TESTS. Pavēro vīrieša siluetu un uzzini, kādas ir jūsu attiecības!

10-12-2017

virietis_tipi

Cilvēks ne jau velti piesaista atšķirīgus līdzgaitniekus. Ļoti bieži apkārtējie mums palīdz ieraudzīt pašiem savas problēmas, kas nāk līdzi no bērnības vai iepriekšējām, smagām attiecībām. Atkarībā no tā, kādu vīrieti esi piesaistījusi, var uzzināt, kas patiesībā notiek tavā sirdī.

1. Narciss
Viņa harisma, talanti, veiksmīgums un skaistums piesaista daudzas. Tevi tai skaitā. Un kur nu vēl tās medus saldās runas! Reiz iemīlējusies, tik viegli par viņu neaizmirsīsi.

Ja tu satiecies vai dzīvo kopā ar tādu vīrieti, ļoti iespējams, arī pati esi narciss (vai par sievieti būtu jāsaka – narcise? 😉 Ļoti iespējams, šai vīrietī tu redzi savu atspulgu un tāpēc arī viņā iemīlējies. Patiesībā tādas attiecības bieži ir pilnas patmīlas, augstprātības un perfekcionisma.

Šādā savienībā nav vietas mieram un omulībai. Partneri dzīvo pēc principa “no mīlas līdz naidam – viens solis”. Te viņi vajadzīgi viens otram, te necieš otra klātbūtni savā teritorijā. Patiesībā šīm attiecībām nav nākotnes, bet narcismu vērts ārstēt.

2. Emocionāli nepieejamais

Viņš bez īpašas dedzības pastāstīs par sevi. Viņš ir neizlēmīgs un bieži atvainojas. Mīl runāt par pagātni. Var ātri atzīties jūtās, bet pēc mirkļa paziņot, ka nemeklē pastāvīgas attiecības.

Tu uzskati, ka neesi pelnījusi neko vairāk. Iespējams, pie vainas bērnības traumas vai neveiksmīgas attiecības, kurās nesaņēmi atbalstu, tevi nenovērtēja vai apvainoja. Tā rezultātā esi nonākusi pie secinājuma, ka neko citu attiecībās neesi pelnījusi.

Lai pārstātu sevi nenovērtēt, tev jāsāk ar piedošanu. Piedod savam bijušajam, atlaid bērnības situācijas. Tu esi pelnījusi visu labāko!

3. Vīrietis ar zemu pašvērtējumu

Viņš pastāvīgi domā, ka ir sliktāks par tevi. Viņš ir kā briljants bez ietvara. Viņam acīmredzami ir potenciāls, tu to saskati, bet problēma ir tā, ka pats vīrietis sev netic. Attiecības ar viņu tev atkādina kaut kāda veida projektu.

Ja esi sastapusi šāda tipa vīrieti, tas nozīmē, ka tu piešķir attiecībām pārāk lielu nozīmi. Tu esi gatava visu “salabot”, nokārtot, ieguldīt, lai tikai viss darbotos tā, kā “normālos pāros”. Tava loma šādā savienībā pamazām mainās: tu sāc uzņemties vīrieša lomu.

Iespējams, ģimenē tu biji vecākā māsa, kurai nācās daudz darīt mazāko labā. Vai arī tāda īpašība izveidojās līdz ar gadiem, un tagad tev grūti no tās atbrīvoties. Atslābinies, atdod daļu iniciatīvas vīrietim un redzēsi, ka viņš iztaisno plecus un kļūst pārliecinātāks par sevi.

4. Nepastāvīgs vīrietis

Viņa “slimības vēsturē” ir kaudze īslaicīgu attiecību, un viņš, visticamāk, ne reizi nav bijis precējies. Viņam ir daudz atrunu, kāpēc līdz šim nav izdevies sastapt “īsto sievieti”. Savu stāstu viņš parasti noslēdz ar šādiem vārdiem: “Kaut kad es nostabilizēšos un apprecēšos… Kaut kad.”
Kāpēc tu esi sastapusi tādu vīrieti? Tāpēc, ka tev ir NEPIECIEŠAMS. Tev nepieciešama jebkāda veida uzmanība no vīrieša puses. Viņš to ir sajutis, nolasījis no tevis informāciju, ka esi gatava pieķerties viņam gluži kā dadzis. Bet precēsies viņš vēlāk. Kaut kad. Un droši vien ne ar tevi.
Arī šai gadījumā problēma slēpjas dziļi tavā bērnībā vai iepriekšējās, slimīgās attiecībās. Lai nepiesaistītu šādus vīriešus, tev jāpievērš vairāk uzmanības pašai sev. Cieni sevi, un tad arī vīrieši izturēsies pret tevi ar cieņu.

5. Dēle

Viņš izmanto tavus resursus, bet pretī nedod neko. Labi vēl, ka nekaitē.

Tu, visticamāk, neesi pārliecināta par sevi, un tev ir zems pašvērtējums. To sajūtot, dēles tā vien līp pie tevis, būdamas pilnīgi pārliecinātas, ka tu būsi tikai priecīga par viņu sabiedrību. Viņam taču ir tik ērti!

Atceries: par sevi pārliecinātas sievietes nepiesaista vīriešus – parazītus.

6. Lecīgais

Viņš tevi apvaino pat tajās kļūdās, kuras neesi pieļāvusi tu. Viņš ar tevi runā kā ar mazu meiteni. Kad viņš vaicā palīdzību citiem, viņa tonī ir draudīga pieskaņa. Viņš kritizē tevi un tavus bērnus.

Tev ir problēma ar personīgo robežu nospraušanu. Tu instinktīvā līmenī nesaproti, kā šīs robežas veidojamas. Lai izdabātu citiem, tu bieži pazemojies un neievēro savas intereses.
Kad tiksi skaidrībā ar to, par ko esi un par ko neesi atbildīga, tavs vīrietis sāks tevi cienīt vai arī šķirsies no tevis. Lecīgajam kļūs ar tevi neinteresanti. Tevi taču vairs nedrīkst aiztikt! Viņš labāk pameklēs jaunu upuri.

7. Baiļu māktais

Viņš piekrīt visam tevis teiktajam. Viņam ir zems pašvērtējums. Viņam trūkst pašpārliecinātības. Viņš neprot izteikt savu viedokli un vēlmes.

Kāpēc tu esi viņu izvēlējusies? Tāpēc, ka esi sieviete, kurai patīk kontrolēt visus un visu. Šāds vīrietis lieliski atbilst tavām vajadzībām. Tādā savienībā tu spēsi izpaust visas dižās kontrolētājas un manipulatores dotības.

Diemžēl šādi vīrieši reti kļūst par Vīriešiem. Ja tu (sieviete) šajā aprakstā atpazini sevi, pēc iespējas ātrāk atbrīvojies no nepieciešamības visus kontrolēt.

8. Aizņemts vīrietis

Viņš ir precējies, saderinājies vai ilgstošās attiecībās ar citu sievieti. Uzmanību! Ja viņš ir precēts un vienkārši dzīvo šķirti no sievas, lai gan nav šķīries, viņš joprojām ir precējies.

Ja esi kopā ar šādu vīrieti, visticamāk, tev ir zems pašvērtējums, un tu galīgi sevi necieni. Nekādi attaisnojumi nederēs. Ja tev ir attiecības ar aizņemtu vīrieti, tātad tu sevi nemaz nemīli. Tikties ar krāpnieku nozīmē mānīt sevi.

Izeja ir tikai viena. Pārtrauc šīs attiecības. Lai kā viņš tevi nepierunātu, ka drīz aizies no sievas, bet “vienkārši šobrīd ir smags periods/ viņa slimo/bērni mazi.” Bēdz!

loading...

3 Comments

 1. Sieviete 13.11.2016 at 20:09 - Atbildēt

  Totāli murgi!
  Varējāt uzrakstīt vnk – visi vīrieši ir cūkas, neprecies!

 2. mārīte 12.04.2019 at 21:50 - Atbildēt

  vai kontrolēt – nav mūsu dabā? / ja sievišķais dzimums ir tas, kas nosaka toni… kas tad – tā patiesība?

 3. Ilze 22.04.2019 at 15:16 - Atbildēt

  Tādas muļķības!!!