Piecas horoskopa zīmes, kurās dzimst ar īpašu magnētismu apveltītas sievietes!

05-03-2020

sieviete

Šajās piecās horoskopa zīmēs dzimušās sievietes ir kaislīgākas un ugunīgākas nekā citas. Katra sieviete ir skaista savā veidā neatkarīgi no ārējā izskata, harismas vai pozitīvās enerģijas, kuru tā izstaro un nodod citiem ar savu īpašo tēlu.

Astrologi uzskata, ka šajās zīmēs dzimušās sievietes ir apveltītas ar īpašu magnētismu un pievilcības spēku.

Mežāzis
Mežāža zīmē dzimušas sievietes ir samērā spēcīgas, slaidas un apveltītas ar izteiksmīgiem sejas vaibstiem, kurus grūti aizmirst. Viņas visbiežāk ir brunetes ar gaišām acīm un skaisti veidotu augumu. Viņu āriene atbilst spēcīgai un enerģiskai personībai, savukārt zīdaini gludā āda liek katram pieskārienam palikt atmiņā uz visiem laikiem.


Lauva
Spēcīgas, pašpārliecinātas, vīrišķīgas sievietes. Lauvas ir slavenas ar savu dominējošo izturēšanos. Viņas arī ir ļoti elegantas. Spēj uzvarēt jebkurā strīdā, un oponents pat nesapratīs, kā tas noticis. Viņām patīk mode, un viņas vienmēr ir labi ģērbušās no galvas līdz papēžiem.

Skorpions
Skaistas, noslēpumainas un jutekliskas sievietes. Skorpiona zīmē dzimušas dāmas ir ļoti pievilcīgas. Slaidas kājas, taisni pleci, neaizmirstama seja ar jutekliskām lūpām un caururbjošu skatienu – šīs iezīmes padara viņas īpašas. Sievietēm
Skorpioniem patīk labi ģērbties, bet izsmalcinātā gaume nekad neļaus pārspīlēt. Viņu skaistumu ir grūti aprakstīt vārdos, un vīrietis, kurš iekaros viņu sirdi, kļūs par laimīgāko cilvēku pasaulē.Strēlnieks
Šajā zodiaka zīmē dzimušas sievietes ir visugunīgākās visā zodiakā. Vidēji viņas ir gara auguma, ar atlētisku figūru un dabas dotu valdzināšanas talantu. Viņām ir skaista, iegarena seja, izteikta piere un spožas acis. Iecienītākais stils – sportiskais un ikdienišķais, bet, kad viņas vēlas uzposties, zina, kā to izdarīt vislabāk. Strēlnieces vienmēr ir oriģinālas un prot viegli piesaistīt sev uzmanību. Pat daudzu skaistu sieviešu sabiedrībā viņas ir viegli pamanāmas, jo izstaro skaistumu un valdzinājumu, kad jūtas pārliecinātas par sevi.

Ūdensvīrs
Eksperimenti ir Ūdensvīra zīmē dzimušu sieviešu otrais vārds. Viņām ir skaista, apaļa seja un gaiša sejas krāsa. Acis – labsirdīgas un godīgas, viņām ir jutekliskas, maigas un mīkstas lūpas. Sievietes Ūdensvīri nepiešķir daudz uzmanības modei un zina: kad viņas būs kopā ar vīrieti, neviens vairs nedomās par apģērbu. Viņu dabiski jutekliskais augums parasti vīriešiem liek sajukt prātā!

Avots: Esotericblog

loading...