Paliec lauru lapu zem spilvena! Populārās garšvielas maģiskās īpašības

11-02-2024


Jūs būsiet pārsteigti, bet lauru lapai ir daudz noslēpumu. Tās iespējas neaprobežojas tikai ar ēdiena gatavošanu, un par dažām tās īpašībām zina tikai daži. Ezoterikas eksperti atklāj lauru lapas noslēpumus, par kuriem lielākā daļa no mums noteikti nav nojautuši.

Kādas ir lauru lapu veselīgās īpašības – saraksts

Lauru lapa ir īsta vitamīnu “bumba”, jo tajā ir daudz A, B un PP vitamīnu, kā arī kālijs, kalcijs, mangāns un dzelzs.

Turklāt lauru lapas satur ēteriskās eļļas.

Interesanti, ka lauru lapu labvēlīgās īpašības tika novērtētas jau pirms vairākiem simtiem gadu. Sausas un svaigas tās atsvaidzina gaisu un neitralizē nepatīkamas smakas. Lapu ēteriskās eļļas plaši izmanto medicīnā un kosmētikā.

Šī garšviela satur selēnu, mikroelementu, kas palīdz normalizēt iegurņa orgānu darbību. Tāpēc lauru lapas ir īpaši svarīgas sievietēm.

Tomēr lauru lapām piemīt arī vairākas maģiskas īpašības. Pastāstīsim par tām sīkāk!

Kāpēc guļamistabā nepieciešama lauru lapa?

Garīgās prakses piekritēji mīl šo padomu, un tagad par to uzzināsiet arī jūs. Izmēģiniet ienest lauru lapu guļamistabā, sadedzināt to tur vai nolikt to zem spilvena. Ezotēriķi saka, ka tam būs tūlītējs efekts. Šis rituāls palīdzēs attīrīt auru, radīt pravietiskus sapņus, normalizēt miegu un aizdzīt murgus.

Pirms lauru lapas uzlikšanas eksperti iesaka noskaņoties pozitīvi, atbrīvoties no sliktām emocijām un domām un meditēt.

Īpaši noderīgs ir lauru lapas dedzināšanas rituāls guļamistabā. Tam ir ne tikai maģisks, bet arī medicīnisks pielietojums.

Jums nav ne jausmas, kādas slimības lauru lapa ārstē. Tiek uzskatīts, ka šīs garšvielas dūmi spēj novērst epilepsijas lēkmes, pozitīvi ietekmē elpošanas sistēmu un glābj no depresīviem traucējumiem.

Kā lauru lapa palīdz piepildīt vēlmes

Dažās ezotēriskajās praksēs lauru lapu uzskata par tik enerģētiski spēcīgu, ka to dēvē par burvi vēlmju piepildīšanai. Lai to paveiktu, tiek izmantots īpašs rituāls: uz lauru lapas jāuzraksta vēlēšanās un tad, domājot par savu sapni, tā jāsadedzina.

Eksperti apgalvo, ka maģiskā lauru lapa palīdzēs piepildīt jūsu vēlēšanos.Kāda ir lauru lapu lietderība mīlestībai

Arī mīlas pārim ir maģisks rituāls ar lauru lapām. Saskaņā ar senu ticējumu jaunlaulātajiem pirms kāzām trīs lauru lapas kopā jāiemērc apelsīnu eļļā. Šīs lapas jāglabā mājā, kurā dzīvos jaunā ģimene. Tās nesīs ģimenei labklājību, savstarpēju sapratni un mūžīgu mīlestību.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Lauru lapa. Spēcīgākais naudas talismans tavā virtuvē – kā to izmantot?Kāpēc jānēsā lauru lapa naudas makā? + Vēl pieci talismani labklājības piesaistīšanai

Lauru lapas un medus pret locītavu sāpēm. Izvada sāļus, nostiprina locītavas!

Mazliet burvestības veļu laikam: rituāls ar lauru lapām

loading...