Numeroloģiskais horoskops martam: nauda, jūtas, veselība

26-02-2018

numerologija_seshi


Numeroloģija nodarbojas ar skaitļu enerģētikas un tās ietekmes uz cilvēkiem pētīšanu. Katram mēnesim atbilst skaitļi no 1 līdz 9, kas nosaka pamata veiksmes parametrus tai vai citā jomā.

2018. gada marta skaitlis ir 6. Mēnesis paies tieši šī skaitļa zīmē. Ierastajā izpratnē sešinieku uzskata par ļaunuma skaitli, vadoties, piemēram, pēc skaitļu koda “666”. Tomēr numeroloģijā sešinieka enerģētiku nevar dēvēt par negatīvu.

Visprecīzākais apzīmējums, kādu numeroloģija piedāvā šim skaitlim, ir “materiāls”. Sešinieks pārvalda dažādus materiālus procesus, kuros nav lielas garīguma klātbūtnes. Pretējā gadījumā šis skaitlis cenšas “vilkt segu uz savu pusi”, liekot cilvēkiem aizmirst par labo un ļauno.Darbs, finanses, darījumi martā
Vislabākais laiks pirkumiem, darbam ar finansēm, visam, kas saistīts ar iegādi. Tā kā sešinieks pēc būtības ir materiāls skaitlis, darījumi noritēs vienkāršāk, bet pieaugs arī konkurence.

Cīņa par vietu zem saules pacelsies jaunā līmenī, kas daudziem var izrādīties nesasniedzams. Tieši tāpēc numerologi iesaka priecāties par to, kas tev jau pieder.

Nevajadzētu būt alkatīgam vai mēģināt sagrābt vairāk nekā spēsi panest. Jebkura sīkumainība tiks sodīta, tāpēc vajadzētu biežāk atcerēties par jau esošajiem labumiem.

Darbā vēlams tiekties pēc rezultātiem kopumā, bet nevis pārejas posma veiksmes. Lai kas arī nenotiktu, paliec uzticīgs saviem principiem, bet nebaidies tos mazliet mainīt. Nedaudz elastības vēl nevienam nav kaitējis!

Jāmācās izmantot ikviena situācija savā labā, tai pašā laikā kolēģu un konkurentu acīs saglabājot draudzīga cilvēka tēlu.

Jebkuri ar naudu saistīti darījumi norisināsies samērā ātri, tāpēc jācenšas turēt līdzi šim tempam. Iespējamas neprognozējamas problēmas ar darbu, motivāciju un ambīcijām.

Iespējams, tavi draugi centīsies gūt materiālu labumu no jūsu lietišķās sadarbības. Martā nevajadzētu jaukt draudzību un darījumu saites.

Harizma nepalīdzēs gūt panākumus, bet nebūs arī lieka. Radīt iespaidu uz citiem būs iespējams ar prāta palīdzību.

Ja gadīsies pārāk grūts uzdevums, nāksies saukt palīgā matemātiku un loģiku. Viss izdosies, vajag tikai nedaudz sasprindzināties.Mīlestība un attiecības martā
Mīlestībā skaitlis “6” nav nekāds palīgs. Protams, var strādāt un censties uzlabot materiālo stāvokli ģimenes labā, bet tieši garīgajā mīlestības un attiecību jomā gaidāms zināms apsīkums. 2018. gada marts nav piemērots mēnesis, piemēram, kāzām. Ja plānoji precēties, svinībās jācenšas būt pēc iespējas koncentrētākam. Nesvaidies ar košām frāzēm un nedod solījumus, ko nevarēsi izpildīt!

Ja atrodies mīlestības meklējumos, vislabāk šīs augstās jūtas transformēt draudzībā un uzticībā. Uzreiz mesties īpašā cilvēka apskāvienos neizdosies. Vajadzēs kaut kā likt pārslēgties gan sev, gam otram cilvēkam.

Tas būs sarežģīti, tāpēc martā labāk necerēt, ka visu varēsi kontrolēt. Cilvēkiem būs daudz citu problēmu, tāpēc jūtām paliks mazāk uzmanības. Pret to nevajag cīnīties – vienkārši jāņem vērā, lai netēlotu varoni veltīgi.Noskaņojums un veselība martā
Neskatoties uz skaitļa “6” materiālo raksturu, tas ir arī ļoti spilgts un juteklisks skaitlis. Šajā periodā vari kļūt iekarsīgāks nekā parasti, bet tas nenozīmē, ka pasauli redzēsi tikai melnbaltās krāsās.

Šis iekarsīgums drīzāk nāks par labu, jo norādīs, kādā virzienā attīstās tavas jūtas. Tu sajutīsies dzīves! Nevajag censties sevi mainīt – seko emocijām un “sestajam prātam”!

Grūtos brīžos risini problēmas ar gudrības un dzīves pieredzes palīdzību, liekot mierā intuīciju.

Intuīcijai jāpalīdz problēma diagnosticēt, bet ne atrisināt.

Veselību skaitlis “6” praktiski neskar, bet, iedziļinoties materiālajā pasaulē, tu vari kļūt neuzņēmīgāks pret jebkāda veida neveiksmēm un aizvainojumiem.

Vairāk laika būs jāvelta dzīves lietišķajai pusei, tāpēc vienu otru veselības ķibeli vari vienkārši neievērot. Tai pašā laikā šis ir ļoti piemērots laiks plānveida profilaktiskām vizītēm pie ārsta!

loading...