Piecas horoskopa zīmes, kurās dzimušas sievietes vīriešus tin ap pirkstu

09-07-2020


Piecās horoskopa zīmēs dzimušas sievietes prot savaldzināt un apburt vīriešus labāk nekā citas dāmas. Un reizēm viņas savu varu mēdz izmantot ari visai ļaunprātīgi, tāpēc, puiši, jums jābūt piesardzīgiem!

5. vieta — Svari

Svaru zīmē dzimušas sievietes rada iespaidu par sevi kā klusu, pieticīgu un kautrīgu meiteni, bet tā ir tikai izlikšanās. Svari ir no tiem, kuri “valda ar mīkstām ķepiņām”. Visa pieticība, uzticība, vieglums ir vienkārša maska, zem kuras slēpjas nežēlīgs velniņš.

Viņa spēlējas un smejas par tevi, ievilina slazdā un liek izpildīt visas kaprīzes. Tā ir ļoti viltīga sieviete, no kuras nezini, ko gaidīt. Kāpēc tā? Viņas arsenālā ir viltība, intuīcija, asaras, naids un manipulācija – īstas plēsoņas ieroči, ar kuriem viņa sasniedz savus mērķus.4. vieta — Auns

Mutuļojošā enerģija viņu mudina uz impulsīvu rīcību. Viņas mīlestība ir uguns, pēc kuras paliek izdegusi vieta.

Ja viņa jūs pamanījusi, jūsu izredzes ir niecīgas. Viņa lieliski jūt apstākļus un prot pielāgoties: kamēr viņa spēlējas ar jums, viņa būs vislabākā. Vai jums patīk sievietes kā īsts kaislību vulkāns?

Viņa būs tāda. Vai jums patīk maigas un ģimeniskas dāmas? Viņa ir tieši tāda. Vai jūs iedvesmo trakie un azartspēles? Jā, tas ir par viņu. Auna zīmē dzimušas sievietes var būt daudzveidīgas, un, ja Auns grib, tad jūs atdosiet viņai savu sirdi.

3. vieta — Vērsis

Sievietēm Vēršiem ir iedzimta harizma, gudrība, spēcīga enerģētika, attīstīta intuīcija un pārpasaulīgs skaistums. Vīriešu pūlī Vērsis viegli identificē potenciālo upuri un nevilcinās.

Ap viņu ir daudz pielūdzēju un dievinātāju, bet viņa izvēlas tikai to, kurš spēj viņā modināt kaisli.

Sievietei pietiek ar vienu skatienu, lai apburtu vīrieti, un vienu vārdu, lai viņš noliktu pasauli pie viņas kājām.

2. vieta — Lauva

Lauvene ir lepna sieviete, kura meklē sev piemērotu satelītu. Viņa nekad neskatīsies uz parastu vīrieti. Blakus tai vajadzīgs vismaz ķēniņš – skaists, pašapzinīgs, mērķtiecīgs līderis.

Viņa nespēlē lomu: lepnums, augstprātība un karaliskas manieres viņai ir asinīs.

Neatkārtojami Lauvenes vaibsti ir bagāta iekšējā pasaule un sievišķīgs sākums. Šī sieviete lieliski zina savas spējas.

1. vieta — Skorpions

Skorpions ir sieviete, kura valda pār iznīcību un atdzimšanu. Tai ir neierobežots sieviešķīgais spēks un milzīga enerģija. Tikai ar skatienu viņa spēj izraisīt satraukumu, bailes, mīlestību, naidu, sāpes, kaisli.

Viņa ar grūtībām sader pat ar vīriešiem – Skorpionam. Šī sieviete viegli sagūsta vīriešus un valda pār viņiem. Viņa ir kārdinoša gan svārkos, gan sporta biksēs, jo īstu būtību nevar noslēpt.

Liktenīgās dāmas vispirms ātri un bez pūlēm sagūstīs vīrieša sirdi un pēc tam pilnībā pakļaus satelītu sev. Taču katram ir jāizlemj pats, kas viņam ir svarīgāks par mīlestību vai astroloģiju.

Avots: “Esotericblog”

LASI ARĪ ŠOS HOROSKOPUS!

Mīlestības horoskops JŪLIJAM. Ātri un precīzi!

Kuras horoskopa zīmes JŪLIJĀ peldēsies naudā, prognozē slavenais Pāvels Globa

loading...