Pieci bīstami maldi par ezoteriku, kuriem cilvēki diemžēl bieži tic

12-05-2020

Foto – Pixabay

Cilvēki vienmēr pētījuši ezotēriku, taču tas neliedz izplatīties dažādiem nepareiziem priekšstatiem un mītiem par maģiju. Šīs jomas eksperti iesaka, kam noteikti nevajadzētu ticēt.

Pirms praktizēt ezotēriku, eksperti iesaka atcerēties vienkāršo patiesību, ka mūsu domām un vārdiem ir vislielākais spēks.

Tāpēc, lai atrisinātu savas problēmas, vispirms varat izmantot afirmācijas, lai atbrīvotos no prātā esošajiem blokiem un barjerām.

Zīlēšanu un rituālus drīkst veikt visi
Iepriekš, kad priesteri bija atbildīgi par saziņu ar gariem un citu pasauli apmetnēs un kopienās, iespējams, tas tā bija. Mūsu laikā visi cilvēki var veikt rituālus, lasīt buramvārdus, mēģināt sazināties ar dievišķo.

Turklāt mūsu emociju enerģija ir tik spēcīga, ka dažreiz mēs, piemēram, varam izjokot cilvēku, vienkārši apskaužot viņu vai apveltot ar negatīvām domām, naidu un dusmām. Mēs katru dienu praktizējam maģiju, ticot sev sarežģītās situācijās vai zaudējot ticību un līdz ar to veiksmi.

Protams, rituālos var būt grūti sasniegt noteiktus rezultātus, jo cilvēkam var būt nepareiza attieksme, viņu var ietekmēt svešas domas. Dažreiz nav iespējams kaut ko izdarīt uzreiz, taču tas nenozīmē, ka ezotērika ir zinātne unikāliem cilvēkiem, lai gan tāpat kā citur tajā ir arī apdāvinātākas un mazāk apdāvinātas personības.

Ezotērikas eksperti sniedz bezmaksas pakalpojumus
Nepiekrītiet praktizētāja vai burvju palīdzībai, ja viņš neko neprasa pretī, jo bez maksas nav rituālu. Tas pats attiecas uz vienkāršiem rituāliem, kurus mēs varam veikt paši.

Piemēram, ja sieviete vēlas savaldzināt kādu vīrieti, Visums jebkurā gadījumā kaut ko no viņas paņems apmaiņā pret vīrieša mīlestību. Tāpēc nevajadzētu domāt, ka šādai maģijai nav seku. Ja vēlaties gūt panākumus mīlestībā, labāk sekot mīlestības horoskopu palīdzībai.

Problēmu risināšana vienā sesijā
Ja jūs vēršaties pie speciālista ezotērikas jomā, esiet gatavi tam, ka lāsta vai negatīvas programmas noņemšana vienā sesijā var nedarboties. Dažreiz problēmas mūs tik ļoti nomāc, ka būs vajadzīgas vairākas vizītes.

Daudzi sāk domāt, ka eksperts ir vai nu šarlatāns, vai nav pieredzējis, bet vairumā gadījumu tas tā nav. Cilvēks var patiesi vēlēties jums palīdzēt, bet viņam tam vienkārši nepieciešams vairāk laika. Tāpēc mēģiniet sazināties ar ekspertiem, kuriem ir laba reputācija.Maģija palīdz absolūti visiem
Nē, tā nav. Tā palīdz tikai tiem, kuri vēlas mainīt savu dzīvi uz labo pusi, pat ja runājam par nekaitīgu maģiju, piemēram, rituāliem, lai piesaistītu veiksmi vai atbrīvotos no “vīrusu” programmām. Jūs varat ienest pozitīvas pārmaiņas savā dzīvē, bet tikai tad, ja esat 100% pārliecināts par savām vēlmēm un mērķiem.

Maģija palīdz tiem, kas tai ir gatavi. Ja jūs šaubāties par šādām metodēm, tad maz ticams, ka tās jums varētu palīdzēt. Ezotēriskajai praksei jāpieiet visā nopietnībā, vai tā būtu vienkārši zīlēšana vai nopietni rituāli.

Maģija var dot jums visu, ko vēlaties
Diemžēl maģija nevar dot jums visu, ko vēlaties, bet ezotērika var radīt apstākļus, pateicoties kuriem jums ir visas iespējas kļūt veiksmīgākiem dažās dzīvei svarīgās jomās. Tā nedod kaut ko materiālu, neliek pasaulei darboties jūsu labā.

Daudzi cilvēki domā, ka, izpildot vienu rituālu mīlestības piesaistīšanai, viņi tūlīt var iegūt rezultātu, taču tas šādā veidā nedarbojas. Rituāli palīdz piesaistīt pozitīvu enerģiju, kas liks jūsu domām plūst pareizajā veidā. Tāpēc jums nevajadzētu uzticēties tiem, kas saka, ka mērķa sasniegšanai jums nekas nav jādara, un jūs varat to izdarīt vienā sesijā.

Avots: “Esotericblog”

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Sveces maģija palīdzēs noskaidrot, kurš ir tavs nelabvēlis

Druīdu maģija: ko spēj āmulis, kā uzzināt atbildes uz visiem jautājumiem

Čigānu maģija: rituāls ar sveci mīlestības piesaistīšanai

loading...