Piecas sarežģītākās zodiaka zīmes. Pārējie pavada laiku, mēģinot tās saprast!

13-12-2017

Upset Pout Face Angry Woman Emotion Dissatisfied


Daudzi jau nojauš, ka dažas no 12 zodiaka zīmēm ir “sarežģītākas” nekā citas. Pārējie viņiem daudz ko piedot, pieņemot, ka neko jau mainīt nevar, ja reiz zvaigznes lēmušās tādu likteni. Bet varbūt iespējams atrast zelta vidusceļu attiecībās ar šīm komplicētajām personībām?

5. vieta – Mežāzis
Mežāži saskarsmē nav vienkārši cilvēki. Ietiepība, varētu teikt, ir to otrais vārds. Viņi nekad nedarīs to, ko neteiks priekšā sirds. Mežāži reti pret kuru izturas ar cieņu, tāpēc viņu paziņu loks ir visai šaurs. Mežāži necieš garlaicību, tāpēc savā apkārtnē grib redzēt visinteresantākos cilvēkus viņu attiecīgajās jomās. Ja esi iemīlējusies Mežāzī, vajadzēs lielu pacietību un izturību.

4. vieta – Ūdensvīrs
Ūdensvīri saskarsmē ir ļoti savdabīgi. Viņi ciena tikai savu viedokli. Viegli var aizvainot vai apvainot otru, lai attaisnotu savu nostāju. Viņi ir mērķtiecīgi, bet reizēm var kļūt despotiski. Ūdensvīriem piemīt lielisks prāts, lai gan emocijas var ņemt pārsvaru, un viņi maina pareizu un iepriekš nospraustu virzienu pret šaubīgāku ceļu.

3. vieta – Dvīņi
Dvīņus pastāvīga kaut kas urda. Viņiem grūti nosēdēt vienā vietā, tāpēc piešķiram tiem godpilno trešo vietu. Dvīņi ir spilgti, pļāpīgi un kaprīzi. Kritiskos brīžos viņi uzvelk vienaldzības vai pat cietsirdības masku un pamet “balli” neatvadoties. Apkārtējo viedoklis viņiem ir tukša skaņa, jo Dvīņi dzīvo savā fantāzijas pasaulē. Dvīņi ir viltnieki. Ja tev šķiet, ka beidzot esi šo cilvēku sapratis, izrādās, ka nekā – tu atkal esi zaudētājos. Šahs un mats!

2. vieta – Auns
Auni ir ārkārtīgi impulsīvi cilvēki. Viņi spēj 15 sekunžu laikā sagraut gadiem būvēto, un tas attiecas ne tikai uz darba projektiem, bet arī privāto dzīvi. Viņiem vienmēr ir taisnība, un, ja tā nav, tavs pienākums tomēr ir piekrist Aunam. Tik vienkāršs ir Auna dzīves pamatlikums. Ja esi iemīlējusies Aunā, esi gatava, ka miers nevaldīs ilgāk par divām dienām, toties uguns uzšķilsies pastāvīgi. Kaislības sitīs augstu vilni!

1. vieta – Skorpions
Skorpioni ir paši briesmīgākie šausmekļi visā zodiaka karaļvalstī. Viņi vienmēr panāk visu, ko vēlas. Viņiem nav nekā neiespējama. Viņiem ir ļoti cietsirdīga attieksme pret pasauli, milzīgs ego un atriebīgs raksturs. Tāda, lūk, buķete ar pārsteigumu! Viņu acīs citi cilvēki ir privātīpašums, tāpēc, ja esi nokļuvusi viņu tīklos, gatavojies uz verdzību mūža ilgumā. Jebkuras attiecības ar šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem drad ar smagām sekām.

loading...