Par spīti skarbajai diagnozei Zavorotņuka turpināja filmēties. Draugs atklāj jaunus faktus

19-09-2019


Gan Krievijas, gan citu valstu plašsaziņu līdzekļi ar līdzjūtību raksta par smago slimību, kas piemeklējusi populāro aktrisi Anastasiju Zavorotņuku – viņai jau ziemā diagnosticēts smadzeņu vēzis, šobrīd stāvoklis kļuvis īpaši smags, viņa ir komā un ārsti neveic nekādas sarežģītas manipulācijas, jo pacientes organisms to neizturētu.

Kā vēsta “lenta.ru”, aktrise sākusi justies slikti pēc meitas piedzimšanas, viņai bijušas spēcīgas galvassāpes, un, meklējot to iemeslu, atklāts vēzis. Neskatoties uz slimību, Anastasija filmējusies vēl divos projektos.

“Viņa turpināja darboties, neatteicās strādāt,” izteicies kāds aktrises draugs, kas nevēlējās atklāt savu vārdu.

Pavasarī Zavorotņuka bijusi Polijā, kad viņas veselība strauji pasliktinājusies. “Viņu steidzami uzņēma slimnīcā novērošanai. Pēc atgriešanās Maskavā simptomi nepazuda, slimība attīstījās ļoti ātri,” izteicās draugs.

Aktrises draugs arī atklājis, ka tieši šī iemesla dēļ aktrises vīrs jau vasarā atteicies no dalības kādā projektā.

Kā ziņots, 17. septembrī kļuva zināms, ka aprīlī Anastasijai Vācijā veikta operācija, pēc kuras konstatēts, ka audzējs smadzenēs ir ļaundabīgs. Šobrīd māksliniece atrodas komā, viņas stāvoklis ir ļoti smags – konstatēta ne vien pneimonija, bet arī citi ķermeņa orgāni vairs nefunkcionē pilnvērtīgi.

loading...