Pazīmes, ka uzlikts nabadzības lāsts. Kā to vislabāk noņemt?

03-08-2023

Visi zina populāro teicienu, ka “laime nav naudā”, tomēr tā joprojām ir mūsu dzīves neatņemama sastāvdaļa. Un, kad tās maciņā mazāk nekā gribētos vai vajadzētu, ap sirdi nemaz nav priecīgi. Tieši no naudas lielā mērā atkarīga mūsu atpūta, izglītība, ārstēšanās, kopts izskats un citas iespējas.

Nereti rodas iespaids, ka vieniem nauda pati krīt rokas, kamēr citi strādā no rīta līdz vakaram, bet naudiņas vienalga pietrūkst.

Ezoteriķi uzskata, ka naudas trūkums bieži saistīts ar nabadzības lāstu. Izstāstīsim, kā to noņemt saviem spēkiem, turklāt augusta sākums ir šim mērķim ļoti piemērots laiks.Nabadzības lāsta pazīmes

Šādu burvestību ne vienmēr var viegli atpazīt. Parasti naudas trūkumu mēs saistām ar parastu neveiksmi, bet smadzenes atsakās ticēt, ka tiešām kāds skaudības dēļ varētu uzlikt šādu lāstu. Bet ir vairākas pazīmes, pēc kurām iespējams noteikt šādas negatīvas programmas esamību.

1. Pilnīga neveiksme visos pasākumos – “naudas” vaļasprieks nenes ienākumus, tikai pieaudzē izdevumus; jaunā darbā nekas neizdodas un nav arī gaidītās algas; visi projekti beidzas ar izgāšanos.

2. Pamata ienākumu zaudējums vai ievērojams samazinājums – atlaida no darba, uzņēmums bankrotēja.

3. Agrāk nebija, bet tagad parādījās nosliece uz izšķērdēšanu. Nauda it kā tek caur pirkstiem un tiek tērēta nevajadzīgām lietām.

4. Ilgi neizdodas atrast darbu vai piepelnīšanās iespējas.

5. Pastāvīgi rodas neparedzēti, lieli izdevumi – soda naudas, dārgas zāles tuviniekiem, sadzīves tehnikas vai automašīnas remonts.

6. Nekādi neizdodas izrauties no parādiem. Cilvēks, kuram uzlikts nabadzības lāsts, tik tikko paspēj atdot parādus, kad rodas jauni apstākļi, kas spiež atkal aizņemties.

7. Bieži zūd lietas – kabatzaglis izvelk maciņus, aizmirsti izdoto naudu veikalā vai karti – bankomātā.

Lāsta noņemšana ar egles zariņu
Vajadzīgs neliels egles zars. Ideāli, ja tas nogriezts pilnmēness vakarā. Mājās to nedaudz apkaltē, pēc tam aizdedzina un izkvēpina visas istabas, sakot šādus vārdus: “Ļaunos nodomus un vārdus no mājas izkvēpinu un izdzenu. Lai lāsts neslēpjas ne grīdā, ne spraugās, ne stūros. Lai notiek tā. Āmen.”

Rituāls ar sīpolu un vecām drēbēm
Paņem kādu vecu apģērba gabalu, no kura nebūs žēl šķirties uz visiem laikiem. Tajā ietin sīpolu un ar visu saini dodas uz upi. Iemet to ūdenī un saka buramvārdus: “Nabadzība, ej prom no manis (vārds, uzvārds), ej projām un netraucē. Pa ūdeni prom aizpeldi, nesaisties ar mani. Siekstās ieķeries, bet mani neturi. No šī brīža asaras neliešu, nabadzīga nebūšu, grašus neskaitīšu. Lai upe tevi aiznes, būšu bagāta un brīva. Nabadzību prom aizsūtu, savus vārdus ar atslēgu aizslēdzu. Mēle, atslēga, slēdzene. Āmen.”

Rituāls pret nabadzību dilstošā Mēnesī
Šo rituālu noteikti jāveic dilstoša Mēness fāzē. Paņem sauju maza nomināla monētu. Naktī, kad pie debesīm parādās mēness, iziet vientulīgā krustojumā un saka buramvārdus: “Es uz visām pusēm nemetu sīknaudu, bet nabadzību no savas dzīves padzenu. Ej tālu projām, neatgriezies nekad. Āmen.”

Tad izsvaida monētiņas uz visām pusēm un atgriežas mājās, neapstājoties un ne ar vienu nesarunājoties. Runā, ka rituāla iedarbība būs jūtama jau pēc mēneša.

Avots: “Esotericblog”

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Lāsts, ļauna acs, nolādējums? Četras negatīvas enerģijas pazīmes

Uzmanību, okults uzbrukums! Desmit pazīmes, ka tev uzlikts lāsts

Astrologi: šiem cilvēkiem nav bīstams ne lāsts, ne ļauna acs

Ieradumi, kas piesaista nabadzību. Slavenais ekstrasenss Aleksandrs Šepss iesaka, kā no tiem atbrīvoties

1 komentārs

  1. Viņa 20.05.2020 11:26 pm - Atbildēt

    Tas ir diezgan interesanti. Bet dīvaini ir tas, ka dilstošā mēnesī ne maijā, ne jūnijā naktī mēness nespīd. Kā tad lai izpilda rituālu, ja ir vēlme pildīt!