Piecas zodiaka zīmes, kas atvērs savu sirdi mīlestībai 2020. gadā. + Vēl pieci horoskopi

14-11-2019


Šajās piecās zodiaka zīmēs dzimušajiem jaunajā gadā veiksies mīlestībā.

Jaunais gads vienmēr nes jaunas iespējas, lai mainītos un attīstītos. Tāpēc daudziem cilvēkiem būs iespējams sākt dzīvi no baltas lapas. Pārmaiņas būs dažādas, bet šoreiz pastāstīsim tieši par privāto dzīvi.

Atver sirdi mīlestībai!

Lai atvērtos mīlestībai, nepietiek reģistrēties iepazīšanās vietnē un sākt iepazīties ar jauniem cilvēkiem. Vajadzīgs kaut kas vairāk, un tā ir apzināta izvēle. Nevar sēdēt, rokas salikušam, un gaidīt, kamēr mīlestība pati tevi atradīs. Jāizmanto visas iespējas: jādodas pastaigās, jāiepazīstas, jāveido attiecības.

Astrologi apgalvo, ka dažām zīmēm mīlestībā nākamgad veiksies vairāk, un tas ir normāli. Bet piecām zodiaka zīmēm gads būs privātajā dzīvē īpaši labvēlīgs.

Auns
Auna enerģētika piesaistīs apkārtējos. Tu pastāvīgi virzies uz priekšu, motivējot arī citus. Saglabā šo noskaņojumu arī 2020. gadā, tādējādi piesaistīsi daudzus jaunus draugus un, iespējams, arī kādu īpašu cilvēku.

Dvīņi
Ļaujies savai ziņkārībai. Tev pastāvīgi jāpēta un jāizmēģina viss jaunais. Tavi piedzīvojumi nākamajā gadā aizvedīs tevi uz vajadzīgo vietu vajadzīgajā laikā: vari satikt savas dzīves lielo mīlestību.

Lauva
Beidzot tu, Lauva, būsi uzmanības centrā. Nevar noliegt, ka tev tuva ir drāma, bet nākamajā gadā tā nesīs tikai labumu. Tu būsi sava mīlas stāsta zvaigzne, un šis stāsts būs lielisks.

Strēlnieks
Gatavojies nostabilizēties nākamajā gadā, Strēlniek. Iespējams, nāksies atvadīties no vecpuiša dzīves. Un tas nemaz nav slikti. Tev parādīsies iespēja beidzot iegūt kaut ko savu un mīļu – to vienīgo cilvēku, kuru tik ilgi meklēji.

Ūdensvīrs
Ūdensvīri, parādiet savu intelektu un asprātību. Jūs esat gudrāki par daudziem citiem, tāpēc bieži tevi nepareizi saprot. Tomēr 2020. gadā vari satikt cilvēku, kurš spēs tevi saprast.

Avots: “Esotericblog”

CITI HOROSKOPI 2020. GADAM

1. KURĀM HOROSKOPA ZĪMĒM 2020. GADAM BŪS LAIMĪGS?

2. HOROSKOPA ZĪMĒM 2020. GADAM BŪS ĻOTI VEIKSMĪGS

3. MĪLESTĪBAS HOROSKOPS 2020. GADAM

4. PĀVELA GLOBAS PROGNOZES 2020. GADAM

5. NO KĀ PIESARGĀTIES 2020. GADĀ?

loading...