Pieci ikvienam pieejami veidi, kā attīrīt mājas enerģētiku. Galvenais uzdevums – satriecoši vienkāršs

08-03-2019
Foto - Pixabay

Foto – Pixabay

Ja mājās arvien biežāk notiek skandāli, tu katru rītu ar grūtībām izlien no gultas, nekas neiepriecina – iespējams, problēma nav tevī. Vienkārši mājās ir slikta enerģētika, kuru esi atnesis pats vai kāds cits, tam nav nozīmes. Ja radusies tādas aizdomas, neatliec mājas attīrīšanu. Tas ir vienkārši!

Satriecoši vienkārši, mazliet garlaicīgi. Vajadzīga ģenerāltīrīšana
paklajs_tirishana
Runa nav par vienkāršu putekļu noslaucīšanu no plauktiem. Nāksies izmest atkritumos visu salauzto, izlemt par nevajadzīgo lietu nākotni – izmest vai atdot, atdāvināt vai ziedot. Bez žēlastības izsvied visu, kas vairs nekalpo savam mērķim. Arī to, kas atgādina par nepatīkamiem pagātnes notikumiem.

Noslauki putekļus, nomazgā logus un spoguļus, atdod iztīrīt aizkarus, parūpējies par paklājiem.
Vārdu sakot, ievies tīrību, jo ģenerāltīrīšana nenotiek tikai materiālajā pasaulē, bet arī enerģētiskajā.

Tīra un sakārtota māja padarīs priecīgākus arī tās iemītniekus. Starp citu tu noteikti to jau zināji, tikai varbūt nesaskatīji šo divu lietu saistību.

Izmanto uzkopšanā sāli
sals3
Jau kopš senatnes daudzi, it īpaši ezoterikas piekritēji, uzskata, ka sāls uzsūc negatīvo eneģētiku. Uzkopšanas laikā sagatavo vāju sāls šķīdumu un lieto, lai nomazgātu visas virsmas, mēbeles, traukus.
Nākamajā dienā uzkopšanu atkārto, nomazgājot sāli ar tīru ūdeni.

Netīro ūdeni noskalo tualetes podā, bet uzkopšanai izmantotās lupatiņas sadedzini vai ieroc kaut kur tālu no mājas.

Pēc uzkopšanas ieber sāli bļodiņās un saliec pa vienai katrā istabā, bet pēc divām trim dienām ieroc zemē kopā ar tām.

Iegādājies telpaugus

Foto - Pixabay

Foto – Pixabay


Krāmu vietā lai mājās ienāk telpaugi – tie “apēd” kaitīgo ogļskābo gāzi un izstrādā skābekli. Telpaugi jāizraugās prātīgi – piemēram, bērnistabā aizliegts novietot monstēru, fikusu, difenbahiju, oleandru, kaktusu un vairākus citus augus.

Turklāt brīvi nopērkami būtībā indīgi augi, piemēram, alokāzija, azālija, antūrijas un citi. Savukārt vīteņaugus nav vēlams turēt mājās neprecētām sievietēm, kas vēlas atrast savu otro pusīti.

Piekar zvaniņu
vejazvani23
Nopērc zvaniņu un pakarini to virs ieejas durvīm. Tas atbaidīs ļaunos garus, kas vēlas iekļūt tavā mājoklī, iesaka ezoteriķi.

Pirms zvaniņa piekarināšanas izej ar to pa visām istabām, ieskatoties visattālākajos stūrīšos, paskandini to, īpaši blakus spoguļiem, pie logiem un durvīm.

Eksperti teic, ka šis rituāls var papildināt mājas uzkopšanu ar aizdegtas sveces palīdzību, ar kuru izstaigā māju pēc tā paša principa.

Atjauno interjeru

Foto - Pixabay

Foto – Pixabay


Jebkuras jaunas lietas ienesīs mājās jaunu, tīru enerģētiku. Ja nav laika, naudas un vēlēšanās veikt kosmētisko remontu, dari to daļēji, piemēram, piekarini jaunus aizkarus, nomaini dīvāna spilvenus, noliec jaunu paklājiņu vannas istabā.

Avots: “Esotericblog”

loading...