Pārsteidzošs stāsts: Āgenskalnā pazudušu kaķi pēc trīs nedēļām atrod neticami tālu

18-12-2020

Ekrānuzņēmums no Facebook


Dzīvnieku mīļotāju soctīklos daudzus neatstāja vienaldzīgs stāsts par runci Medi, kurš novembrī bija pazudis no Nometņu ielas Āgneskalnā.

Saimniece katru dienu publicēja meklēšanas ziņas soctīklos, izlīmēja lapiņas un darīja visu citu iespējamo, lai atrastu savu mīluli.

“PALDIES MILZĪGS visiem, visiem, kas palīdzēja manos izmisīgajos meklējumos 🙏🙏🙏
Tas notika šodien! Atradās pie Nacionālās Operas! Nav ne jausmas, kā viņš tur nokļuvis, kur bijis, bet badā nebija, novājējis nav. Tikai uz apkakles augšpuses melns pleķītis. Braucu šodien 2 reizes turp pēc #DacesZalītes bildēm.

Pirmo reizi pabaroju melnu bezasti un strīpainu baltķepu kaķenīti, bet Medis neatsaucās. Bet kad aizbraucu otrreiz uz saucienu uzreiz skrēja pretī no noliktavas vārtiem 😊 Pat ēst negribēja, bet samīļoties gan. Ak, dievs, cik esmu laimīga ❤️

Paldies jums, labie cilvēki, jo tikai kopā mēs atradām! Kā viņš tur nokļuva, par to vēsture klusēs…
Paldies, paldies vēlreiz un, ja pie jūsu mājas ir mana lapiņa, droši noplēsiet. Rīt arī pati došos lapiņu noņemšanas apgaitā,” raksta kaķa saimniece.

Savukārt komentāros cilvēki ne tikai priecājās kopā ar kaķa saimnieci, bet arī apsprieda, kā gan varētu izskaidrot lielo attālumu no mājām, kādā Medis atrasts – daži izteicās, ka, iespējams, kaķi kāds piesavinājies un pēc tam tas nezināmos apstākļos izsprucis uz ielas citā Rīgas vietā.

loading...