Piecas pazīmes, kas liecina: tava dvēsele ir gaiša un izstaro augstas vibrācijas

15-11-2023

Foto – Pixabay

Dvēselē ieskatīties nevar, tā ir taisnība, un apkārt ir daudz prasmīgu pretendentu. Bet ir iespējams izlikties, ka esi laipns, savelc lūpas smaidā un pat spēlē līdzjūtību, tomēr nav iespējams simulēt to siltumu, kas nāk no gaišām dvēselēm ar augstām vibrācijām.

Tā ir liela laime savā ceļā sastapt cilvēku ar gaišu dvēseli, lai gremdētos no viņa izstarotajos miera un labvēlības viļņos, lai sildītos viņa siltumā un gaismā.

Pēc šādas tikšanās dvēselē iemājo neizskaidrojams prieks un ticība, ka viss būs labi, gribas mīlēt visus apkārtējos un darīt labu.

Tā ir liela laime, ja tavā tuvākajā apkārtnē ir cilvēks ar gaišu dvēseli. Viņa smaids un starojošais skatiens var izdziedēt ievainotu sirdi, un viņa dvēseles augstās vibrācijas ir spēcīgākas par jebkuru amuletu.

Diemžēl nav tik daudz gaišu cilvēku. Jo tās ir senas dvēseles, kas izgājušas daudzas inkarnācijas, sapratušas un pieņēmušas visas savas mācības.

Bet visskaistākais ir tas, ka ikviens no mums var būt viņu vidū. Un, lai to saprastu, nevajag ķerties pie sarežģītiem astroloģiskiem aprēķiniem, skrupulozi pārrēķinot visus mezglus horoskopā, un noteikti nevajag iegrimt regresīvā hipnozē vai reinkarnācijas meditācijās, lai staigātu pa zemapziņas nostūriem. Viss ir daudz vienkāršāk.

Vieglas dvēseles ir vieglas, jo tās uzreiz izceļas no pūļa. Protams, tām nav ne spārnu aiz muguras, ne auru virs galvas. No ārējām izpausmēm, iespējams, tikai pārsteidzošs smaids, kas apbur ar savu sirsnību, siltumu un mierīgumu.

Tās ir viņu dvēseles augstās vibrācijas, kas mūsu zemapziņā atsaucas ar siltumu un gaismu.

🔆 Jo gaišas dvēseles izvairās no negatīvisma jebkurā tā izpausmē, vai tā būtu politika, šokējošas ziņas, konflikti vai triviāli sadzīves ķīviņi. Nē, tā nav vienaldzība. Viņi, kā neviens cits, ir spējīgi līdzjūtīgi izturēties, caur sevi izlaižot svešas sāpes. Taču viņiem riebjas viss, kas dvēselē var iesēt baiļu, agresijas, naida, skaudības sēklas.

Tomēr viņu dvēsele nav skafandrā, un to nav iespējams pasargāt no negatīvām emocijām. Taču tieši tāpēc dvēsele ir gaiša, jo tā spēj kontrolēt emocionālo reakciju un neļaus negatīvismam izplūst, saindējot ar to visu apkārtējo.

🔆 Jo gaišas dvēseles spēj pretoties kārdinājumiem, neaptraipīt dvēseli ar grēkiem un ļaunām kaislībām, sliktām domām un zemiskumu, saglabājot nevainīgā tīrībā savu augsto vibrāciju spēku.

🔆 Jo gaišas dvēseles prot novērtēt katru dzīves minūti, pateicīgi pieņem visu, ko liktenis dod, nesūdzoties par to, kā nav, grimstot pastāvīgā neapmierinātībā, nepadodas un nežēlo sevi, kad dzīve pārbauda viņu spēkus.🔆 Jo gaišas dvēseles dzīvo harmonijā ar sevi un apkārtējo pasauli, bez nosodījuma pieņemot visu un visus apkārtējos. Viņi nedala cilvēkus labos un sliktos, gudros un muļķīgos, labos un ļaunos. Un ne tāpēc, ka viņi ir naivi vai muļķīgi. Viņi vienkārši prot saskatīt cilvēkā, pirmkārt, un jebkurā situācijā – pozitīvo pusi. Viņu glāze vienmēr ir līdz pusei pilna.

🔆 Jo gaišas dvēseles dara labu nevis tāpēc, lai saņemtu godu un apbalvojumus, bet vienkārši tāpēc, lai padarītu pasauli mazliet labāku. Un pat pieticīgākie ienākumi viņiem nekļūst par šķērsli, lai sniegtu palīdzīgu roku.

Un, ja tu atpazīsti sevi, pat nešaubies: tev ir gaiša dvēsele, kas izstaro augstas vibrācijas.LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Septiņi fakti par attiecībām, kuriem daudzi cilvēki atsakās noticēt un pēc tam cieš

Sieviete, kas ir atkarīga no attiecībām. Varbūt tev piemīt šīs piecas pazīmes?

Attiecībās ar manipulatoru. Kā noteikt, vai mīļotais cilvēks ir narciss?

Kāpēc pārmērīga laipnība var sagraut attiecības? Septiņas brīdinošas pazīmes

Rakstura īpašības, kas jūs atšķir no citiem: psiholoģiskais tests

loading...