Otrpus realitātes. Horoskopa zīmes, kas dzīvo uz divu pasauļu robežas

21-04-2018

sapnis


Mūsu iluzorā pasaule līdzinās pasakai. Viss notiek pēc mūsu scenārija, nav ne aizvainojumu, ne asaru, ne skumju. Reizēm sapņi cieši savijas ar realitāti. Dažas zodiaka zīmes prot savas fantāzijas iepludināt realitātē.

Viņus mēdz saukt par dīvaiņiem, savdabjiem, dzīvei nepiemērotiem cilvēkiem. Viņi reti atrod sapratni, jo ļoti atšķiras no tā, ko mēdz dēvēt par “normalitāti”.

Šīs zīmes dzīvo pašas pēc saviem likumiem. Viņu pasaules skatījums kardināli atšķiras. Viņām patīk to dīvainā un reizēm pārāk noslēpumainā dzīve. Sapņi tām ir veids, kā aiziet no problēmām.

Dvīņi
Šī zodiaka zīme šķiet sabiedriska un dzīvespriecīga. Dvīņiem patīk sarunas un laika pavadīšana jautrā sabiedrībā.

Bet nevienam līdz galam tā arī nav skaidrs, kas notiek Dvīņu prātā. Viņiem raksturīgi dīvaini un negaidīti secinājumi. Nekaitīgā jokā viņi var atrast slēptu zemtekstu un izdarīt secinājumu, ka cilvēks vēlas tiem kaut kā kaitēt.

Turklāt, ja Dvīnis kaut ko izlēmis, pārliecināt viņu par pretējo ir ļoti grūti. Šīs zīmes pārstāvji domās konspektē sīkākās detaļas. Viņi kā puzli liek kopā savu pasauli no visdažādākajiem gabaliņiem.

Ja viss ir vienkārši un saprotami, Dvīnis vienalga meklēs kādas nesakritības. Viņš nenomierināsies, kamēr neaizraksies līdz viņam vien saprotamai lietas būtībai.

Atklājis savu patiesību, Dvīnis sāks virzīties uz mērķi. Viņa personīgā pasaule palīdz izturēt un uzvarēt jebkurā cīņā.Vēzis
Klusēšana ir zelts. Šo patiesību Vēzis apguvis jau bērnībā. Vēzis nav radis mētāties ar vārdiem, vienmēr runā maz un pēc būtības.

Bet viņa domāšanas veids gan var samulsināt apkārtējos. Vēzis pieradis noslēgties sevī un dialogu risināt… pats ar sevi. Tikai sev Vēzis uztic savus noslēpumus.

Vēzis plānveidīgi būvē cietoksni, ceļ savu mazo privāto pasaulīti, tikai tajā viņš jūtas pilnīgā drošībā.

Un reti iznāk no tās ārpasaulē. Vēzis uzticas tikai pašam tuvākajam cilvēkam un arī ne līdz galam.

Iekšējā pasaule šo zīmi pasargā pret likteņa triecieniem, paslēpj no bēdām un sniedz atbildes uz satraucošiem jautājumiem. Bez savas paslēptuves Vēzis nespētu turēties pretī mūsu pasaules realitātei.

Zivis
Reizēm Zivis pašas nesaprot, kura ir realitāte, bet kuras ir to fantāzijas. Apbrīnojami, bet šī zīme pastāvīgi atrodas kaut kur savos sapņos.

Tas ir kā ieradums un dzīvesveids. Zivis pastāvīgi jebkuru situāciju iedomājas no dažādiem skatpunktiem, visu izdomā līdz sīkākajai detaļai, piezīmē iztēlotas nianses.

Zivju sapņi ir tik reālistiski, ka ļoti bieži arī īstenojas dzīvē. Turklāt, ja Zivīm kāda saruna neinteresē, viņas ar smaidu māj ar galvu, atbild ar neko nenozīmējošām frāzēm, radot vērīga klausītāja ilūziju saruna acīs.

Bet patiesībā Zivis jau sen aizpeldējušas savā pasaulē, un sapņi aiznesuši to tālu no reālās dzīves.
Tādu pašu principu Zivis izmanto, lai pārdzīvotu jebkuras grūtības un bēdas. Viņas vienkārši “aiziet sevī”, norobežojoties no problēmām. Un pa to laiku problēma pazūd pati no sevis vai kļūst mazāk sāpīga.

Tāpēc Zivis bieži saglabā paškontroli visgrūtākajās situācijās.

loading...