Pazīmes, ka tavā mājoklī uzkrājusies negatīvā enerģija. Kā no tās atbrīvoties?

01-11-2020

negativa_energija

Vai tev ir bijis tā, ka, viesojoties kādā mājoklī, tevi pārņem patīkamas sajūtas, bet citā vietā – negatīvisms, bailes, riebums? Un tas nepavisam nav saistīts ar interjeru. Viss atkarīgs no telpas enerģētikas. Slikti, kad tā ir vāja, bet vēl sliktāk, ja tā ir negatīva.

Tas izraisa ne tikai nogurumu un aizkaitināmību, bet arī strīdus, naudas aizplūšanu, slimības un pat ģimenes izjukšanu. Par to, kā konstatēt, vai tavā mājoklī ir uzkrājusies negatīvā enerģija un kā no tās atbrīvoties, pastāstīsim šajā rakstā.

Pazīmes, ka mājoklī uzkrājusies negatīvā enerģija

1. Parādījušies tarakāni un citi kaitīgi kukaiņi.

2. Pazūd un tiek nozaudētas lietas.

3. Bieži slimo ģimenes locekļi un mājas mīluļi.

4. Neaug un iet bojā telpaugi.

5. Bieži izdeg lampiņas un bojājas elektroierīces.6. Tek caurules, bieži sabojājas santehnika.

7. Pašas no sevis aizcērtas durvis un logi.

8. Bez iemesla parādās nepatīkamas smakas.

9. Bieži konflikti ģimenē.

10. Mājiniekiem rodas apātija pret visu apkārtējo, pastāvīgs nogurums.

11. Slikti sapņi, miegs neatjauno spēkus.

12. Viesos pabijis nelabvēlīgs, skaudīgs cilvēks.

13. Mājoklī kāds ir nomiris.

14. Iespējams, pirms jūs ievācāties mājoklī, tur dzīvoja nelabvēlīga ģimene vai notika noziegums.

Ja ir punkti, kas sakrīt ar to, kas notiek tavās mājās, nepieciešams aizdomāties, kā “izārstēt” savu mitekli. Visas metodes ir diezgan vienkāršas.

Kā atbrīvot mājokli no negatīvās enerģijas, lasi nākamajā lapā!

Lasīt tālāk: 1 2 3
loading...

1 Comment

  1. Antra 24.04.2017 at 09:51 - Atbildēt

    Bieži stresa, domstarpību un pat laulības šķobīšanās pamatā ir materiālās problēmas. Ne velti senči runāja ka kur nabadzība nāk mājās pa durvīm iekšā, tur mīlestība lec laukā pa logu. Protams nauda un pārticība neatrisina visas problēmas, tās tāpat būs, bet citādākas, tādas, kas var pavērt iespēju attīstīties garīgi. Tomēr kaut kādam pamatam no abām pusēm ir jābūt ne tikai morāli, bet arī materiāli, lai pāris varētu dzīvot kopā ilgstoši laimīgās un harmoniskās attiecībās.
    Ne katrs var atļauties maksājot uzreiz nopirkt salonā jaunu telefonu, datoru, auto. Aizbraukt ceļojumā uz vietu, kurp sirds velk. Iekārtot savu ģimenes ligzdiņu bez mētāšanās pa īrētiem dzīvokļiem vai nelienot banku kredītu verdzībā uz 30 gadiem. Uzburt mājās pievilcīgu vidi un uzturēt pie sevis krāšņu sievieti, nevis tikai nolūkoties uz tādām interneta fotogrāfijās. Tu vari? Ko tu darītu, ja vinnētu 80 miljonus eiro? Vai spēj iztēloties savu dzīvi pēc tam? Dod sev iespēju pārvērst savu dzīvi sapnī, noķer savu veiksmi! Ienāc, saņem savu bezmaksas (!) biļeti tūlīt un jau tuvākajā izlozē izmaini savu dzīvi: https://goo.gl/FihgNW