Piecas sievišķīgākās horoskopa zīmes. Kuras tās ir?

23-08-2018
Ilustrācija - Pixabay

Ilustrācija – Pixabay

Sievišķība ir ļoti būtiska daiļā dzimuma īpašība. Horoskopu piekritēji apgalvo, ka daudz informācijas par cilvēka raksturu var iegūt, izpētot viņa zodiaka zīmi.

Lūk, sievišķīgākas horoskopa zīmes, no piektās līdz pirmajai vieta!

5. Vērsis
Vērša zīmē dzimušās dāmas nereti dēvē par sievietēm – noslēpumiem. Viņās ir kaut kas valdzinošs, kaut kas nesasniedzams, kas liek cilvēces stiprajai pusei sekot viņu vilinājumam. Pret tādām sievietēm neviens vīrietis neizturas vienaldzīgi: vai nu mīl ar visu sirdi vai dvēseli, vai neieredz – bet tas tāpēc, ka viņa mīlestība palikusi neatbildēta. Jebkurā gadījumā nav iespējams nereaģēt uz Vērša zīmē dzimušas sievietes klātbūtni. Īpaši bīstami viņām skatīties acīs, jo tajās var noslīkt.

4. Dvīņi
Atšķirībā no Vērša zīmes pārstāvēm Dvīņu sievietes nav noslēpumainas un mīklainas. Viņas ir atklātas, vienmēr sirdī jaunas un tiešas. Tāds rakstura īpašību apvienojums vīriešos raisa maiguma uzplūdus, jo tās ir patiešām sievišķīgas iezīmes. Raksturīgi, ka 40 vai 50 gadu vecumā Dvīņi ir tikpat jaunas un pievilcīgas kā pirms daudziem gadiem, tāpēc viņas nekad nepaliek vienas. Vēl viena šai zīmei raksturīga īpatnība ir zināms bērnišķīgums, kuru daudzi vīrieši uzskata drīzāk par labu īpašību nekā trūkumu.

3. Vēzis
Šīs zīmes sievišķīgums parādās burtiski visā. Maigums vārdos un skatienā, absolūta uzticēšanās savam vīrietim. Nav pārsteidzoši, ka stiprais dzimums novērtē šīs ļoti sievišķīgās īpašības. Nācies dzirdēt par to, ka Vēža zīmē dzimušu sieviešu sievišķīgums ir īsts etalons, tāpēc daudzas meitenes, kuras vēlas savaldzināt vīrieti, seko Vēža izturēšanās veidam un cenšas to atdarināt. Vēža sievietēm raksturīgs arī pārmērīgs raudulīgums un melanholija, bet daudzus kungus tas tikai aizkustina, nevis kaitina.

2. Skorpions
Par Skorpiona magnētismu dzirdēts daudz. Šajā zīmē dzimušajām sievietēm raksturīga seksuāla pievilcība, tāpēc pat viegls flirts ar Skorpionu var vīrietim sagrozīt galvu, laupot spriešanas spēju un brīvo gribu, liekot iemīlēties līdz ausīm. Tāpat runā, ka Skorpioniem piemīt maģisks spēks, kas liek vīriešiem redzēt šajās sievietēs sievišķīguma ideālu. Ne velti šīs zīmes sievietes tiek dēvētas arī par pāru šķīrējām.

1. Svari
Šīs zodiaka zīmes pārstāves dēvē par sievišķīguma ideālu. Tās ir īstas smalko aprindu jaunkundzes, kuras ar vienu nevainīgu skatienu liek vīrieša sirdij sisties straujāk. Tieši Svaru sieviešu dēļ tiek veikti varoņdarbi un izcīnītas kaujas. Trauslas un neticami smalkas, šīs sievietes raisa vīriešos dabisku vēlēšanos aizstāvēt, iekarot un pakļaut. Bet, ja tam visam vēl pievienojam iekšēju spēku un koncentrēšanos, rodas priekšstats par ideālo sievietes būtību.
Avots: “Esotericblog”

loading...

1 Comment

  1. Apjukums 27.09.2018 at 21:11 - Atbildēt

    Vai šim topam ir arī kāds zinānisks pamatojums/pētijums/pierādījums apakšā?