Piecas bīstamākās dienas SEPTEMBRĪ, kad jābūt īpaši piesardzīgiem

28-08-2020

Foto – Pixabay


Jāzina visbīstamākās septembra dienas, jo šajā laikā būs nepieciešama piesardzība. Zvaigžņu un planētu enerģija šajā laikā būs destruktīva, tāpēc astrologi ieteiks neaizmirst par precizitāti.

Informācija par to, kādas mēneša dienas būs bīstamas, bez šaubām, noderēs. Iegūt pilnu ainu par septembri palīdzēs arī labvēlīgo dienu saraksts. Atcerieties, ka katrai sliktajai dienai ir vismaz viens veiksmīgs un laimīgs aspekts. Visums nekad nepaliek parādā.

2. septembris — mēneša neprognozējamā diena

Šajā dienā problēmas rada divi notikumi. Runa ir par Pilnmēnesi Zivīs, kā arī par Saturna un Veneras opozīcijas sākumu. Sagaidāms nekārtīgas, haotiskas enerģijas uzplūds. Zivis ar Pilnu mēnesi nesaskan. Šī savienība radīs nedrošību un bailes, izprovocēs kompleksus un šaubas.

Veneras un Saturna opozīcija arī nospēlēs savu negatīvo lomu. Venera un Saturns ir planētas ar absolūti atšķirīgu raksturu, tāpēc šāda savienība pielies eļļu ugunij.

Diena var būt nepatīkama, trauksmaina un ļoti dinamiska. Visticamāk, plāni tiks vairākkārt izjaukti. Ir jāpaļaujas uz savu pārliecību un gribasspēku.

6. septembris — saskarsmes problēmu diena

Venera pāriet uz Lauvas zīmi. Tā būs nelabvēlīga diena romantiskām tikšanās reizēm un iepazīšanās mēģinājumiem. Planēta neveiksmīgi apvienojas ar uguns stihiju, jo vairāk, ar Lauvu.

Šī zodiaka zīme simbolizē egoismu, bet mīlestībai tas traucē. Tā var būt jauka diena darba lietām un finanšu procedūrām, bet ne mīlestībai.

Venera var panākt, lai daudzi no mums kļūst pašapmierinātāki un pašpārliecinātāki. Tā ir neveiksmīga diena romantiskām tikšanās reizēm. Randiņš var noritēt gludi, bet tam būs jātērē vairāk spēka. Labāk neriskēt un palikt uz laiku vienatnē vai komunicēt sociālajos tīklos, bet bez jebkādiem īpašiem mērķiem.

Saskarsme ar kolēģiem un priekšniecību arī var apgrūtināties, tāpēc labāk nekonfliktēt un minimizēt sarunas.

10. septembris — nesaprašanās diena

Disonanse starp dilstošo mēnesi un gaisa stihiju, ko sniedz Dvīņi, kļūs par atskaites punktu daudzos strīdos un konfliktos. Palielināsies cilvēku emocionalitāta un nevaldāmība. Šis grēcīgais sajaukums izraisīs daudz problēmu.

Turēšanās pret strīdiem un skandāliem ģimenē palīdzēs jums nekrist kaunā tuvinieku acīs un saglabāt uzticības pilnas attiecības.

Saskarsmē ar kolēģiem nāksies paļauties tikai uz veselo saprātu. Labāk nestrīdēties un nerunāt paaugstinātā tonī, citādi var zaudēt uzticību, veiksmi un ļoti sarežģīt dzīvi sev un apkārtējiem.

20. septembris — iekšējās disonanses diena

Pirmā diena aktīvajam un spēcīgajam mēnesim Skorpiona zīmē vienmēr nav visjaukākais laiks. Cilvēku iekšējā pasaule šādos periodos ir piepildīta ar negatīvām emocijām.

Iespējamas neparedzētas aizkavēšanās, plānu sabrukums, problēmas. Tas visu izsitīs no sliedēm, liks pārdzīvot.

Tā vietā, lai meklētu kompromisus, cilvēki noslēgsies un ieņems aizsardzības pozīciju.

Iespējams, ka pat mazas nesaskaņas novedīs pie strīdiem. Saskarsmē ar apkārtējiem ir jāsaglabā taktiskums. Labāk darīt visu līdz galam, neatstājot neko pusceļā. Cīnīties ar sliktām domām palīdzēs vienatne un atpūta.

30. septembris — paškritikas un pašanalīzes diena

Mēneša pēdējā diena būs augošā mēnesī Zivīs. Ja 29. skaitlis būs vairāk vai mazāk mierīgs, tad 30. septembrī pieaugs vēlme ieskatīties pagātnē, par kaut ko sevi nosodīt.

Astrologi to nesaka, jo šādas domas noved pie garastāvokļa pasliktināšanās, jaunu baiļu un kompleksu parādīšanās.

Astrologi iesaka radīt jaunu skatu uz dzīvi, atbrīvoties no melanholiskajām domām.

Uzvarēt skumjas un raizes palīdzēs darbs.

Ja ir nogurums, var atļauties palikt vienatnē vakarā, nodarboties ar savām personīgajām lietām. Eksperti iesaka izvairīties no tādām jūtām kā skaudība un greizsirdība.

Avots: “Esotericblog”

loading...