Pieci iemesli, kāpēc labi iemīlēties Gaisa stihijas zīmēs – Dvīņos, Svaros, Ūdensvīros!

16-02-2021

Gaisa stihija apvieno Dvīņus, Svarus un Ūdensvīrus. Astrologi atklāj, kas patīk gaisa zīmēm un kādu enerģiju tās rada attiecībās. Tas palīdzēs izvērtēt iespējamās problēmas un mīlas saderības perspektīvas.

Gaisa stihijas pārstāvji ir spilgti, neordināri, viegli un daudznozīmīgi. Tie ir pelnīti uzskatāmi par optimistiskākajām un nenogurdināmākajām zodiaka zīmēm.

Tik pozitīvas, maigas, mīlas, romantiskas un tiešas personas nes laimi un harmoniju. Viņiem ir ļoti grūti pretoties, viņi acumirklī liek iemīlēties sevī. Bet Dvīņi, Svari un Ūdensvīri ir mainīgi kā gaiss, un tas apgrūtina ilgstošas un nopietnas attiecības.

Tikai neordinārs partneris, kurš pieņems visus viņu trūkumus, varēs noturēt sev blakus tik aizraujošu personību.

Pieci iemesli iemīlēties zodiaka Gaisa zīmēs

1. Optimisms. Gaisa zīmes ir absolūti optimistiskas. Jebkurā situācijā viņi cenšas meklēt plusus, ignorējot mīnusus. Viņi var pagriezt jebkuru apstākli sev par labu, un tas dāvā uzticību un palīdz partneriem.

Viņi nesāks dramatiski bolīt acis, nolaist rokas un raizēties par nepatikšanām, tā vietā viņi risinās problēmas, izturoties pret tām kā pret interesantiem piedzīvojumiem.

2. Miermīlīgums. Dvīņi, Svari un Ūdensvīri ir izcili diplomāti. Viņi ienīst konfliktus un skandālus, tāpēc cenšas izvairīties no nepatīkamām situācijām. Astrologi uzsver, ka viņiem tas lieliski padodas. Lai kā tas būtu, Gaisa zīmes prot visu pārvērst jokā un padarīt pozitīvu.

3. Romantiskums. Gaisa stihijas pārstāvji ir mūžīgi romantiķi. Viņiem ir ļoti attīstīta skaistuma sajūta, viņi novērtē skaistumu un līdzsvaru visās izpausmēs, tostarp arī romantiskās attiecībās.

Nav svarīgi, cik ilgi jūs esat kopā, viņi priecāsies un lutinās jūs pastāvīgi, jo uzskata, ka romantikai attiecībās jābūt vienmēr.

4. Nesavtība. Dvīņi, Svari un Ūdensvīri ir atklāti un sirsnīgi cilvēki. Viņi nevalkā maskas, neliekuļo un neslēpj savas īpatnības. Par spīti daudziem trūkumiem, viņus izceļ krietna sirds un augstsirdība.

Viņi vienmēr ir gatavi nākt palīgā, cenšoties būt patiesiem un noderīgiem, tāpēc reti atsakās no palīdzības sniegšanas, dodot priekšroku sniegt atbalstu, nevis klusējot aiziet. Uzticīgi partneri, labākie draugi un gudri padomdevēji.

5. Uzticīgums. Šīs stihijas pārstāvji reti izšķiras par nodevību. Tas var būt tāpēc, ka mīl partneri ar sirdi un dvēseli, vai arī tāpēc, ka tie ir neizlēmīgi, bet šādu lēmumu viņiem pieņemt ir grūti. Lai nu kā, attiecībās ar viņiem var paļauties uz to, ka tālāk par flirtu ar citu cilvēku neies.
LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Piecām horoskopa zīmēm Merkurs svētdien atver “naudas kanālu”: gaidāmi labi ienākumi un peļņa!

Otrās pusītes horoskops. Ko savā dzīves draugā meklē katra zodiaka zīme?

Trauslākās horoskopa zīmes. Viegli aizvainojami, tāpēc izturies uzmanīgi!

loading...