Piecas zodiaka zīmes, kas prot mīlēt pa īstam

23-03-2018

mila


Auns
Lai gan sākumā viņiem grūti atvērties un paust jūtas, viņi vienmēr galu gala piekāpjas un saprot, ka mīlestība ir pašas skaistākās jūtas, kādas vien iespējams izjust. Auni mīlestībā ir samērā kaislīgi.

Viņi var kļūt teju ideāli partneri attiecībās. Tikai paši veiksmīgākie var kļūt par viņu mīļotajiem!

Vēzis
Lai gan Vēžiem mēdz būt emocionāli pacēlumi un kritumi, viņi parasti ir ļoti jūtīgi mīlas attiecībās. Ja tev jau ir partneris Vēzis, cieši turies pie viņa un nekad nelaid vaļā.

Vēzi pārvalda Mēness enerģija, un tas palīdz viņam vienmēr būt apveltītam ar labām vibrācijām. Viņam nepieciešams sevi palutināt un parūpēties par cilvēkiem līdzās.

Kad Vēzis ir iemīlējies, darīs visu iespējamo, lai partneris būtu laimīgs!

Vērsis
Vērši ir ļoti spēcīgi un uzticami cilvēki, bet iemīlējušies vispār kļūst nevainojami.

Vērsis vienmēr cenšas padarīt laimīgu savu otro pusīti. Tāpēc, ja vēlies kādu, kas dāvina nelielas dāvaniņas pat parastās dienās, Vērsis būs tev piemērots.

Vērsis ir, iespējams, gādīgākais partneris, viņš zinās visas tavas vajadzības labāk nekā tu pats.

Vērsis liks tev justies īpaši un darīs to visos iespējamos veidos. Mīlestība ar Vērsi ir īpaša burvība!

Svari
Svariem patīk dzīvot harmonijā ar apkārtējiem, viņi ir draudzīgi un mīl dalīties itin visā ar tuviniekiem. Uzskata, ka viņi ienākuši šajā pasaulē, lai mīlētu un taptu mīlēti. Viņi nepazīst robežas, kad runa ir par mīlestību.

Svariem patīk līdzsvarot visas dzīves jomas. Jūtas viņiem ir ļoti svarīgas – viņi mīl bez nosacījumiem un no saviem partneriem sagaida to pašu.

Mežāzis
Mežāži, kā likums, ļoti mīl savu ģimeni un tās tradīcijas. Viņi ir ārkārtīgi atbildīgi un praktiski, tāpēc attiecības ar Mežāzi – lielisks lēmums, bet arī atbildība! Tu nekad nenožēlosi šīs attiecības, tāpēc šis ir vienkārši lielisks partneris.

Iespējams, Mežāzis neatvērsies no paša sākuma, bet viņam attiecības ir ļoti svarīgas, tāpēc ar laiku jūsu saikne kļūs tikai dziļāka.

loading...