Pasaule, piesargies! Desmit pazīmes, ka tu varētu būt ragana

17-01-2018

ragana


Tā kā raganas kopš aizlaikiem nesušas dualitātes zīmogu, lai atpazītu raganu, izmanto principu “kā augšā, tā apakšā”. Tāpēc arī raganai raksturīgās īpašības sadalītas “ārējās” un “iekšējās”.

Ārējās pazīmes

1. Interese par dziedniecību un ezoteriku ir svarīga, bet būtiska ir ne tikai tā: astroloģija, ārstniecības augu pārzināšana, darbs ar enerģijām, kristāliem, sakrālā ģeometrija, taro…

2. Mēness un sezonālo ciklu izjušana un ievērošana. Protams, īpaši rituāli mēness ciklos jau ir pašatzītas raganas nodarbes.

3. Daudz melnas un pelēkas krāsas apģērbu. Melns ir sens noslēpumainās sievišķības simbols, savukārt pelēkā krāsa daudzās ezotēriskās tradīcijās saistīta ar gudrību.

4. Ticība maģijai. Dziļa cieņa pret iekšējās un ārējās pasaules vienotību un pretišķību.

5. Biedrošanās ar sev līdzīgiem vīriešiem vai sievietēm.
Protams, nekaitēs arī kaķis vai pat pārītis murrātāju. Uzskatīja, ka kaķi aizsargā pret ļauniem gariem, tāpēc raganām tie bija nepieciešami pavadoņi.

Iekšējās iezīmes

1. Spēja labi un ērti justies tumsā un satikt pašai ar savu ēnu. Pazīt tumsu sevī ir ceļš uz gaismas un spēka apzināšanos.

2. Drosme sekot savām vēlmēm un sapņiem. Ragana spēj būt brīva, atbrīvojoties no spaidiem un pieklājības, sasniegt ilgoto. Par laimi, mūsdienās raganu medības vairs nedraud!

3. Saikne ar savu vulkānisko, spēcīgo seksuālo enerģiju.

4. Sava spēka, gudrības un intuīcijas apzināšanās un pārvaldīšana – šīs īpašības iemieso dievišķo sievišķību. Raganas ieklausās citos, bet galu galā seko savam instinktam.

5. Saziņa ar citām pasaulēm un būtnēm – vai tie būtu dzīvnieki, eņģeļi vai laumiņas. Par citplanētiešiem gan nav dzirdēts.

loading...

1 Comment

  1. irina 16.10.2016 at 18:12 - Atbildēt