Pavasaris klāt! Attīri savu enerģētiku ar piecu soļu programmu

11-04-2019
Foto - Pixabay

Foto – Pixabay

Pavasarim pamazām pārņemot varu ekvatora ziemeļu pusē, pienācis lielisks laiks mājas, biroja un pat automašīnas enerģētiskajai attīrīšanai, iesaka ezoteriķi.

1. Iztīri savu fizisko telpu un pārliecinies, ka tā izskatās nevainojami skaista un viesmīlīga.

Vai kādreiz esi ievērojis, ka jūties mierīgāk, ieejot ļoti tīrā istabā? Tā patiešām ir, kārtība un tīrība ievērojami ietekmē mūsu pašsajūtu.

Ir cilvēki, kuri jutīgāk reaģē uz apkārtējo vidi. Atbrīvojoties no nevajadzīgām lietām, salabojot visu saplīsušo vai tērējot vairāk laika patīkamām lietām, piemēram, svaigu ziedu iegādei, pastiprināsies arī enerģijas plūsma.

2. Atbrīvo prātu no visa liekā

Vai tu bieži pieķer sevi pie negatīvām un pesimistiskām domām, kas raustās kā tīklā notverta muša? Ja atbildēji apstiprinoši, pienācis laiks prāta attīrīšanai. Vari sākt ar vienkāršu mantru, piemēram,

“Viss notiekošais man nāk par labu.” Vai “Es šodien skatīšos uz lietu gaišo pusi.” Lasi iedvesmojošas grāmatas, kas uzlabo noskaņojumu, vai klausies stāstus, kas atjauno ticību cilvēcei. Nebūs vajadzīgs ilgs laiks, lai justu vairāk enerģijas!

3. Fizisko telpu tīri reizi nedēļā!

Šī noderīgā prakse palīdzēs uzturēt lielās tīrīšanas radīto efektu. Vari sadedzināt nedaudz vīraka vai lauru lapu, paskandināt zvaniņu vai izsmidzināt māju ar tīkamu aromātu.

Ar kvēpekli izstaigā māju un lai dūmi un zvaniņa skaņas paveic savu burvestību!

Ja enerģija šķiet smagāka noteiktā, bieži izmantotā vietā, piemēram, darbavietā vai pie gultas, vai arī ir sastāvējusies sajūta retāk lietojamā vietā, piemēram, stūrī vai noliktavā, būs vajadzīgs zināms laiks.

Koncentrējies ar mantras palīdzību: “Ienesu svaigu un pozitīvu enerģiju šai vietā” vai “Šai namā mājo mīlestība un harmonija.” Pievērs uzmanību, cik daudz priecīgāka, vieglāka un atbrīvotāka kļūs tava enerģija.

4.Pēc iespējas vairāk laika pavadi dabā
Dabai ir pārsteidzošas spējas attīrīt cilvēka enerģiju. Šī iemesla dēļ cilvēki tik labi, mierīgi un koncentrēti jūtas pēc pastaigas parkā vai mežā.

Ja tev nav iespējas pabūt dabā ilgāku laiku, iegādājies telpaugus, arī tie var palīdzēt. Daba atjauno enerģijas līdzsvaru.

5. Atstāj pagātni pagātnē

Ja tavā pagātnē ir kaut kas tāds, par ko joprojām nevari sev piedot, neskatoties uz to, ka savulaik darīji visu iespējamo, pienācis laiks iemācīties atstāt pagātni pagātnē.

Avots: “Esotericblog”

loading...