Pandēmiju paredzējusī astroloģe: “Covid-19 vakcīnu neatklās, ar vīrusu būs jāsadzīvo”

16-11-2020

Britu astroloģe un rakstniece Džesika Adamsa šā gada februārī atstāja savu māju Londonā un pārcēlās uz Tasmānijas salu pēc tam, kad bija paredzējusi Covid-19 pandēmijas sākumu.

“Es zināju, kas notiks tālāk,” viņa saka. ” Sekoju savai prognozei un biju piesardzīga. Dažreiz nākas izziņot trauksmi, un es to izdarīju,” norāda astroloģe.

Tad savā pareģojumā Džesika nosauca galveno datumu – 2020. gada 10. janvāri – šajā dienā Ķīnas pilsētā Uhaņā nomira pirmais kronvīrusa upuris, kura diagnoze tika apstiprināta oficiāli, raksta Daily Mail.

“Man vajadzēja brīdināt cilvēkus, ka pasaule apgriezīsies ar kājām gaisā,” saka Džesika.

Astroloģe gan uzskata, ka vakcīnas pret COVID-19 netiks radītas, bet “mēs visi tikai iemācīsimies sadzīvot kopā ar to tāpat kā ar AIDS.”

Adamsa tāpat ir pareizi pareģojusi “breksitu” un domstarpībuas britu karaliskajā ģimenē starp princi Viljamu un princi Hariju 2017. gadā.

Tagad astroloģe sastādījusi vēl virkni prognožu. Viņa apgalvo, ka Ziemassvētki šogad būs fantastiski, jo situācija mainīsies trīs dienas pirms svētkiem.

“Mēs redzam ciklus, kuru nebija gadu desmitiem, – runa ir par draudzību, apvienošanos un globālo drošību. Mēs apvienojam zemes iedzīvotājus!”Pēc astroloģes vārdiem, šobrīd mēs esam cikla vidū, kas ļoti līdzinās Otrā pasaules kara ciklam, bet bez kara, un tas beigsies 2026. gadā.

“Tā ir pilnīga un totāla revolūcija, nevis restartēšana. Viss mainīsies,” viņa saka.

Džesika arī ir pārliecināta, ka klimata krīze beigsies līdz 2026. gadam, un tad aktīviste Grēta Tūnberga atgriezīsies savā dzīvē.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Ļoti aktuāls horoskops: kā pret Covid-19 aizsargājas katra zodiaka zīme

Karantīnas horoskops. Kā izolāciju pārcieš katra zodiaka zīme?

Leģendārā Volfa Mesinga pareģojumos atklāj norādes uz koronavīrusu

loading...