Par kādu ideālo sievieti sapņo katras horoskopa zīmes vīrieši. Dāmas, ieklausieties!

10-01-2018

sievietes1

Pastāv uzskats, ka visi vīrieši vēlas sev blakus redzēt skaistu un gudru sievieti, kas ir gan laba saimniece, gan lieliska mīļākā. Tomēr šādas īpašības ir ļoti vispārinātas, jo katrs vīrietis tām piešķir savu nozīmi. Viens par pilnības iemiesojumu uzskata daiļā dzimuma būtni, kas prot garšīgi gatavot, otrs – tādu, kas mājoklī uztur ideālu tīrību, bet trešais vispār neaizdomājas līdz tam, vai viņa laulātajai draudzenei piemīt kulinārās spējas, svarīgāks ir skaistums.

Un tomēr atrast nevainojamu dzīves draudzeni ir iespējams, ja vērsties pie astroloģijas, pateicoties kurai jūs sapratīsiet, kāda ir jūsu ideālā sieviete, un varēsiet izvēlēties viņu starp daudzām citām.

Lasīt tālāk: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
loading...

1 Comment

  1. Sanita 03.05.2017 at 18:04 - Atbildēt

    Tev apnicis uz visu ekonomēt? Ir apnicis vienmēr atteikt sevi palutināt ar kaut ko? Paplašini sava maciņa apvāršņus! Gan domas, gan vārdi materializējas. Visums dodas jums palīgā, jo turpmāk nauda straujiem tempiem ieplūdīs tavā maciņā. Varēsi palutināt savu bērnu ar jaunu rotaļlietu, vīru ar jaunu kaklasaiti, bet pati doties uz salonu iegūt sen kāroto frizūru. Šī metode tiešām strādā! Nosūtiet savas domas Visumam! Dod sev iespēju pārvērst savu dzīvi sapnī, noķer savu veiksmi! https://goo.gl/gJTdBD