Pases numura maģija. Vai tiešām tā ietekmē cilvēka dzīvi?

18-03-2018

skaitli

Numeroloģija var sniegt mums atbildes uz daudziem satraucošiem jautājumiem, atvērt mūsu potenciālu, pateikt priekšā, ar kādu cilvēku mums būvēt attiecības, kurā dienā noslēgt līgumu un daudz ko citu. Informāciju mēs saņemam, izmantojot dzimšanas datumu un mūsu pilnu vārdu. Bet nevajag aizmirst par slēptu informāciju, kas ir blakus mums visas dzīves garumā. Šāda slēpta informācija ir arī mūsu pases numurs.

Šis numurs paliek ar mums uz ilgu laiku, bet daudziem cilvēkiem tas ir viena no galvenajām viņu lietišķās dzīves sastāvdaļām. Šādi cilvēki bieži formē zināmus dokumentus, daudz ceļo, tāpēc pase vienmēr ir viņiem līdzi. Kas gan slēpjas aiz šiem skaitļiem, kuri ieņēmuši stabilu vietu tavā dzīvē?

Pases cipari būtiski ietekmē tavu raksturu un to, kā tevi uztver apkārtējie. Jo biežāk tev nākas izmantot šos ciparus ikdienas dzīvē, jo lielāka to ietekme. Piemērs: pases numurs 308794. Saskaitām šos skaitļus un iegūstam 31. Pēc tam saskaitām 3 ar 1 un iegūstam 4.

Bet tagad ķersimies pie skaitļu nozīmes.

Skaitlis 1. Apkārtējie tevi uztver kā vienpati, var teikt vientuļnieku. Bieži tu pats tā arī jūties. Tevi uzskata par spēcīgu personību, līderi. Tu tiecies pēc neatkarības un līderības. Tu esi ietiepīgs un kaprīzs, dažkārt tev ir grūti apvaldīt savas emocijas, nereti tu kļūsti nežēlīgs savos izteikumos un prasībās.

Skaitlis 2. Apkārtējie tevi uztver diezgan draudzīgi. Viņiem šķiet, ka tu esi diplomātisks un viegli veido kontaktus, taču āriene ir mānīga. Patiesībā tev atrast kopēju valodu ar cilvēkiem nav tik vienkārši. Tu centies slēpt savu neprasmi un nevēlēšanos sadarboties. Mācies ņemt vērā citu vajadzības, un tad tu varēsi pilnā mērā īstenot savus plānus.

Skaitlis 3. Ārēji tu vari par sevi radīt diezgan virspusēja cilvēka iespēju, kas pieradis priecāties par mazumiņu. Iespējams, kādam tu šķitīsi pat nenopietns, nespējīgs paveikt iesākto līdz galam. Tev pietrūkst pārliecības. Nepieciešams mācīties mierīgi uztvert pārmaiņas un pārstāt virzīties pa mazākās pretestības ceļu. Mācies iet uz kompromisu, nevis ļaujies ambīcijām ar iemeslu un bez tā.

Skaitlis 4. Tevi uztver kā nopietnu cilvēku, uz kuru var paļauties. Ļoti labvēlīgs skaitlis lietišķajiem cilvēkiem. Cilvēks ar šādu skaitli vienmēr izraisa uzticību un cieņu, skaitlis simbolizē banku noguldījumus. Uz vecumu tu kļūsi pārmērīgi ietiepīgs, vismaz aizstāvot savu taisnību, tu radīsi par sevi iespaidu kā par spītnieku. Tāpēc mācis ieklausīties citu viedoklī. Tev vienkārši nepieciešama stabilitāte, tev ir daudz ideju, bet grūti noteikt mērķi un to sasniegt. Pamēģini virzīties uz iecerēto pa posmiem, neizšķiežot spēkus sīkumos.

Skaitlis 5. Uz apkārtējiem tu radi diezgan neprognozējamas personības iespaidu. Šķiet, ka tu neproti laikus apstāties un vari vienkārši pamest aizsākto pusceļā. Tev ir jāmācās būt pacietīgam. Nemēģini no dzīves saņemt visu un uzreiz. Neraugoties uz to, ka uz apkārtējiem tu vari radīt par sevi diezgan pārliecināta cilvēka iespaidu, sirdī tu neesi pārliecināts par sevi. Nepārliecinātības sajūta var nobremzēt visus tavus aizsākumus un izraisīt pasivitāti. Nekomplekso un atceries – tavs liktenis ir tavās rokās.Skaitlis 6. Šis ir veiksmīgs skaitlis. Uz apkārtējiem tu radi iespaidu kā par godprātīgu un nopietnu cilvēku, kam var uzticēties. Apkārtējie vēlas vērsties pie tevis pēc palīdzības, uzticēt tev pašus dziļākos noslēpumus. Iekšēji tu neesi tik mierīgs, kā vari šķist pirmajā acu uzmetienā. Tu esi pārlieku emocionāls ar noslieci krist galējībās. Bailes no konfliktiem un cīņas traucē tev pilnībā atvērties. Tici sev un saviem spēkiem.

Skaitlis 7. Apkārtējiem tu liecies gudrs, tev cenšas prasīt padomu, tavā viedoklī ieklausās. Lai gan tu arī izskaties diezgan vēss, jo ir problēmas ar savu jūtu paušanu, neraugoties uz to, apkārtējiem sagādā prieku saskarsme ar tevi. Dvēselē tu esi filozofs, centies paslēpties no skarbās realitātes savā pasaulē. Tev vienkārši nepieciešams laiku pa laikam pabūt vienatnē un gremdēties esamības problēmās. Pastāvīga rakņāšanās savā dvēselē bieži izraisa depresiju.

Skaitlis 8. Apkārtējie tevi uztver kā cilvēku, kam materiālās intereses ir pirmajā vietā. Šis skaitlis apvelta ar centieniem pēc līderības un godkārīgiem plāniem. Tu centies noteikt, kas tev dzīvē ir svarīgāks. Tev ļoti nozīmīga ir stabilitāte un stingrs pamats zem kājām. No vienas puses, tu saproti, ka cilvēks nepārtiek no maizes vien, bet tava godkāre centieni nostiprināt savas pozīcijas, neatstāj tev izvēli. Pacenties līdzsvarot savus centienus.

Skaitlis 9. Ārēji tu šķieti nedaudz savrups, maiguma un jūtu izpausmes cilvēkos – tas nav tev. Uz citiem vari atstāt noslēgta cilvēka iespaidu, lai gan tas nepavisam tā nav. Nebaidies izrādīties sentimentāls un ievainojams. Tu netiecies pēc popularitātes, dvēselē esi ievainojams, bet ļoti bieži savās neveiksmēs vaino citus, ne tikai sevi. Iemācies ne tikai ņemt, bet arī dot.

Avots: “mirror-venus.ru”

loading...