Piecas horoskopa zīmes, kurām SEPTEMBRIS var izvērsties visai depresīvs

31-08-2020

Slikts noskaņojums un spēku kritums ir saistīts ar Saturna nelabvēlīgo ietekmi. Dienās, kad jūs ietekmē Saturns, viss liekas pārāk drūms un sarežģīts.

Trūkst spēka elementārām darbībām. Jūs ātri nogurstat un viegli ļaujaties izmisumam. Šādās dienās nav jāplāno svarīgas lietas. Diez vai palīdzēs svētki un izklaide. Labāk vienkārši sēdēt mājās, nenodarbojoties ar neko svarīgu.

2. un 3. septembrī Saturns būs opozīcijā ar Veneru. Šis aspekts atņem prieku. Būs grūti gūt prieku no dzīves. Izklaide šķitīs nepatīkama un garlaicīga.

Var glābties, bez pārtraukuma nodarbojoties ar kaut ko svarīgu, lai arī smagu un garlaicīgu.

Visvairāk uz šo astroloģisko ietekmi reaģēs Veneras pārvaldītās horoskopa zīmes Vērsis un Svari, kā arī Mēness zīme Vēzis, kuru zīmē Venera atradīsies šajās dienās.
Vērši var izjust bezcerību par savām finansiālajām lietām. Svari – darba dēļ. Vēži paši uzvedīsies pieklājīgi un laipni, bet pretī saņems apkārtējo vēso attieksmi.

23. septembrī Saturns atradīsies kvadratūrā ar Merkuru. Tas sarežģīs dzīvi sabiedriskiem cilvēkiem: saskarsmē daudz čīkstēšanas, vieglas sarunas pāraugs drūmās pārdomās vai nopietnu, praktisku jautājumu apspriešanā.

Šīs grūtības skars Merkura pārvaldītās zīmes – Dvīņus un Jaunavas, kā ari Svarus, kuru zīmē Merkurs atradīsies šajā laikā.

Dvīņi var šaubīties par savu daiļradi un zaudēt interesi par kādu hobiju. Viņus pārņems sajūta, ka pietrūkst talanta. Jaunavas ieslīgs skumjās.

Svariem būs jāaprunājas ar kādu, bet viņi ar grūtībām atradīs vārdus. Vienaldzīga, vēsa sarunu biedru uzvedība neveicinās saskarsmi.

No 26. septembra līdz mēneša beigām Saturns būs kvadrātā ar Marsu. Tas samazinās Aunu aktivitāti, liks to ceļā traucējumus un šķēršļus.

Tā vietā, lai enerģiski ievirzītu lietas labvēlīgā gultnē kā Auni pieraduši, septembrī viņi iestrēgs ar kāda jautājuma risināšanu. Daži cilvēki tīri fiziski būs neizturīgāki nekā parasti.

Tā kā Auni ir enerģiski un aktīvi cilvēki, piespiedu aktivitātes trūkums izraisīs viņiem sliktu noskaņojumu. Viņi jutīsies vāji.

Auniem liksies, ka apstākļi ir spēcīgāki (varbūt tā arī ir, bet tikai uz šīm dienām, tāpēc nevajag pārāk izmist, vajag tikai pagaidīt, kamēr viss nokārtosies!)

Ļoti depresīvi būs Saturna saspringtie aspekti ar Mēnesi. Tie izraisīs nespēku un sliktu garastāvokli jebkuram, ne tikai tām zīmēm, kuras tie tieši ietekmēs. Mēs visi šajās dienās būsim drūmi, noguruši un pesimistiski. Dzīve būs grūta.

5. septembrī Saturna un Mēness kvadrāts Aunā negatīvi ietekmēs šo zīmi.

Auni jutīsies emocionāli nomākti. Viņiem būs grūti atbrīvoties un dzīvot aktīvu dzīvi. Iespējams, būs tādi ārējie apstākļi, kuriem nāksies negribot pakļauties.13. septembrī Mēness un Saturna opozīcija pabojās dzīvi Vēžiem. Viņi jutīsies nomākti. Viņiem ļoti gribēsies emocionāla līdzdalību, siltumu, rūpes, izpratni, bet šajā dienā to nesaņems.

19. septembrī Mēness kvadrāts Svaros un Saturna ietekme skars Svarus. Viņi priecāsies par patīkamiem iespaidiem, smalkjūtību un pieklājīgu saziņu, citu piedalīšanos viņu problēmu risināšanā, bet jāņem vērā, ka šī attieksme var būt tikai formāla.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Septembra Pilnmēness horoskops visām zodiaka zīmēm

Tik skaista mīlestība! Četras horoskopa zīmes SEPTEMBRĪ piedzīvos ko nebijušu

Tamāra Globa: Septembra sākumā piecas horoskopa zīmes gaida tīra un patiesa mīlestība

Nauda nāk! Kuras horoskopa zīmes SEPTEMBRĪ kļūs ievērojami turīgākas?

loading...