Piecas kļūdas apģērba izvēlē, kas sievieti padara vecāku

22-02-2018

apgerbs


Mēs kaut kā ierasti vairāk uzmanības pievēršam tam, kas ļauj izskatīties jaunākām. Bet svarīgāk ir zināt, kas, tieši pretēji, dara mūs vecākas.

Melnā krāsa padara vecāku – šķiet, tas ir galvenais, kas uzreiz ienāk prātā, domājot par pāris lieku gadu pieskaitīšanu. Tomēr vērts zināt vēl dažas lietas, kas darbojas daudz pamanāmāk nekā “melnās krāsas likums”, kas, starp citu, nemaz nav tik strikts – daudz kas atkarīgs no ādas toņa un kopējā stila.

Bet šīs piecas lietas nu gan vajadzētu ņemt vērā!

Apģērbs no lēta materiāla
1
Ne sevišķi kvalitatīvi materiāli padara tēlu nevīžīgu, vienlaicīgi uzsverot jebkuras problēmas ar ārieni. Jo sieviete vecāka, jo rūpīgāk vajadzētu izturēties pret auduma izvēli. Priekšroka dodama samērā smagiem materiāliem, kas labi tur formu. Tādās drēbēs izskatīties “savākta”. Praktisks padoms: pērkot jaunu apģērbu, apskati to dienas gaismā. Mākslīgajā apgaismojumā materiāls var izskatīties labāk nekā ir patiesībā.

Pārmērīga aizraušanās ar trendiem
2
Sekošana modes tendencēm tikai šķietami ir vienmēr aktuāla. Īstenībā viss nav tik vienkārši. Vairākums tā dēvēto trendu ir pārāk agresīvi, akcentēti, pamanāmi. Un, burtiski kopējot visu, kas parādās modes nedēļās, tu izskatīsies ļoti uzkrītoši, kas noteiktā vecumā drīzāk ir mīnuss nekā pluss. Kā rīkoties?

Ultramodernas lietas izmanto ar mēru, nekopē tendences, bet integrē tās savā stilā. Špikeris: pievērs uzmanību tam, kas uzvilkts veikalu manekeniem. Stilisti parasti interpretē trendus, nevis atkārto līdz sīkumiem.

Proporciju neievērošana
3
Ja jaunībā varēji droši pārkāpt visus noteikumus, ar laiku pret proporcijām vajadzētu izturēties nopietnāk. Ja izvēlies pārlielu mēteli, biksēm jābūt šaurām. Ja uzvilki kilotus, blūzei jābūt maksimāli neitrālai. Redzi, ka modē ir džinsi ar paaugstinātu jostasvietu? Nesteidzies tos uzreiz pirkt, piemēri un pārliecinies, vai šis modelis “nelauž” tavu figūru.

Sīka vai ļoti meitenīga apdruka
4
Sīka vai meitenīga apdruka piestāv jaunām meitenēm. Sievietēm pēc 35 gadiem derētu izvēlēties kaut ko pamanāmāku. Dod priekšroku tērpiem ar lieliem rakstiem, ar kādu spilgtu akcentu. Tas ir drosmīgi, un tā izskatīsies jaunāka. Savukārt meitenīgi raksti var radīt pārāk romatisku un salkanu iespaidu.

Nepiemērota apakšveļa
5
Tiklīdz pamani, ka krūšturis nedaudz izstaipījies, bez žēlastības met to ārā. Netaupi naudu labai korekcijas veļai. Ja uzskati, ka veļa neietekmē ārieni, tu ļoti maldies – un kā vēl ietekmē! Piemēram, ja novalkāts krūšturis vairs netur krūtis, samazinās attālums starp tām un vidukli, bet rezultātā cieš ķermeņa proporcijas.

loading...