Personīgā dzīve būs pirmajā plānā. Lielais aprīļa horoskops visām zodiaka zīmēm

01-04-2017

horoskops_aprilim

2017.gada aprīļa horoskops prognozē, ka šajā mēnesī domas vairāk kavēsies pie sevis, nevis tuviem cilvēkiem un sabiedriskajiem jautājumiem. Saule virzās pa Auna zvaigznāju, kas šādi ietekmē cilvēka uzvedību.

Parādīsies vēlēšanās pārveidoties ārēji un iekšēji, kā arī rūpīgi sekot veselībai. Venera līdz aprīļa vidum atrodas vadošajās pozīcijās. Daudzi vēlēsies mainīt savu tēlu un uzvedību.

Piemēram, apmeklēt skaistuma salonu, apgriezt matus vai veikt plastisko operāciju. Aprīļa horoskops neiesaka tik krasi attiekties pret ārējā stila maiņu, jo otrajā mēneša pusē Venera “atstās” savu vietu, tāpēc var rasties vēlme atgriezties pie bijušā.

Aprīlī daudzi sajutīsies pārliecinātāki un neatlaidīgāki. Pat tie, kam raksturīgs pieticīgums un kuri nav uzdrošinājušies uz drosmīgu rīcību, parādīs sevi kā spēcīgas un stipras gribas personības. Pašvērtējums būtiski pieaugs tāpat kā vēlme pārvarēt grūtības. Daudzi ar īpašu degsmi nodosies mājas, sadzīves un saimniecības darbiem.

Aprīlī personīgā dzīve izvirzīsies pirmajā plānā. Lai gan dažiem cilvēkiem sagribēsies kādu “izēst” no darbavietas un izcelties uz sveša fona.

Aprīļa horoskops iniciatīvas pilnām personībām prognozē veiksmi profesionālajā jomā. To veicina Plutona ciešā saistība ar Marsu. Gaidāmi lieli naudas ieguldījumi un izdevīgi kontrakti. Aprīļa sākumā Venera ieies Zivju zīmē, kas ietekmēs cilvēku psihisko stāvokli. Kāds kļūs vairāk aizvainojams un neaizsargāts, bet cits – sentimentāls un kaislīgs. Daudziem 2017.gadā gribēsies iemīlēties un izveidot stipras attiecības. Patiešām, aprīlī ir visas izredzes satikt savu liktenīgo cilvēku, tāpēc nepalaidiet garām šo brīnišķīgo iespēju.

Lasīt tālāk: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
loading...