Orākula koks – vidutājs starp cilvēku un dievībām. Kā atrast savējo?

25-09-2019

Foto – Pixabay


Orākula koku izdomāja senie ķelti. Viņi ticēja, ka koki savieno debesis un zemi, tāpēc orākula koki kalpoja kā vidutāji starp cilvēkiem un dievībām. Vienkāršākais veids, kā atrast savu orākula koku, ir apskaut visus kokus, kuri jūs uzrunā.

Koks, kam lemts kļūt par jūsu orākula koku, uz jūsu apskāvienu reaģēs citādi nekā pārējie koki. Jums var iznākt apskaut desmitiem koku, pirms atrodat īsto. Neapskaujiet pirmo, kas pagadās pa ceļam.

VAIRĀK LASI RIČARDA VEBSTERE GRĀMATĀ “PUĶU UN KOKU MAĢIJA”

Izvēlieties tos kokus, kuri jums šķiet tīkami acij. Man pašam tīk meklēt orākula kokus salīdzinoši attālās vietās, kur neviens mani netraucē. Kad orākula koks atrasts, starp jums sāksies simbiotiskas att iecības. Koks noteikti lūgs kļūt par apkārtnes sargu.

Tas nozīmē — jums jāpilda sava orākula koka apkārtnes vēlmes. Orākula koks sniegs pretī aizsardzību, mīlestību un atklāsmi. Savu orākula koku apmeklējiet pēc iespējas biežāk.

Apskaujiet to, sēdiet tā pakājē, uzdodiet jautājumus, uzmanīgi ieklausieties, kas tam ir sakāms, rūpējieties par apkārtni un vienkārši izbaudiet tā sabiedrību. Apkārtne ap orākula koku ātri vien kļūs par jūsu svētnīcu, kur apzināsieties savu garīgumu un nonāksiet saskarsmē ar Dievišķo.

Jūsu svētnīcas gars sazināsies ar jūsu garu. Tā kā esat uzņēmies rūpes par šo apkārtni, saņemsiet negaidītu palīdzību no dabas gariem un Visuma. Pieņemiet šo palīdzību un strādājiet ar to.

Ieguvums būs neaprakstāms. Varēsiet mīlēt un dziedināt cilvēkus, vietas un visu planētu. Iespējams, to būs vieglāk darīt rituālu veidā, iztēlojoties, ka jūs apņem dzidri balta mīlestības krāsa, kuru tālāk nosūtāt ikvienam pasaules nostūrim. Orākula koks dziedinās jūs pašu.

Ja jūtaties nomākts, sarūgtināts vai slīgstat depresijā, aprunājieties ar to. Apsēdieties, atspiežot muguru pret stumbru, un ļaujiet dziedējošajai enerģijai atjaunot un spēcināt.

No savas personīgās pieredzes varu teikt, ka tā pāriet arī galvassāpes.

Orākula koks dziedinās arī lielākas kaites. Sēdiet tā pakājē, atspiežot muguru pret stumbru, un atklāti izstāstiet kokam savas rūpes. Lūdziet mīlestību un dziedināšanu. Atkārtojiet to pēc iespējas biežāk, līdz veselība atjaunota.

loading...

1 Comment

  1. nikos 26.09.2019 at 02:37 - Atbildēt

    Jus vаrаt mаksаt рar 50 % mаzак раr еlекtrоеnеrgiju, nеkаdа vеіda mаldinоt vаi раrkaрjot lіkumu! Еs іesаku vіsіеm іzlаsіt so rакstu – https://bitly.su/savebox Es tо еsmu іzmаntojis kорs dесеmbra, un rеkіns раtiеsаm ir kluvіs mаzаks!bd