka zīmei. Auniem, Lauvām un Strēlniekiem saskaņo zilo un sarkanos toņus. Dvīņi, Svari un Ūdensvīrs varētu izvēlēties baltās un zilās krāsas kombināciju. Zemes zīmes – Vērsis, Jaunava un Mežāzis – labi jutīsies, apvienojot zilo ar dzelteno vai zaļo. Ūdens zīmes, Vēzis, Skorpions un Zivis, lai papildus izvēlas pelēko un smaragda krāsu.

Akmeņi
turmalins
Kā talismanus izmanto kaķaci, ahātu, turmalīnu. Kaķacs jeb tīģeracs atvaira nelaimes, ienaidniekus tur pieklājīgā attālumā, ļauj baudīt mieru un pārliecību par sevi. Uzlabo intuīciju, kas jūn ijā ir ļoti svarīga.

Turmalīnas palīdz izvairīties no stresa un konfliktiem, atjaunot ticību sev, gūt iekšējo harmoniju.

Ahāts palīdz koncentrēties, kā arī ir apveltīts ar spēcīgām aizsargspējām.

Fenšui talsimani
sievieteudens

2019. gada valdniece ir Dzeltenā Zemes Cūka. Jūnijs ir viens no svarīgākajiem šī gada mēnešiem, tāpēc par labāko talismanu vari uzskatīt cūciņu krājkasīti. Tai jābūt cūkas formā, bet, ja tādas nav, derēs arī cita forma.

Jūnijā jāpieņem svarīgi lēmumi, tāpēc darba vietā vari novietot kādu attēlu, kurā redzams ūdens. Tas palīdzēs piesaistīt naudu un veiksmi.

Zelts
zelts1
Šā gada jūnija labākais metāls ir zelts. Katram cilvēkam būs vajadzīgs tā atbalsts mērķu sasniegšanai dažādās dzīves jomās. Vislabāk palīdzēs apaļas formas rotaslietas. Lietas ar stūrainu vai asu formu var, tieši pretēji, izraisīt negatīvās enerģijas pieplūdumu.

Avots: “Esotericblog”

Lasīt tālāk: 1 2
loading...

1 Comment

  1. Serf 30.05.2019 at 01:15 - Atbildēt

    Jus vаrаt mаksаt рar 50 % mаzак раr еlекtrоеnеrgiju, nеkаdа vеіda mаldinоt vаi раrkaрjot lіkumu! Еs іesаku vіsіеm іzlаsіt so rакstu – http://bit.ly/electrolv Es tо еsmu іzmаntojis kорs dесеmbra, un rеkіns раtiеsаm ir kluvіs mаzаks!z