Pareģojumu spēle. Izvēlies attēlu un uzzini, kas tevi gaida NOVEMBRĪ!

31-10-2019


Uzspēlēsim pareģojumu spēli? Izvēlies attēlu un zemāk lasi, kas tevi gaida rudens pēdējā mēnesī.

Ieklausies savā iekšējā balsī un pamēģini iztēloties, kāds varētu būt tavs novembris.

1. Novembrī liktenis dāsni dāvās dažādas zīmes, tāpēc vērts pievērst uzmanību pat šķietami nesvarīgiem notikumiem. Pateicoties vērīgumam, izdosies atrast ceļu uz laimi, kā arī veikli apiet problēmas un cilvēkus, kas noskaņoti pret tevi nelabvēlīgi.

Novembrī veiksme būs drosmīgo un izlēmīgo personību pusē, atbalstīs tos, kuri nebaidās no riska, bet tai pat laikā neiet emociju pavadā.

2. Novembris sāksies ar klusuma periodu: var rasties iespaids, ka lietas apstājušās un veiksme novērsusies. Tādu laiku nevajag izmantot rudens skumjām, bet strādāt, lai labotu iespējamās kļūdas un plānotu un meklētu jaunus attīstības ceļus.

Liktenis reizēm dod tādu atslodzes brīdi, lai cilvēks varētu apstāties un padomāt, apsvērt, kā labot vājās vietas savos plānos. Pauzīti var izmantot arī spēku atgūšanai: tie noderēs gada darbu pabeigšanai un Jaunā gada priekšdarbiem.

3. Lai tevi nebaida vientulība gada pēdējā mēnesī. Šajā periodā vieglāk saprast, kas tieši vajadzīgs tavai laimei. Astrologi iesaka ieskatīties savā tuvākajā apkārtnē, lai saprastu, ar kuru no paziņām vairs nav pa ceļam.

Īslaicīga izolācija ļaus saprast, kurš no apkārtējiem centās manipulēt vai traucēt, bet kurš draugs ir patiesi vērtīgs.

4. Novembrī radīsies lieliska iespēja sākt kaut ko jaunu un grandiozu. Neskatoties uz vēso laiku un tumšo gadalaiku, nebūs laika skumjām, ja ticēsi sev un sāksi ceļu uz ilgotas vēlēšanās piepildīšanu.

Rudens pēdējā mēnesī atklāsies patīkamas perspektīvas, būs veiksmīgs laiks, lai īstenotu kādu ģeniālu ideju. Nav izslēgts, ka tieši novembrī izdosies nokārtot biznesa lietas un baudīt pirmo peļņu.


5. Veiksme smaidīs drosmīgajiem un neatlaidīgajiem, jo novembrī īslaicīgas grūtības nedrīkst biedēt. Pārbaudījumi nostiprinās gribasspēku, kas nozīmē, ka nav jēgas apstāties jebkura šķēršļa priekšā.

Turklāt novembrī izdosies atbrīvoties no bailēm, kas agrāk traucēja spert soli nezināmajā vai aizstāvēt savu viedokli. Meditācija palīdzēs mazināt trauksmi.

6. Novembris ir apbrīnojamu atklājumu mēnesis. Katrs spēs sev atrast kaut ko unikālu, kas palīdzēs sasniegt vēlamo.

Visuma labvēlīgās zīmes tevi gaidīs visur, svarīgi tikai tās iemācīties ieraudzīt, kā arī klausīties iekšējā balsī.

Katrs intuitīvi spēs saprast, kurš ceļš ved pretī veiksmei, bet kāda rīcība, tieši pretēji, var kļūt par iemeslu kļūdām vai pat neveiksmei.

Avots: “Esotericblog”

loading...

1 Comment

  1. Lelde 01.11.2019 at 07:04 - Atbildēt

    Uzmanieties no veikalos un kioskos pārdodamajām momentloterejām loterijām, kuras izskatās skaisti, apkrāsotas ar dažādiem vilinošiem simboliem, lai psiholoģiski pievilinātu cilvēka vientiesīgo “iekšējo bērnu”, bet, patiesībā, ir tā, ka tikko kāds ir nopircis laimīgo biļeti, visiem pārējiem, kuri pirks, izredzes laimēt ir samazinājušās par šo vienu iespēju. Padomājiet paši, par cik laimētājiem jau regulāri ir publiskotas ziņas, tur vēl nekas daudz nevarētu būt palicis.
    Ar skaitļu loterijām ir citādi. Tur ir iespēja savākt pašai izvēlēties savu skaitļu kombināciju un laimēšanas iespēja nemainās atkarībā no tā, vai kāds cits jau nav paņēmis to iepriekš.
    Tāpat iesaku neiet uz visādām apšaubāmām spēļu zālēm, kur ne tikai ir ieprogrammēts, ka automāts vienmēr izdos mazāk kā tajā tiks iemests, bet arī kriminogēni bīstama vieta, kur nereti mēdz pulcēties alkoholiķi un narkomāni. Nāc un piedalies lielākajās Civilizētās Eiropas, Amerikas, pat Japānas un Austrālijas loterijās, kur notiek godīgas, nekrītot Laimes rata uzlikām, izlozes, neizejot no savas ērtās, siltās un drošās mājas. Pievienojies cilvēkiem, kas pārvalda savu Veiksmi! Nauda, protams, nevar kalpot kā pilnīgi visu problēmu risinājums. Bet, kā vēsta sena tautas gudrība, labāk sēdēt skaistā un jaudīgā BMW kā ar nanoūdeni mazgātā Rīgas Satiksmes tramvajā, vai stāvot nemākulīgi organizētas satiksmes dēļ esošā sastrēgumā, ārstējoties ar e-veselību un braucot pāri pussabrukušajiem galvaspilsētas tiltiem. Savu laimīgo loto biļeti aizpildi šeit: https://bit.ly/2kJirgR un padari 2019.gada izskaņu par veiksmīgāko, kas līdz šim noticis Tavā dzīvē!