Piecām horoskopa zīmēm Merkurs svētdien atver “naudas kanālu”: gaidāmi labi ienākumi un peļņa!

12-07-2020


12. jūlijā retrogrādais Merkurs atgriežas normālā stāvoklī. Tā būs ļoti svarīga diena, jo planētas spēcīgā radošā enerģija ieplūst mūsu dzīvē, pozitīvi ietekmējot darba un naudas jomu.

Merkura enerģētika ir cieši saistīta ar naudas kanāliem, kas tiek atvērti piecām zodiaka zīmēm jau 12. datumā, uzsver astrologi.

Vēzis
Merkurs šobrīd atrodas Vēža zvaigznājā, tāpēc lieli finansiālie panākumi gaida šīs zīmes pārstāvjus. Eksperti iesaka tērēt naudu saviem mājokļiem, iegādāties dāvanas tuviem cilvēkiem. Tas ļoti pozitīvi ietekmēs attiecības un palīdzēs Vēžiem pārsteigt tuviniekus.

Atklātais naudas kanāls palīdzēs risināt sarežģītas situācijas un problēmas. Iespējams, ir jāvēršas pie kolēģiem, priekšniekiem, draugiem vai radiniekiem. Ja jums ir nepieciešama palīdzība, varat paņemt nelielu aizdevumu. Nav vērts ņemt naudu vienīgi par izklaidi. Labāk, lai šī nauda tiek izdota par mācībām, pieredzes iegūšanu, biznesa attīstību un tā tālāk.

Lauva
Lauvām 12. jūlijā un tuvākajās dienās pēc Merkura tiešās kustības uzsākšanas iespējamas patīkamas pārmaiņas naudas lietās. Iespējams, kāds no paziņām atdos parādu, par kuru Lauvas ir veiksmīgi aizmirsuši, vai arī izdosies gūt labus panākumus pārdošanā, biznesā, nopelnīt krietnu summu par kādu vienkāršu lietu.

Lauvas gaida jaunas iespējas, tāpēc no 12. jūlija var mainīt darbu, sākt biznesu, meklēt jaunus ienākumu avotus. Finanšu plūsmas būs ļoti spēcīgas un radošas.

Iespējams, Lauvām būs jāstrādā vairāk, tāpēc labāk izmantot enerģijas un dzīvības spēka atjaunošanas paņēmienus.

Svari
Svariem būs iespēja gūt panākumus jebkāda veida finansiālajā darbībā. Galvenais, no 12. jūlija nesēdēs komforta zonā: Merkurs palīdzēs tikai tiem Svariem, kuri prot un vēlas virzīties uz priekšu. Tas būs ideāls laiks dārgiem pirkumiem un jauniem projektiem darbā un biznesā.

Spēcīgas finanšu plūsmas palīdzēs Svariem veidot ļoti svarīgas un noderīgas iepazīšanās. Jauni cilvēki būs motivēti, radīs entuziasmu darbam. Lai divkāršotu veiksmi darba un finanšu jomā, Svariem ir jādāvina savs laiks apkārtējiem.

Strēlnieks
Strēlniekam iestājas brīnišķīgs laiks, jo Merkurs, kas izstājies no retrogrādā stāvokļa, noņem aizliegumu pārvietoties. Komandējumi var atnest Strēlniekiem lielu peļņu, tieši un netieši ietekmējot panākumus darbā un biznesā. Ceļā šiem cilvēkiem var rasties jaunas idejas. Vides maiņa ļoti labi ietekmēs radošās spējas.

Jūlija otrajā pusē ir noderīgi tērēt naudu izklaidei, zināšanu iegūšanai. Var arī iegādāties un mainīt automašīnas, nodarboties ar sava “dzelzs zirga” tehnisko apkopi. Īpaši svarīgi ir tiem, kuri pelna ar braukšanu – taksistiem, tālbraucējiem, personiskajiem šoferiem un tā tālāk.Zivis
Zivis ir otrs ūdens stihijas pārstāvis, kam uzsmaida finansiālā veiksme pēc Merkura atgriešanās pie ierastās trajektorijas. Planēta atklās naudas plūsmu jebkurai profesijai, bet visvairāk veiksies psihologiem, analītiķiem, ārstiem, personāla atlases nodaļas darbiniekiem.

Protams, atklātais finanšu kanāls palīdzēs Zivīm iepirkties. Tas ir ideāls laiks lidmašīnā vai vilciena biļešu iegādei. Var iegādāties ceļazīmes uz citām valstīm, apmaksāt ceļojumus un atvaļinājumu. Tas ir ideāls laiks jaunas tehnikas, elektronikas, sadzīves priekšmetu iegādei. Ir arī lietderīgi ieguldīt naudu iemīļoto lietu remontā.

Avots: “Esotericblog”LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Pāvels Globa: Piecām horoskopa zīmēm JŪLIJA vidū sāksies baltā svītra dzīvē

Četrām horoskopa zīmē jūlija vidus nesīs liktenīgus notikumus. Kuras tās ir?

Mīlestības horoskops JŪLIJAM. Ātri un precīzi!

Mīlestības horoskops JŪLIJAM. Ātri un precīzi!

loading...