Pasaki, ko pirmo ieraudzīji attēlā, un uzzini, kā tevi redz citi!

16-12-2018

Screenshot_141

Mēs visi dzīvojam sabiedrībā, tāpēc apzināti vai neapzināti ieņemam noteiktu stāvokli, statusu starp cilvēkiem, ar kuriem kontaktējamies.

Kā mūs uztver citi, ko runā par mums, varbūt kaut jāmaina savā tēlā, izturēšanās veidā, runas manierē? Vai varbūt viss ir tik labi, ka labāk nevar būt?

Paskaties attēlā un pasaki, ko ieraudzīji pirmo, bet zemāk lasi, ko nozīmē tava izvēle!

1.attēls. Melns kaķēns

Tu esi vērīgs, rāms, miermīlīgs cilvēks. Uzmanīgs un neatkarīgs, patīkama personība, kas patīk cilvēkiem. Vispārējais viedoklis par tevi ir labvēlīgs.

2.attēls. Balts pāvs
Tu tīksminies par sevi, tu sev patīc un bieži to uzsver. Cilvēki atzīst tavus sasniegumus un gaumi. Tu esi tīkams daudziem, gan nedaudz patmīlīgs, bet noteikti esi pelnījis uzmanību. Gadās, ka tev aiz muguras apspriež tavu rīcību, bet pārsvarā labvēlīgā tonī.

3.attēls. Lācis
Tu ne vienmēr esi taktisks, bet kopumā labsirdīgi noskaņots. Tavs spēks un pašapziņa citiem patīk un vieš cieņu. Sabiedrībā ir viedoklis, ka tevi labāk nekaitināt un ar tevi nav tik vienkārši saprasties, kā izskatās pirmajā mirklī.

4. attēls. Jūra, mēness, atspīdums
Tā īsti tevi nepazīst neviens. Tu esi atturīgs, nedaudz noslēpumains, mistiska personība. Runā, ka tev piemīt īpašas spējas. Par tevi drīzāk nerunā, bet sačukstas.

5.attēls. Jokdaris
Ļoti nenopietns cilvēks, kurš nelaiž garām iespēju par kādu pasmieties jebkāda iemesla dēļ.
Cilvēki no tevis nedaudz baidās un cenšas neuztvert nopietni, tāpēc runā par tevi tikai tad, ja uzzina tavus sasniegumus – un ir pārsteigti par tiem.

Avots: “Gornnisa”

loading...