Pāru karmiskā saderība atbilstīgi abu partneru dzimšanas datumiem. Ārkārtīgi interesanti!

08-12-2017

numerologija4

Numeroloģija ir zinātne, kas ļauj aprēķināt karmiskās attiecības atbilstīgi abu partneru dzimšanas datumiem. Šādus aprēķinus var veikt patstāvīgi, izmantojot vienkāršas matemātiskas darbības. Lūkosim, kāda un cik drošticama ir šādu aprēķinu metodika.

Karmisko skaitļu aprēķināšanas metodika

Lai aprēķinātu karmisko likteņa skaitli, tev nepieciešams zināt savu un sava partnera dzimšanas datumu. Tālāk rindiņā jāsaraksta visi cipari, izlaižot nulli, un jāaprēķina summa. Ņemsim par piemēru divus datumus: sieviete, kas dzimusi 11.09.1986, un vīrietis, kas dzimis 30.04.1975. Tālāk saskaitām ciparus 1 1 9 1 9 8 6 3 4 1 9 7 5 = 64.

No iegūtā rezultāta nepieciešams atņemt vienu un to pašu maģisko skaitli 22. Darīt to vajag tik reižu, kamēr iegūtais rezultāts būs mazāks par 22. Tieši šis skaitlis arī būs tas karmiskais skaitlis, kas aprakstīs pāra saderību.

Turpināsim aprēķinus, ņemot vērā augstāk minēto piemēru. No 64 atņemam 22, iegūstam 42. Attiecīgi veicam atņemšanu vēlreiz, rezultāts ir 20. Tālāk skatāmies katra skaitļa nozīmes atšifrējumu.

Skaitļu no 1 līdz 9 nozīme

Skaitlis 1. Šis skaitlis liecina par to, ka karmiskās attiecības nekad nebūs vieglas un gludas. Vienmēr starp partneriem pastāvēs sāncensības nots, jo abi centīsies iegūt līdera pozīciju. Svarīgi ir saglabāt zelta vidusceļu, neļaujot nevienam no pāra sajusties nevajadzīgam.

Skaitlis 2. Šīs karmiskās attiecības var nosaukt par pašām aizkustinošākajām un maigākajām no visām iespējamām. Sieviete un vīrietis šajā savienībā ir kā viens vesels, kā iņ un jaņ. Šāda savienība ilgst desmitiem gadu, un pāris bieži nodzīvo kopā līdz zelta kāzām.

Skaitlis 3. Šīs karmiskās attiecības raksturo kā romantiskas. Bieži šajā tandēmā dzimst vairāki bērni. Vaļi, uz kuriem turas šī laulība, ir savstarpēja cieņa, uzticēšanās un romantika. Ļoti svarīgi ir neielaist šādā savienībā nepiederošus cilvēkus, jo viņi var pilnībā sagraut pa ķieģelītim vien būvētās karmiskās attiecības.

Skaitlis 4. Šajās attiecībās valda izteikts patriarhāts. Bet no malas šādas attiecības ir līdzīgas itāliešu ģimenes ikdienai. Neviena diena nepaiet bez attiecību skaidrošanas un kaislīgas samierināšanās. Galvenā problēma, ar kuru saskaras ir šis pāris, ir pārmērīga greizsirdība.

Skaitlis 5. Šīs karmiskās attiecības var nebūt pārāk ilgstošas, taču tām būs spilgta loma tavā dzīvē. Šī, visticamāk, būs savienība, kurā starp partneriem būs liela gadu starpība. Partneris būs skolotājs, mentors, tas, kas parādīs pareizo ceļu dzīvē un apgāzīs tavu pasauli ar kājām gaisā.

Skaitlis 6. Viens no stiprākajiem pāriem. Viņu starpā valda harmonija, savstarpēja sapratne un cieņa. Tomēr diemžēl mīlestība ļoti bieži pāraug pieradumā sadzīves problēmu ietekmes dēļ. Vērts pieminēt, ka šāds attiecību iznākums daudzus apmierina, tāpēc šo tandēmu var nosaukt par diezgan veiksmīgu.

Skaitlis 7. Vīrietis un sieviete šādā savienībā pastāvīgi atradīsies kustībā, viņiem nenāksies sēdēt uz vietas. Abas šīs savienības pusītes tiecas pēc attīstības, mīl ceļot un atklāt sev arvien jaunas un jaunas pasaules šķautnes.

Skaitlis 8.
Nosaukt šādu savienību par 100% veiksmīgu nevar, jo ne mīlestības, ne draudzības tajā nav. Toties ir pilnīga savstarpēja sapratne, kas tik ļoti ir nepieciešama darbā. Šādi cilvēki var kļūt par teicamiem kompanjoniem biznesā, jo katrs no viņiem var pilnībā uzticēties partnerim.

Skaitlis 9. Šādu laulību dēvē par neviennozīmīgu, jo gan vīrietis, gan sieviete turpina dzīvot savu, atsevišķu dzīvi, kas nav pieļaujami karmiskajās mīlestības attiecībās. Katra puse izjūt vientulību un nepilnvērtības sajūtu. Tāpēc pastāv liela varbūtība, ka šāda savienība nepastāvēs ilgi un pāris drīzumā izšķirsies.
numerologija2

numerologija1
Skaitļu no 10 līdz 15 nozīme

Skaitlis 10. Šā pāra nākotne ir mākoņu neaptumšota un lielākoties laimīga. Tomēr ir jāuzmanās no ļaunas acs, kas var sabojāt karmiskās attiecības. Numerologi neizslēdz, ka šāda laulība var būt būvēta uz finansiālajām attiecībām – tas nozīmē, ka lielāko lomu spēlēs nauda.

Skaitlis 11.
Divi vieninieki nozīmē, ka katrs no partneriem centīsies vilkt segu uz savu pusi. Rast kompromisus un piekāpties viens otram viņiem ir ārkārtīgi grūti. Tas var arī kalpot par šķiršanās cēloni. Bieži šāda pāra attiecībās var iejaukties vecāki. No viņu viedokļa lielā mērā būs atkarīgs, cik ilgas būs šādas attiecības.

Skaitlis 12. Mīlestība šajās attiecībās pastāv, par to nav šaubu. Taču – lai saglabātu dzirkstelīti un neļautu mīlas liesmai apdzist, nepieciešams daudz ko pārdzīvot un nest upurus attiecību labā. Sievietei vajag būt gatavai uz to, ka partneris var būt neuzticīgs, un tikai tev lemt, samierināties ar to vai nē.

Skaitlis 13. Vistrauslākais tandēms. Lielā mērā tas saistīts ar to, ka karmiskais skaitlis 13 ir nelabvēlīgs daudzu negatīvu maģisku aizspriedumu dēļ. Ja detalizēti izseko šādu attiecību attīstībai, būs skaidrs, ka partneru ceļi nekad nekrustosies uz ilgstošu periodu.

Skaitlis 14. Šajās attiecībās valda izteikts patriarhāts. Bet no malas šādas attiecības ir līdzīgas itāliešu ģimenes ikdienai. Neviena diena nepaiet bez attiecību skaidrošanas un kaislīgas samierināšanās. Galvenā problēma, ar kuru saskaras šis pāris, ir darbs, kas var kļūt par pirmo partnera vīrieša prioritāšu sarakstā.

Skaitlis 15. Pāris ar visnepatiesākajām attiecībām. Vienmēr atrodas vieta krāpšanai, šantāžai un neuzticībai. Tā iemesls var būt raksturu nesakritība vai ārēja ietekme. Bieži šādā savienībā ir iejaukta maģija, atstājot savas neizdzēšamās pēdas. Ja attiecības nevedas jau pašā sākumā, labāk atteikties no to turpmākas attīstības.

numerologija

Skaitļu no 16 līdz 22 nozīme

Skaitlis 16. Šādu savienību par ilgstošu nenosauksi, drīzāk tā ir īslaicīga aizraušanās. Abi partneri izjutīs kolosālu kaisli un seksuālo vilkmi, tomēr ģimeni izveidot diez vai izdosies. Pat tad, ja izskanēs Mendelsona kāzu maršs, bet uz pirkstiem mirdzēs laulību gredzeni, agrāk vai vēlāk idille beigsies ar šķiršanos. Lieta tāda, ka vīrietis un sieviete viens otram nav piemēroti kosmiskā līmenī.

Skaitlis 17. Šādu laulību dēvē par neviennozīmīgu, jo gan vīrietis, gan sieviete turpina dzīvot savu atsevišķu dzīvi, kas nav pieļaujami karmiskajās mīlestības attiecībās. Katra puse izjūt vientulību un nepilnvērtības sajūtu. Tāpēc pastāv liela varbūtība, ka šāda savienība nepastāvēs ilgi un pāris drīzumā izšķirsies.

Skaitlis 18. Šādas attiecības ilgst tikai līdz tam brīdim, kamēr to vēlas sieviete. Kamēr viņa ir gatava samierināties ar visiem partnera trūkumiem un piedot viņa uzvedību. Bieži mēdz būt tā, ka vīrietis attiecībās spēlē lomu, kuru pats sev izdomā. Bet viņa patiesā seja nav redzama nevienam, tāpēc partnerei ir grūti saprast, kas tad patiesībā ir vīrietis viņai blakus.

Skaitlis 19. Vīrietis un sieviete šādā savienībā pastāvīgi atradīsies kustībā, viņiem nenāksies sēdēt uz vietas. Abas šīs savienības pusītes tiecas pēc attīstības, mīl ceļot un atklāt sev arvien jaunas un jaunas pasaules šķautnes.

Skaitlis 20. Pāriem, kuru karmiskais skaitlis ir 20, veidojas ļoti maigas attiecības. Šādā savienībā dzimst daudz bērnu, bieži – vairāk nekā divi. Tieši par šo pāri var teikt bibliskos vārdus – “Es būšu ar tevi gan slimībā, gan veselībā, priekā un bēdās, gan neveiksmē un veiksmē”.

Skaitlis 21. Grūtības var rasties tikai attiecību sākumposmā. Bet turpmāk izveidojas pilnīga savstarpēja sapratne, kas ir tik nepieciešama stipras savienības uzbūvēšanai. Lai šādām attiecībām būtu turpinājums, svarīgi pārdzīvot sākumposmu, izrādīt maksimālu pacietību un cieņu vienam pret otru. Ja tas neizdosies, tad jūs kā minimums paliksiet labi draugi uz visu dzīvi.

Skaitlis 22. Atrasties šādās attiecībās ir kā dzīvot uz pulvera mucas. Nekad nezini, ko gaidīt no partnera, cik neparedzama var būt viņa reakcija. Tev jābūt gatavam ne tikai strīdiem un biežai attiecību skaidrošanai, bet arī vētrainiem samierināšanās brīžiem un kaislīgam seksam. Lai šīs attiecības būtu ilglaicīgas, nepieciešams labi pacensties un pielikt maksimumu pūļu.

Apkopojot augstāk minēto, var secināt, ka labvēlīgākie karmiskie skaitļi attiecībām ir 2, 3, 5, 6, 10, 14, 17, 19 un 21. Skaitļi, no kuriem vajag izvairīties, ir 9, 12, 13, 15, 16, 18 un 22.

Avots: “mirror-venus.ru”

loading...

3 Comments

 1. Anonymous 19.08.2017 at 06:11 - Atbildēt

  Ja iznāk “0”?

 2. Anonymous 08.10.2017 at 00:11 - Atbildēt

  Ja, ja iznāk 0?

 3. Anete 09.10.2017 at 10:01 - Atbildēt

  Bieži stresa, domstarpību un pat laulības šķobīšanās pamatā ir materiālās problēmas. Ne velti senči runāja ka kur nabadzība nāk mājās pa durvīm iekšā, tur mīlestība lec laukā pa logu. Protams nauda un pārticība neatrisina visas problēmas, tās tāpat būs, bet citādākas, tādas, kas var pavērt iespēju attīstīties garīgi. Tomēr kaut kādam pamatam no abām pusēm ir jābūt ne tikai morāli, bet arī materiāli, lai pāris varētu dzīvot kopā ilgstoši laimīgās un harmoniskās attiecībās.
  Ne katrs var atļauties maksājot uzreiz nopirkt salonā jaunu telefonu, datoru, auto. Aizbraukt ceļojumā uz vietu, kurp sirds velk. Iekārtot savu ģimenes ligzdiņu bez mētāšanās pa īrētiem dzīvokļiem vai nelienot banku kredītu verdzībā uz 20 gadiem. Uzburt mājās pievilcīgu vidi un uzturēt pie sevis krāšņu sievieti, nevis tikai nolūkoties uz tādām interneta fotogrāfijās. Tu vari? Ko tu darītu ar 100 miljoniem? Vai spēj iztēloties savu dzīvi pēc tam? Dod sev iespēju pārvērst savu dzīvi sapnī! Ienāc un jau pēc nedēļās izmaini savu dzīvi: https://goo.gl/aFZqy3