Piecas NOVEMBRĪ bīstamākās dienas, kad “jāprot uzvesties”

02-11-2019

Foto – Pixabay


Ļoti svarīgi domāt pozitīvi, bet tāpat jābūt arī piesardzīgiem. Zinot, kuras dienas novembrī būs bīstamākās, tu varēsi labāk saplānot dzīvi.

3. novembris. Trauksmaina diena, garastāvokļa svārstības

Mēness šajā dienā būs augošā fāzē, kas slikti saskan ar Mežāža zīmi. Zemes stihija un Mēness aktivitāte radīs disonansi, kuras dēļ cilvēku domas var kļūt neskaidras. Tas radīs pārdzīvojumus, garastāvokļa svārstības, veiksmes pazemināšanos. Var pastiprināties trauksme, rasties bezjēdzīgi pārdzīvojumi.

Negatīvs aspekts ar Merkuru pastiprina regresu vairākumā dzīves jomu. Šī planēta atbild par zināšanām, informācijas apmaiņu, tāpēc 3. novembrī astrologi neiesaka nodarboties ar izglītības lietām. Šajā dienā vispiemērotākā ir novērotāja pozīcija, darot tikai visnepieciešamākās lietas. Tā varēsi saglabāt līdzsvaru.

LASI VĒL: MĪLESTĪBAS HOROSKOPS NOVEMBRIM

8. novembris. Slinkuma, apātijas un negatīvas enerģētikas diena
Atkal vainīgs tas pats augošais mēness, bet šoreiz jau Zivju zīmē. Šī būs trešā un pati sarežģītākā Mēness atrašanās šajā zodiaka zīmē. Ūdens stihija un Mēness augošā fāze, kas tuvojas Pilnmēnesim, sola bīstamu laiku.

Īpaši sarežģīts 8. novembris būs tiem, kuriem raksturīgi atbildību vienmēr novelt uz citiem, kā arī slinkot un vilkt garumā. Produktivitāte krasi pazeminās. Papildus parādās vēlēšanās uz kādu izgāzt negatīvās emocijas.

11. novembris. Pilnmēness diena
Šis būs bīstams Pilnmēness Vērša zīmē, kā arī trigonā ar Plūtonu – agresīvā aspektā, kas satricinās nervu sistēmu. Šāda tandēma dēļ cerēt uz veiksmi tiešām nav vērts. Astrologi iesaka šajā dienā neplānot nekādus svarīgus darbus. Tā ir pirmdiena, tāpēc ne visiem izdosies izvairīties no grūtiem pienākumiem. Tādā gadījumā palīdzēs trīs veidi ātrai veiksmes piesaistīšanai.

Pilnmēness apvienojumā ar Zemes stihiju un Plūtona trigonu sola haosu, strīdus un konfliktus. Pat draudzīgākajās un mīlestības pilnākajās attiecībās var parādīties greizsirdība. Ar to nav iespējams cīnīties, bet šo vētru iespējams paredzēt. Šarms un pievilcība tādās dienās palīdz sasniegt mērķus. Var paļauties tikai uz centību un piesardzību.

LASI VĒL: NOVEMBRIS – SKORPIONA MĒNESIS

19. novembris. Nespēka un noguruma diena
Lauva un dilstošs mēness ieies disonanses zonā 18. novembrī, bet 19. novembrī eļļu ugunī pielies kvadratūra ar Sauli. Šī diena būs ļoti neparasta. Daudzus spēki atstās jau no rīta puses.

Tieši tādā laikā rodas sajūta, ka trūkst jebkādas motivācijas. Neko negribas darīt, neko un nevienu negribas redzēt un dzirdēt. Turklāt tā ir otrdiena – pats karstākais darba nedēļas laiks.

19. novembrī ir liela iespēja zaudēt kādu naudas summu, sastopoties ar negodīgiem cilvēkiem. Jābūt piesardzīgiem ar solījumiem. Astrologi arī neiesaka bezdarbību, jo atpūta spēkus nesniegs. Tieši otrādi, bez darba cilvēkam šādās dienās kļūst vēl sliktāk. Vienkārši jānogaida, drīz jau kļūs vieglāk.

26. novembris. Nedrošības un depresīvu domu diena
Jauns Mēness Strēlniekā ir slikts apvienojums. Šajā dienā radīsies spēcīga enerģijas lejupslīde, jo uz laiku enerģiju nesniegs zvaigznes un mēness, tāpēc var sākties problēmas gan privātajā dzīvē, gan darbā. Cilvēki sāks uzvilkties. Pat sīkumi izsitīs no līdzsvara, tāpēc šādās dienās labi, ja ir plāns B.

Varētu piemeklēt liels pārliecības trūkums, var izjukt svarīgas tikšanās. Daži cilvēki varētu neizpildīt agrāk dotus solījumus. Nevajag apvainoties, jo līdzīgas nebūšanas veicina mēness. Šajā dienā labāk izvairīties komforta zonas pamešanu, jo ir liela iespēja kļūdīties, turklāt sekas var būt neatgriezeniskas.

Avots: “Esotericblog”

loading...