Pāvels Globa: Trīs zīmes augustā kļūs krietni bagātākas, bet ar vienu nosacījumu

24-07-2021


Trīs mēnešos dzimušo cilvēku maciņi augustā kļūs ievērojami biezāki, prognozē zvaigžņu eksperts Pāvels Globa.

Šovasar var kļūt bagāti tie, kuri ir dzimuši Auna zīmē. Speciālists iesaka šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem novirzīt tālākai kvalifikācijas celšanai ne tikai spēku, bet arī līdzekļus.Pateicoties šādai pieejai, cilvēks var panākt finansiālu labklājību ilgtermiņā. Profesijas maiņa ir jautājums, par kuru vērts padomāt. Auni nedrīkst baidīties no radikālām pārmaiņām dzīvē, jo turpmāk viņiem izdosies būtiski palielināt savu algu.

Arī Dvīņiem izdosies palielināt savu algas līmeni, bet tam būs jāpieliek pūles. Pēc Pāvila Globas vārdiem, 2021. gada vasara būs īsts pārbaudījums dvīņu darba efektivitātei.

Strēlniekiem ir jāgatavojas kardinālām pārmaiņām. Ir liela varbūtība, ka viņiem piedāvās jaunu augsti apmaksātu darbu. Tāpat Strēlnieku gaida perspektīvas iepazīšanās, kas var radīt finansiālus panākumus. Šīs zīmes pārstāvjiem nevajadzētu atteikties no potenciālām iespējām kļūt bagātiem. Jau jūlijā viņi varēs īstenot savu potenciālu un sākt jaunu dzīvi ar bagātību.

Nesen Globa paziņoja, ka Dvīņiem, Zivīm, Jaunavām un Strēlniekiem 2021. gadā veiksies visvairāk. Bet Globa arī minēja tikai vienu nosacījumu – nepadoties kārdinājumam tikt pie “vieglas” naudas.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Desmit dīvainas parādības, kas skar arvien vairāk cilvēku visā pasaulē

Pāvels Globa: Trīs zīmes augustā gaida lielas pārmaiņas

loading...

1 Comment

 1. Skolnieciņš no sidrabbirzs 26.07.2021 at 15:10 - Atbildēt

  Mūsu mīļo Tēvzemi jau kopš 2020. gada 13. marta nomoka Covid-19 pandēmija. Daudzi mani tautieši ir nikni uz valdību, taču šajā krīzes laikā mums nav jādusmojas uz valdību, bet gan ir jācīnās pret Covid-19 sērgu. Mūsu tautai ir jābūt vienotai šajā liktenīgajā brīdī. Atstāsim naidu un agresiju pagātnē, raudzīsimies ar cerību nākotnē! Vakcinēsimies! Pašreiz mūsu valstī ir pieejamas tādas Covid-19 vakcīnas kā Comirnaty, Spikevax, Vaxzevria, Janssen (avots: spkc.gov.lv/lv/atbildes [Atbildes par vakcināciju pret Covid-19 | SPKC]). Latvijas Republikas iedzīvotāji var brīvi izvēlēties, ar kuru vakcīnu vakcinēties. Atšķirībā no Krievijas Federācijas, kur valda kapitālistiskā diktatūra, Latvijas Republikā valda demokrātija. Krievijas Federācijā pašreiz ir pieejamas četras Krievijā ‘’izgudrotās’’ vakcīnas (avots:minzdrav.gov.ru/news/2021/05/06/16566-minzdrav-zaregistriroval-chetvertuyu-rossiyskuyu-vaktsinu-ot-covid-19 [Минздрав зарегистрировал четвертую российскую вакцину от COVID-19 (minzdrav.gov.ru)]): Gam-COVID-Vak jeb Sputnik V (minzdrav.gov.ru/news/2020/08/11/14657-minzdrav-rossii-zaregistriroval-pervuyu-v-mire-vaktsinu-ot-covid-19 [Минздрав России зарегистрировал первую в мире вакцину от COVID-19 (minzdrav.gov.ru)]), CoviVac (rg.ru/2021/02/20/chem-otlichaiutsia-tri-zaregistrirovannye-rossijskie-vakciny-ot-covid-19.html [Чем отличаются три зарегистрированные российские вакцины от COVID-19 — Российская газета (rg.ru)]), EpiVacCorona ria.ru/20210703/epivakkorona-1739440399.html [ЭпиВакКорона — эффективность вакцины, инструкция и противопоказания, отзывы привитых (ria.ru)]) un Sputnik Light minzdrav.gov.ru/news/2021/07/07/16953-glavnyy-vneshtatnyy-terapevt-minzdrava-rossii-oksana-drapkina-o-provedenii-povtornoy-vaktsinatsii [Главный внештатный терапевт Минздрава России Оксана Драпкина: о проведении повторной вакцинации (minzdrav.gov.ru)]). Diemžēl Krievijas Federācijā ir aizliegta ārzemju vakcīnu lietošana, tas nopietni pārkāpj Krievijā dzīvojošo tautu cilvēktiesības. Pastāv nopietnas šaubas par Krievijā izstrādāto vakcīnu nekaitīgumu un efektivitāti (video no Krievijas opozīcijas YouTube kanāla ‘’Острый Угол’’: youtu.be/DbRJr_rl3_4 [Эффективность Спутника V. Лукашенко и Магутны Божа. Питер Де Врис и события в Гаити]). Neviena no Krievijā izstrādātajām vakcīnām nav pasaulē atzīta un sertificēta. Paldies Dieviem, visas Latvijas Republikā pieejamās vakcīnas ir pasaulē atzītas un sertificētas! Būsim Latvijas patrioti. Ticēsim Sentēvu Dieviem. Ticēsim Latvju Dieviem. Vakcinēsimies!
  Spēku un izturību vēlot, Skolnieciņš no sidrabbirzs [Latvju Dievu dēls]
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂
  Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
  Latvju Dievi mūžam viedi.
  #Covid-19 #kovid-19 #koronavīruss #kroņvīruss #pandēmija #vakcinācija #drošība #ilgtspēja #pagāni #LatvjuDievuSvētība #LatvjuDievi #Pērkons #DievsPērkons #Pērkons-DebesuTēvs #Laima #DievieteLaima #LikteņaDieviete #Māra #DievieteMāra #NāvesDieviete #DzīvībasDieviete #Māra-VeļuMāte #Māra-ZemesMāte #ticība #mīlestība #saticība #Skolnieciņš #sidrabbirzs