Pasaki, kurš no šiem cilvēkiem ir priekšnieks, un uzzini savas līdera spējas!

13-01-2019

Screenshot_221

Vai tu spēj veiksmīgi vadīt procesus vai arī tev pašam vajadzīga vadība? Uzzini to, izejot šo vienkāršo un ātro testiņu, kuru piedāvā psihologi.

Izvēlies vienu no attēlotajiem cilvēkiem un uzzini, kāds tu esi kā priekšnieks.

Pirmais siluets
Tu proti uzmanīgi sekot līdzi procesam, izvēlēties nepieciešamo rīcību un izlabot jebkuras nepilnības. Tu spēj iejaukties notiekošajā un palīdzēt, ja tas nepieciešams.

Otrais siluets
Tu proti atrast veiksmīgus izpildītājus, neiejaucoties procesā, ja nav nepieciešamības, bet mainīt darbības virzienu, ja saskati veiksmīgāku veidu, kā darboties. Tu proti kritizēt, virzīt un netraucēt darbam ar liekiem jaunievedumiem.

Trešais siluets
Tev nepatīk kopēji noteikumi un pārbaudītas metodes. Tev ir īpaša pieeja it visam. Tu esi neparedzams cilvēks, kurš spēj atrast izeju no jebkuras situācijas. Tomēr tu gūsti panākumus darbos, kas sākotnēji uzskatīti par neperspektīviem.

Ceturtais siluets
Tu esi par sevi pārliecināts cilvēks. Tālredzīgs. Tu pēc dabas esi līderis. Tu labi zini noteikumus, darbību secību, kas vedīs uz panākumiem. Apkārtējie tevi ciena. Tavus padomus uztver kā vadību.

Piektais siluets
Tu esi izdomas bagāts un emocionāls cilvēks. Tu esi gatavs skaidrot nesaprotamo tik ilgi, kamēr tas kļūst saprotams – cik ilgi vajadzīgs.

Tu esi taisnprātīgs cilvēks. Lai būtu veiksmīgs vadītājs, tev vajadzīgi labi vietnieki, lai tu nenoslīktu sīkumos.

loading...