Pasūti skaistus sapņus jeb dodies astrālā ceļojumā!

02-12-2018

Foto - Pixabay

Foto – Pixabay


Iemācīties redzēt tikai spilgtus, gaišus sapņus, vadīt tos, katru rītu pamosties svaigam un mundram, uz visiem laikiem atbrīvoties no murgiem iespējams vienīgi tad, ja zināmi astrālās pasaules pastāvēšanas likumi un tās saikne ar mūsu – fizisko pasauli.

Mediķi materiālisti uzskata, ka sapņi ir tikai dienā pārdzīvoto notikumu un iespaidu brīvas kombinācijas, ko smadzenes, kas naktī strādā īpašā režīmā, montē pēc saviem ieskatiem gluži kā kinorežisors.

Taču jau pirms vairākiem tūkstošiem gadu Austrumu viedie, kas zināja gan par fiziskās (rupjās), gan astrālās (smalkās) pasaules esamību, bija pārliecināti, ka miegs un sapņi ir pilnīgi cita cilvēka dzīves forma. Un šī dzīve ir tikpat reāla, kā Zemes dzīve, tikai būtiski atšķiras no tās pēc sava rakstura, pastāvēšanas likumiem un ar būtnēm, kas šajā smalkajā pasaulē mīt.

Tāpat kā uz Zemes, arī astrālajā pasaulē cilvēkam ir draugi un ienaidnieki. Pēdējie ir mūžam izsalkušas būtnes, kas pārtiek no svešas enerģijas un parazitē uz cilvēkiem gan naktī, gan dienā un ne tikai uz cilvēkiem, bet arī dzīvniekiem.

Viduslaiku slavenais ārsts, dabaspētnieks un mags Paracelzs šīs būtnes sauca par elementāļiem, proti, zemākās kārtas gariem. Mūsdienās speciālisti uzskata, ka šo būtņu klase ir daudz plašāka un daudzveidīgāka. Bet tas jau ir cits, no sapņu tēmas attālināts temats.

Tātad, ja naktī sapņos rādās murgi, kuros kāds uzbrucis, nomoka, tiek demonstrētas šaušalīgas ainas par tuviem cilvēkiem vai arī dzenas pakaļ visādi briesmoņi, nav nekādu šaubu, ka tas ir zemapziņas kliedziens, kas brīdina par notiekošu astrālu uzbrukumu, lai atņemtu daļu enerģijas.

Pati labākā aizsardzība šādās situācijās ir tūlītēja pamošanās. Kad cilvēks pamostas, viņa astrālais ķermenis tūlīt pat ienirst savā fiziskajā apvalkā un tādējādi kļūst neredzams un nepieejams sekotājiem no astrāla – gluži tāpat kā mums ir neredzama astrālā pasaule.

Bet, ja smalkajam ķermenim nepietiek enerģijas aizmukt no briesmām un paslēpties fiziskajā ķermenī, cilvēkam nākas zaudēt daļu savas enerģijas, un, iespējams, viņš saslims, jo būs novājināta gan ķermeņa vispārēja enerģētika, gan imūnsistēma.

Pirmais rādītājs par to, ka cilvēks savos sapņos kļuvis par medību objektu, ir biežs bezmiegs un pārtraukts miegs, kad cilvēks vairakkārt naktī pamostas, bet no rīta jūtas noguris un nīgrs. Tiesa, šāds stāvoklis var rasties arī hroniskas pārpūles rezultātā, taču tad sapņi nelīdzinās šausmu filmām, un tā ir galvenā atšķirība.

Bet, ja sapnī rādās tādi dzīvnieki kā žurkas, peles, kaķi, čūskas, tarakāni vai citas netīkamas būtnes, tā ir droša zīme, ka cilvēks piesaistījis sev astrālo vampīru uzmanību.

Stāties pretī astrālajiem uzbrukumiem var dažādi. Ir ļoti efektīvi veidi, kuru apguve diemžēl ir ilgstoša un sarežģīta, ir arī vienkāršāki, kas tāpat spēj pasargāt cilvēku miegā.

* Ticīgiem cilvēkiem tā ir vakara lūgšana, kas piepilda auru ar gaišu enerģiju. Ja cilvēks ir negatīvu emociju (ļaunuma, skaudības, dusmu, aizvainojuma) pārpilns, visa viņa, bet jo īpaši smalkā ķermeņa enerģētika ir piesārņota. Toties pozitīvas emocijas un gaišas domas uz organismu un psihi iedarbojas labvēlīgi.

* Bet ko darīt neticīgajiem? Pasaulei, kurā miega laikā nonāk cilvēka smalkais ķermenis, ir vairāki slāņi. Zemākie astrāla slāņi ir piepildīti ar negatīvo enerģiju, bet labestīgas domas un jūtas paceļas virs tiem – gaišākos slāņos. Tāpēc vieta, kurā miega laikā nonāks cilvēka astrālais ķermenis, atkarīga no šā cilvēka domāšanas kvalitātes.

Ja cilvēks aizmieg negatīvu vai ļaunu domu pārņemts, viņa negatīvās enerģijas pārpilnais smalkais ķermenis nonāks astrālās pasaules zemākajos slāņos. Bet, ja aizmiegot domas ir gaišas un sirds viegla, arī smalkais ķermenis ir gaišs un viegls un spēj pacelties daudz augstāk.

* Tā kā parasti katrs cilvēks dzīvo noteiktā domu režīmā, arī viņa smalkā ķermeņa ceļojumiem miegā ir jau iestaigāta taciņa. Jo augstāk astrālā paceļas smalkais ķermenis, jo spēcīgāka un tīrāka ir cilvēka enerģija un bagātāka viņa garīgā pasaule.

Tāpēc cilvēkiem ar augstu intelektuālo un garīgo līmeni, ar attīstītām radošām spējām sapņi ir spilgti, krāsaini un piesātināti. Un to var sasniegt ikviens – tikai jāmaina sevi, jākļūst labākiem, tīrākiem, jāattīsta sava garīgā pasaule. Citiem vārdiem sakot, jāmaina savu astrālo ceļojumu vieta un maršruts, un tad sapņi būs saldi, bet miegs dos spēku un mundrumu.

loading...

2 Comments

  1. Anonymous 14.12.2018 at 20:38 - Atbildēt

    Sapņi rāda Nākotni – tuvāko vai tālāko. Ja gribi dabūt atbildi uz savu jautājumu, palūdz Sargeņģelim, un tas naktī dos tiešu atbildi. Vienalga vai domāšu otrādi, sapnī nāks pareizā atbilde.

  2. Maiga 27.06.2020 at 23:03 - Atbildēt

    Tieši manas domas un pieredze. Palūdz vakarā Sargeņģelim atbildi uz savu jautājumu, un viņš Tev to sniegs. Un brīdinās vienmēr par gaidāmiem labiem vai sliktiem notikumiem. es pat varu sapnī dabūt atbildi par atpakaļ notikušu nelaimi, kas pie tās nelaimes vainīgs bija. Varu teikt, ka neviens man neko noslēpt vairs nevar, jo visu redzu iepriekš.