Pašas draudzīgākās zodiaka zīmes. Kuras tās ir?

18-09-2018

draugi

Šis raksts tev ļaus tev uzzināt, kuras no zodiaka zīmēm var kļūt par taviem labākajiem draugiem. Šo zīmju pārstāvji ir paši atklātākie, draudzīgākie un patīkamākie cilvēki, ar kuriem komunicēties. Viņiem ir aktīva sociālā dzīve, viņi vienmēr ir gatavi jauniem kontaktiem, un tāpat viņiem ir daudz draugu. Vai spēj jau iedomāties, kuru zīmju pārstāvji tie ir?

Auns
Auns ir ne tikai ekstraverts pēc savas dabas, bet arī ļoti draudzīgs, atvērts un interesanta personība. Auns viegli izveido kontaktu ar citiem cilvēkiem, viņš var pirmais uzsākt iepazīšanos, viņš mīl saziņu un komfortabli jūtas jaunā kompānijā. Var droši apgalvot, ka šīs zodiaka zīmes pārstāvji ir vieni no atvērtākajiem un draudzīgākajiem cilvēkiem.

Dvīņi
Dvīņi ir sociāli aktīvi, sabiedriski un atvērti cilvēki. Šīs zodiaka zīmes pārstāvji viegli iegūst jaunas paziņas, bet par tuviem draugiem uzskata vien dažus. Dvīņi nespēj iedomāties savu dzīvi bez saziņas un iespējas satikties ar draugu. Šīs ir ļoti aktīvas un gaišas personības, kuras bieži skatās uz lietām viegli.

Lauva
Lauva ir tā zodiaka zīme, kurai vienmēr apkārt ir liels daudzums uzticamu draugu, jo šie cilvēki ir burtiski kā magnēts, kas pievelk labus cilvēkus. Lauvas ir ekstraverti, ļoti sabiedriski un draudzīgi cilvēki. Viņi ciena sev tuvos cilvēkus un atbild viņiem ar uzticību un mīlestību. Cilvēki, kuri ir dzimuši Lauvas zīmē, necieš neīstumu, tieši tāpēc viņa apkārtnē paliek tikai cienīgi cilvēki.

Svari
Svari ir tā zodiaka zīme, kura prot draudzēties un izveidot spēcīgu saikni ar citiem cilvēkiem. Šīs zodiaka zīmes pārstāvji ir ekstraverti, viņiem patīk regulāra aktīva saziņa, tieši tāpēc viņiem ir diezgan daudz draugu un paziņu. Svari pauž lielu mīlestību un siltas jūtas attiecībā pret sev tuviem draugiem.

Strēlnieks
Strēlnieks ir ļoti patiess, atvērts, draudzīgs cilvēks, kurš mīl komunicēt ar citiem cilvēkiem, un viņam viegli padodas izveidot jaunas pazīšanās. Cilvēkiem, kuri ir dzimuši zem šīs zodiaka zīmes, ir ļoti daudz draugu un paziņu, lai arī viņi nepieķeras tikai vienam cilvēkam. Strēlnieks tiek uzskatīts par labāko draugu pateicoties savai vieglai pieejai dzīvei, lieliskajai humora izjūtai, kā arī spējai cienīt citu cilvēku brīvību un neatkarību.

Ūdensvīrs
Ūdensvīrs ir ļoti atvērts, komunikabls un sociāli aktīvs cilvēks. Šīs zodiaka zīmes pārstāvji var lepoties ar lielu paziņu skaitu, kā arī viņiem ir daži ļoti uzticami draugi. Viņi ļoti mīl sazināties ar citiem cilvēkiem, un vienmēr viņiem apkārt ir daudz cilvēku. Cilvēki, kuri ir dzimuši zem šīs zodiaka zīmes pieņem savus draugus tādus, kādi viņi ir, ar viņiem ir viegli un patīkami draudzēties.

Avots: “Esotericblog”

loading...