Pasaki, ko pirmo ieraudzīji attēlā! Tas nosaka tavu domāšanas veidu

15-12-2018

181129-101408-2602

Vai esi kādreiz aizdomājies – tu seko prātam vai jūtām, intelektam vai intuīcijai? Tas prāts ir analītisks vai intuitīvs?

Dažas sekundes paskaties attēlā: kas pirmais piesaistīja tavu uzmanību? Atbildes lasi zemāk!

Citronu koki
Ja pirmos ieraudzīji interesantos citronu kokus, tev piemīt unikāla intuīcija. Tā vienmēr pasaka priekšā, ko darīt, pat ja tu to nespēj loģiski izskaidrot.

Intuīcija tevi brīdina par nelabvēlīgi noskaņotiem cilvēkiem, palīdz atklāt slēptus rīcības motīvus un iespējamas manipulācijas. Tu vienmēr pirmais sajūti briesmas, tavs piesardzīgais raksturs ir skaidrojams ar spēcīgu intuīciju.

Tavi lēmumi bieži ir impulsīvi un savdabīgi, tomēr tu uzticies savam intuitīvajam kompasam, kas vienmēr rāda pareizo virzienu, liekot reaģēt tieši tā un ne citādi.

Galds
Ja pirmo ieraudzīji galdu, tev piemīt analītisks prāts – tu centies analizēt pilnīgi visu, lai varētu kontrolēt jebkuru situāciju.

Tu proti loģiski domāt un spriest. Tavas pārdomas sarindojas loģiskā ķēdītē.

Tu lieliski apkopo faktus, tos analizē un izveido slēdzienu virkni, kas ved pie pareiziem secinājumiem vai ticamiem rezultātiem.

Intuīcijas trūkums liek tev vēl rūpīgāk novērtēt visus šķēršļus un apstākļus ceļā uz izvirzīto mērķi.

Tējas tase
Ja pirmo ieraudzīji tējas tasi, tu spēj labi līdzsvarot analītiskās un intuitīvās spējas. Tavs vērīgums un analītiskais prāts apvienojumā ar spēcīgu intuīciju neļauj palaist garām ne sīkāko detaļu.

Tu ievēro jebkuru sīkumu savā apkārtnē, īpaši tos, kas citiem paslīd garām nepamanīti.

Šī spēja tev bieži palīdz – cilvēki ir sajūsmā par tevi un bieži lūdz padomu. Tev patīk palīdzēt cilvēkiem, bet jāpiesargās, lai viņi tavu dāsnumu neizmantotu pretēji tavām interesēm.

Cepumi
Ja pirmie skatienu piesaistīja cepumi, tev piemīt tieksme pieņemt spontānus lēmumus pat ļoti nopietnās situācijās.

Kad tu pieņem lēmumu, tu praktiski neapdomājies un paļaujies tikai uz veiksmi vai intuīciju.

Tu vari pieņemt pareizu spontānu lēmumu, pateicoties saiknei ar energoinformātisko lauku, bet nepareizu, ja uzklausīsi ieinteresētu personu viedokli. Tāpēc negaidītās situācijās vajadzētu izturēties piesardzīgāk, īpaši ja tevi steidzina pieņemt spontānu lēmumu.

loading...